Jump to content

(V) LUIZA, 27ani, Arcul de Triumf - 0720404082


leo39
 Share

Recommended Posts

Am revizitat-o pe Luiza saptamana trecuta.

N-o sa intru in detalii foarte multe pt ca am facut-o deja pana acum.

 

Voi reaminti doar ca m-am simtit minunat, locatia e aceeasi in care a mai stat pe Averescu vis-a-vis de Eurohotel.

Sta singura in prezent (Lavinia s-a retras) aceasi pasiune pt scula, oral demential si normal foarte bun.

 

Acelasi tarif de 100 lei/finalizare o transforma pt. mine ca cea mai buna varianta in prezent de pe piata de profil. Trebuie sa recunosc ca imparte locul cu Rahela Dr. Taberei.

 

Pt. mine e de RTH.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • basescu

    4

  • gotti

    3

  • Salah ad-Din

    3

  • hemlock

    2

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ionut76: cel mai bine o suni in timpul saptamanii si stabilesti cu ea pt sambata sau duminica. Din ce cunosc eu, fata se pliaza pe programul clientului, vrea sa multumeasca prin prestatie si atitudine.

 

Asteptam cu interes recenzia.

Link to comment
Share on other sites

Am fost la Luiza si pot sa va spun ca a fost o experienta placuta.

 

Fata este scunda cam "creola" dar ca atitudine ok...se comporta frumos si are grija sa te simti bine pe durata vizitei :D

 

Un oral ok cu cim cif dp...normal nu am incercat am decartat 200 ron pt o ora in care mi s-a facut si un masaj profesionist iar la a2a finalizare am explodat pe fata ei intr-un mare stil  8)

 

In concluzie va recomand cu placere!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest blackman

Dupa vizita la Maria Averescu, roscata gitanes care presteaza acum in apartamentul de pe Averescu, am incercat sa dau si eu de Luiza la telefon. Insa telefonul nu suna, insa nici nu-ti da raspuns ca ar fi oprit. Pur si simplu se deconecteaza in cateva secunde...

Poate si-a luat o vacanta un pic mai lunga dupa sarbatori.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

inainte lucra la salonul din clucerului. personal n-am fost acolo niciodata, dar stiu ca sunt pe aici cativa obisnuiti ai acelui salon. Poate sa confirme/infirme cineva daca e la clucerului? Mor de nerabdare s-o mai intalnesc

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Apare de ceva timp pe anuntul.ro cu nr. 0760970866 ( 0760.970.866 ).

 

Erica , la tine sau la hotel, bruneta, 1.70 m, sani nr. 4, ofer sex oral deep cu fin, normal dif poziti, 69 intre sani, cunni, anni, uro si alte fantezii, daca ai placerea sa te relaxezi suna-ma, pup, 26 Mar 19:11 0760970866 Pret: 100L

 

[attach1][attach2][attach3]

 

Pozele sunt ale lui Luiza, si-a schimbat telefonul sau este altcineva care foloseste poze aiurea.Bafta celui care desluseste misterul, Luiza facea treaba buna.

post-298-150392358818_thumb.jpg

post-298-150392358819_thumb.jpg

post-298-150392358821_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am sunat eu in mai multe zile la diverse ore, telefonul era inchis(Abonatul Cosmote nu poate fi contactat). In momentul de fata in AT sunt 2 anunturi ramase pe autoactualizare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...