Jump to content

0760379654 noua pe site


george47
 Share

Recommended Posts

0760379654 ( 0760.379.654 ) noua pe site buna sunt cornelia serviciile mele sunt normal si un oral de vis de profesionista sunt o pustoica de 19 anisori sexy tandra si foarte dulce .Sunati-ma si nu veti regreta. Doresc seriozitate la tine sau la hotel. 150L/ora

 

Tot in perioada cat forumul a fost suspendat, am sunat la domnita. Raspunzandu-mi un barbat, i-am spus ca eu cred ca este o greseala, la care el mi-a raspuns ca nu este greseala, si mi-a dat-o pe domnita. La voce era placuta si cam sfioasa, si in fundal se auzea ca tipul ii soptea ce sa spuna. Banuiesc ca era chiar incepatoare. A zis ca vine, si dupa cateva minute a sunat si a spus ca masina cu care voia sa vina s-a defectat, si nu poate veni decat dupa ce o repara. I-am spus sa vina cu taxiul ca-i platesc eu, si ea a spus ca nu merge cu altcineva la clienti. Am chemat-o pe alta, si dupa vreo doua doua ore ma suna si spune ca acuma ar putea veni. I-am spus ca am rezolvat problema mea pe ziua de azi, si ca o voi suna peste doua zile. Am sunat peste doua zile dar a spus ca acuma este pe ciclu si nu poate. Din pacata delegatia mea s-a terminat si nu am mai putut sa o chem. Voiam sa intreb daca a fost cineva cu ea, sau a fost doar o teapa, sau poate a fost una care a vrut sa incerce meseria si apoi s-a razgandit. Vad ca pe AT nu mai apare dar pe “irezistibile apare cu unele poze la care i se vede si fata. Mie mi s-a parut interesanta, si se pare ca sunt poze originale, nefiind profesioniste, facute cu mobilul.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...