Jump to content

(V) VIOLETA 23ani, DOMO Budapesta, 0784013607


Baldovin
 Share

Recommended Posts

Dupa o absenta de jumatate de an, timp in care mi-am schimbat nick-ul dar nu si naravul, am calcat din nou stramb si va impartasesc  pataniile:

VIOLETA, sunt o fata stilata ce iti ofer ca servicii oral, normal, masaj de relaxare si erotic.Te astept intr-o locatie curata si discreta,    01 Aug 11:00  0784013607

1) unde ai gasit anuntul- eterna biblie AT

2) interval orar in care e disponibila- nu am intrebat,eu am fost pe la pranz

3) locatie-blocul turn de la Domo-Budapesta.Apartament cu ziua, curatel, frumos si modern mobilat,AC functional. Pat sanatos, de fier.Baie curata, functionala,dotata corespunzator, prosop curat. Mai sta cu o colega, draguta, mignona, foarte frumos proportionata, par lung, negru, usor gipsy.

4) grad de curatenie-nu exceleaza, dar este curat.Cearceaful nu se schimba. Fata este curata, a facut dus inainte.

5) aspect fizic-Placuta la fata, putin tarancuta, putin plinuta, pozele sunt reale. Are un defect la coloana vertebrala, un fel de cocoasa intr-o parte, dar l-am observat prea tarziu.Are cam 1,65 si 60 kg care sunt bine impartite. Sani maricei si placuti la aingere, normal pentru cei 23 ani pe care ii declara, cur maricel, apetisant. Cam nerasa la fofo, dar nu m-a deranjat acest  aspect.

6) prestatie- masaj de relaxare bun, facut cu abnegatie si crema, nu e profi, dar e mai bine decat la multe saloane specializate. Oral bun, cu limbi de jur imprejur si de-a lungul, pe oute, cu incercari reusite de deep, nota 8. Normal in diferite pozitii, fara nimic deosebit, dar cu gemete reale din partea ei. Anal fara probleme, cu lubrefiant, in diferite pozitii, se pare ca ii place. Din pacate nu si-a facut bine toaleta anala inainte si am scos preze cu urme de caca!

7 ) pret-100 lei inainte pentru o ora.Eu am stat mai putin, ma grabeam.

 

8 ) impresii / concluzii- un raport foarte bun servicii/calitate/pret.

9 )Poze-reale( help cu pozele)

Link to comment
Share on other sites

Guest soricelul

Evident, fata a indexat pretul. Acum este vorba de 150 pentru o ora. Poate se da pe brazda, foamea inca mai bantuie meleagurile noastre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...