Jump to content

(V) Beatrice 0724978070 Bd.Cantemir


yamahar1
 Share

Recommended Posts

Atras de pozele domnisoarei,am hotarat sa ii fac o vizita.Cea din poze ea este,cam 1.65 bine,sani frumusei,nr.2,cur placut,dragutica la fata.Domnisoara presteaza pe B-dul Cantemir,intre fostul Budapesta si parc.Locatia este destul de ok,fara AC,sta singura.In ceea ce priveste prosopul cerut pentru a face dus am o banuiala ca a mai fost utilizat pt ca era in baie si nu foarte uscat.

Nu cred ca are mai mult de 22-23 ani,cam stangace in comportament ceea ce ma face sa cred ca nu e de mult timp in bransa,sau deja s-o fi saturat..In ceea ce priveste ingrijirea ei corporala cam lasa de dorit:zona pubiana cam de cateva zile bune era neepilata,pe picioare se vedea puful.La oral se foloseste destul de des de manuta,nu accepta CIM,iar la normal sta si nu zice nimic.Toata aceasta experienta m-a costat 70 ron pt 30 min,ca se grabea ea sa plece.Cine vrea o ora costa 120 ron.

 

[attach1][attach2][attach3][attach4]

post-295-150392333373_thumb.jpg

post-295-150392333374_thumb.jpg

post-295-150392333375_thumb.jpg

post-295-150392333376_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Am vizitat-o pe Beatrice.

Locatia era undeva intre Budapesta si Tineretului dar mi-a zis ca o mai schimba.

Descrierea "de cartier" i se potriveste perfect (nu spun asta ca fiind un lucru rau).

Fata e simpluta, cu subiecte de discutie usoare.... ca un film de comedie de vara

Este totusi volubila, prietenoasa si glumeata. Posibil sa fie conlocuitoare, dar pt mine asta nu a reprezentat o problema.

Pret 100 RON/2 fin - 1h. Oral neprotejat+normal.

Oralul destul de bun, a folosit gura corespunzator si nu s-a ajutat excesiv de mana. Normal OK, m-am grabit destul de tare la ambele finalizari, pt ca pur si simplu nu-mi inspira un futai lung. Ambele finalizari le-am avut la normal in prezervativ.

Nu s-a plans, nu a comentat, nu a dat semne ca nu i-ar placea ceva... Nu a facut nimic pe graba.

Per total o experienta OK mai ales la 100 RON/h

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...