Jump to content

(V) ADELA & DENISA 0786430153, RUCAR/Campia Libertatii, 50 lei/fin


leo39
 Share

Recommended Posts

cr_portal- 02-03-2011

Adela, 0786430153, Campia Libertatii, 50 lei/finalizarea

ADELA, bruneta focoasa dulce si frumoasa, te astept sa petrecem clipe de neuitat, normal orice pozitie, oral neprotejat, uro, 69, cunilingus si anilingus din partea ta, diferite fantezii, 1.68 m, 54 kg, 20ani 02 Feb 11:00 0786430153 Pret 50L Am fost, destul de plictisit, fara sa am mari asteptari. Ce am gasit: o garsoniera cu gresie pe jos, peste tot pe unde am calcat. La dus n-am fost, ca aveam de-acasa; nici ea - ca era acasa. Mai e(ra) cel putin o persoana, de gen feminin (ulterior declarata prietena, care ar presta si ea, n-am vazut-o), in - probabil - bucatarie, care cred ca vorbea din cand in cand la telefon cu unii/altii; n-am simtit vreo prezenta masculina - dar la cat de nesimtit eram, nu garantez. Camera de lucru prezinta un pat ok ca dimensiuni si stare, proptit intr-o usa care duce la bucatarie. Nu functiona nici un bec in lustra cu vreo cinci fasunguri - tocmai se arsese cel din bucatarie si a fost inlocuit cu unicul din sufrajerie. Sursa alternativa a luminii (era trecut de 6 seara): televizorul setat pe un post neutru, nederanjant. Una peste alta, nota 7-8 pentru locatie. Fata: mi s-a parut (e un eufemism, mi-a fost clar ca) are 16 ani, cel mult, foarte politicoasa, se exprima corect, n-am schimbat prea multe pareri. As zice 158 cm. si 45-50 kg, draguta la fata, corp armonios pe masura varstei si dimensiunilor, bruneta, sani cam 1.5, mirosea frumos, dintii pareau ok, imbracata semi-sexy in niste boxeri scurtuti si un sutien, arata a nubila - asta mi-a facut interesul sa creasca binisor. As zice ca e cea din foto. Nota fizica: 8. Practic: Oral neprotejat, dar fara CIM - precizat de la inceput, cand mi-a luat 50 de leisori indelung munciti si i-a deversat la bucatarie, urmat de normal protejat (e stramta) intr-o singura pozitie - asa am vrut eu. Durata: 25 de minute cu totul, pretul de 50 e pentru 30 de minute. Anal, nici vorba. Opinii: prestatia, in ansamblu, a fost cam de nota 7, dar: nu am incitat-o si nu am indrumat-o absolut deloc - s-ar putea mai mult, pare docila; senzatia - personala si ciudata - de a fute, practic, o minora, m-a incitat pe mine, dar nu suficient ca sa-mi stearga spleen-ul cu care sosisem; merge si continuarea, adica dai alt jeton de 50 si jocul continua - asta inseamna ca accesul e pe principiul FIFO, eu am avut sansa sa fiu primit din prima, desi intarziasem cateva minute. Tot personal: o sa ma mai duc, pentru anumite edificari. Poze

 

soricelul- 02-04-2011

 

Am scotocit pe net, la acelasi numar de telefon era trecuta si faptura care in prezent raspunde la 0733779238. Sorry, de unde sunt, nu pot pune poze. O fi colega. Incerc sa ma edific azi, daca ne sincronizam.

 

1.ooo- 02-04-2011

 

E, intradevar, colega cu Denisa care raspundea, nu demult, pe numarul acesta. Stau intr-o garsoniera si fac cu randul. Despre cum arata - a (de)scris corect portalul. Vorbeste frumos la telefon si la fata locului, e politicoasa Despre cum se fute insa, n-are rost sa dezvolt ca nu prea are legatura cu suibectul. Oral si normal foarte slab, sau n-am intrat pe aceiasi lungime de unda... Dupa ce am terminat pe corp, s-a sters cu servetel parfumat, dar nu s-a dus la dush. O face bine la piele ?:) Mai zicea ca face uro - ea activa, dar te mai costa 50 lei (sic) Poze         

 

cr_portal- 02-04-2011

 

parca ar fi pozele ei, dar o arata mai plina decat in realitate (nu parea asa de lata din spate) si cu trasaturi ale fetzei mai aspre decat am vazut eu. era cam intuneric, hm. locul ala e. av, despre denisa ceva info? multumim. 0786.430.153 0786.430.153 0733.779.238

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

am vrut sa-i imping o vizita azi Adelei....Sun... raspunde o voce placuta... ca daca sunt in zona ma asteapta...intreb de locatie - Baba Novac langa restaurantul Rucar. Super convenabil pentru mine, asa ca decid sa merg. Nu mai pun prea multe intrebari. (sunt genul care prefer sa stabilesc "detaliile" la fata locului si oricum nu veneam din partea cealalta a orasului)

 

In fine, ajung (instructiuni foarte clare la telefon), din pacate Adela nu venise si imi raspunsese la telefon Anca - o tipa la 1.65 , cu sani draguti , o fata de pustoaica imbracata in costum de baie. OK am zis in lipsa de Adela. Locatia curata, totul placut si la baie doar ca ma astepta un mic prosopel cat o batista, asa ca am iesit baie acoperit doar in partea din fata. trecand prin fata bucatariei unde mai era cineva. asta e ...daca deschide usa o sa-mi vada dosul in toata splendoarea lui.

..am incercat sa stau putin de vorba cu ea, m-a asigurat ca deja au trecut 10min din timpul alocat de 25min pentru 50ron si sa trec mai repede la treaba. Ne apucam de treaba, si impresiile pozitive se spulbera una cate una. D-ra ma anunta din 10 in 10min ca timpul se scurge. Implicare minima, GFE nota 1 maxim - fara FK, prestatie "mecanica", zero interes. Oralul neprotejat umectat, nota 3 sa zicem. Trec deasupra (cu prezervativ evident),  fara miscari,  cu ochii in televizor sau daca aveam o revista pur si simplu se uita in ea.

 

Deja imi cam pierdusem interesul data fiind lipsa de implicare si atitudinea evidenta de "altul la rand". Incerc sa ma concentrez, nu merge , renunt si plec.

Link to comment
Share on other sites

Guest mihai123

Am fost si eu (de fapt, am vrut sa ma duc) acum citeva luni, locatia ei era atunci pe linga intrarea cu coloane mari din parcul tineretului, scara blocului vizazi de o macelarie si o casa de pariuri sportive. M-a tinut in fata scarii pe motiv ca a venit proprietarul :) zicand ca ma suna cind pleaca. Peste vreo 10 min o sun eu, imi zice ca tot mai e acolo sa mai astept. Am plecat peste inca vreo 10 min si la scurt timp ma pomenesc cu un tel ca a plecat nenea proprietarul si pot sa urc :) . Nu m-am mai intors.

Probabil avea alt client si nu vroia sa ma piarda si pe mine. Cel putin, nu si-a inchis tel ca altele fara bun simt.

Link to comment
Share on other sites

Am vizitat si eu acest cuib in urma cu cateva luni. E fast -fut clar...

La vremea respectiva o alesesem pe una Andreea. (Adela nu mi-a placut deloc, cam uratica dpmdv) Prestatia slaba rau. normalul fara pic de implicare, iar oralul fff  slab.

Din bucatarie se auzeau destule voci(banuiesc ca erau  pestii)

Dpmdv acest cuib e de evitat.

50 de ron investiti aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Guest mihai123

Am fost de curind in zona, am sunat si am intrat cu Andreea. E o pustoaica pe la 20 ani, draguta (fata: 7-8, corp: 7-8, sini + ten frumos), parea linistita si cu bun simt. Probabil cea descrisa de leo39. Confirm intru totul experienta lui, am avut parte de acelasi lucruri: mic prosopel la baie, fata nu are deloc chef sa stea de vorba, sa uita la TV in timp ce tu "iti faci treaba"...Singura diferenta a fost ca nu m-a batut la cap cu scursul timpului, ca pe leo39.

 

Nici nu poti sa ai mari pretentii la 50 lei dar totusi, mi-a parut rau datorita fizicului ok (nu e cine stie ce frumusete sexy dar oricum, peste 7 la toate capitolele). Posibil sa nu fie facuta pt meseria asta in care a fost atrasa (pacalita) de combinatori si acum nu mai stie cum sa iasa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fata era pe "short list"-ul meu de ceva vreme dar nu am reusit sa ajung la ea pana ieri dupa amiaza. Vocea ca un clopotel (as prefera-o oricand Ioanei care imi vorbeste din GPS) m-a ghidat spre un bloc de langa restaurantul Rucar unde, dupa o asteptare de 5 min, (sunt banci in zona la umbra unor copaci) am fost invitat sa urc la etajul 8. Mi-a deschis usa garsonierei colega ei, Denisa (complet neinteresanta), care m-a invitat in camera si s-a dus sa o cheme pe Adela. Fratilor, mie mi-a taiat respiratia. Lipaind in niste papucei minusculi a aparut o papusica cam de 1.55 cu o fetisoara dragalasa, par negru, lung, un pic ondulat, cu un fundulet care (s-a dovedit ulterior), imi incapea perfect in palme - cate o fesa in fiecare. Ignorand costumasul de doi lei de pe ea (sutien si chiloti din carpa) aveam in fata o pustoaica care numai privind-o facea cei 50 de lei pe care-i cerea pentru oral neprotejat (fara finalizare orala) si normal.

Scriu aceasta recenzie pentru cei carora le plac fetele gen "the girl next door", slabute, micute si copilaroase. Rasfoind thread-urile mai vechi am observat ca sunt ceva amatori de gen... Stiti ce nu e micut, slabut si copilaros la fata asta? Sanii!! Sunt fabulosi. Sunt perfecti ca forma, marime, consistenta, ce vreti voi. Nu o sa dau note pentru prestatie, pentru ca mi-am dorit foarte mult sa tin in brate o pustoaica draguta indiferent de felul in care se fute. De la mine are 10 pentru felul in care arata, iar pentru locatie 7 (la limita - nu e pentru pretentiosi). Mai jos incerc sa pun doua poze care, in opinia mea, o zugravesc mult mai bine pe d-ra decat pozele die mai sus care insotesc anuntul din AT

 

post-354-150392332917_thumb.jpg

post-354-15039233292_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fiind in zona BabaNovac am zis sa o incerc si eu pe mandara.

 

Totul a inceput prost de la programare, am sunat cu 40 min inainte, mi-a zis sa vin ca este ok, ajung in zona cu pricina ma ghideaza pina la scara blocului, apoi imi spune sa mai astept 15 minute ca este camera ocupata.

 

Ma asez linistit pe o banca din proximiatate, si 15 min mai tarziu ma prezint in apartament, solicit un dus, baia curata, insa fara papuci, si imi arat un prosop ud, ii spun ca nu il vreau pe ala, se uita ciudat si imi aduce unul uscat, si spalat cerd dupa aspect.

La intrarea in laborator, televizorul mergea pe acel post neutru mai sus mentionat, imi recita tarifele casei, 50 ron 20-25 min, 1 fin, 100 ron 2 fin 45-50 min.

Apoi interdictiile fara CIM, fara FK nu ca as fi vrut. Odata stabilite detaliile purcedem la un oral protejat la cererea mea, oralul de nota 2, mecanic fara atentie zonelor adiecente, fara absolut nimic special.

Dupa aprox 5 min in care am lasat-o sa isi faca treaba si m-am uitata absent la ceva clip la tv, ii propun sa tyrecem la aparate, cu ea desupra. Isi scuipa in palma, isi unge mecanismele, si se suie calare si cu aceasi raceala incepe sa se miste, noroc cu sanii perfectii care ii are ca imi incantau imaginea, dupa 10 minute de calarit schimbam pozitia la cererea ei pt ca vedea ca nu termin, ma pun on top, si am avut senzatia ca fut o scandura, nici tu zgomote nici tu participare, se uita in tavan. Dau ca surdul in tobe inca 10 min, i-am pus picioare pe umeri, in jurul meu, mai gustam din safrucri.....nimic, scandura.

Mda, schimb in poz capra mai inca aprox 10 min, era ca si cum as fi schimbat pozitia scandurii.

 

Termin intr-un final pe sanii ei, am vrut sa nimeresc fata, dar a zis no COF, si la final cand toata seva se scurgea pe ea, i-a iesit si ei un zambet si replica, "noroc ca am buricul mare ca se strange toata aici", ce fericire zic eu.

 

Ca note de final:

 

Gfe : 2

Locatie: 5

Prestatie : 2

Daca va plac tinerelele cu sani maricei si frumosi proportionati, insa care stau scandura, puteti sa dati o fuga, tinand cont de pretul accesibil, altfel nu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...