Jump to content

carla nerva traian 0784482719


Oracle
 Share

Recommended Posts

  • 2 years later...

Fosta Karla perfectionista de la Burebista

Locație Auchan Titan

23 de ani

Complex Răsărit de Soare

250 lei ora / finalizari care poti

450 lei la hotel

Oral neprotejat cu fin orală

Fk Da.

IMG-20210710-WA0004-1.jpg

IMG-20210710-WA0002.jpg

IMG-20210710-WA0001.jpg

IMG-20210710-WA0000.jpg

Screenshot_2021-07-10-18-53-50.png

Screenshot_2021-07-10-17-22-46-1.png

Link to comment
Share on other sites

Dubios mesajul... scris de o flamanda ne educata dar perfect corect gramatical cu toate acordurile corecte cu toate virgulele si cratimele puse unde trebuie, fara litere mancate .
Pai fata asta ar putea sa dea lectii de limba romana in loc sa se futa-m cur pe 60 lei.

Daca mesajul e real ... e extrem de trist dar sunt 99% sigur ca e facatura sau face misto.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, trouble said:

Dubios mesajul... scris de o flamanda ne educata dar perfect corect gramatical cu toate acordurile corecte cu toate virgulele si cratimele puse unde trebuie, fara litere mancate .
Pai fata asta ar putea sa dea lectii de limba romana in loc sa se futa-m cur pe 60 lei.

Daca mesajul e real ... e extrem de trist dar sunt 99% sigur ca e facatura sau face misto.

 

Si mie, m i se pare ca e cusuta cu ață albă...

Poate ne luminează băiatul cu ciocanu'...😆

Link to comment
Share on other sites

Este o laie scris corect gramatical. Geme de greșeli, dar nu asta contează. 

Ce mi se pare dubios este că screenshotul arată două mesaje trimise de cineva într-o discuție cu Karla. Ca și cum Karla ar vorbi cu ea însăși. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ce-aveti, mah, e scris la oha, de cineva care se da drept Karla (sau doi prieteni, din care unul l-a trecut pe alalalt temporar in tel "Karla"). 

Asta cu pateu' e o placa mai veche, i se canta maimutei batrane de Siana, ca n-are bani de pateu/parizer.

Sunteti oameni mari, puneti botul la vrajeli d-astea...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, mamutul said:

Este o laie scris corect gramatical. Geme de greșeli, dar nu asta contează. 

Ce mi se pare dubios este că screenshotul arată două mesaje trimise de cineva într-o discuție cu Karla. Ca și cum Karla ar vorbi cu ea însăși. 

Pe langa alte "texte" scrise inclusiv de mine, asta pare scris in aula facultatii de litere cu semnele de punctuatie aferente.

Unele protagoniste nu sunt in stare nici sa acorde subiectul cu predicatul nu mai vorbesc de coerenta , topica , sens etc ...

Cred ca ai dreptate , e vrajeala tot textul .

 

Iar daca ma uit in agenda, nu o sa gasesc nici o Karla , am salvate numere gen "Karla 21 ani , slim 100/200 , de revenit " sau " Andreea , cioara borata si grasa de evitat ". E vrajeala clar !

Sunt curios daca exista cineva care ar salva numarul fara nici o referinta doar "Karla" :-)))

Ce natie sunt unii ...

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, steroidu said:

Ce-aveti, mah, e scris la oha, de cineva care se da drept Karla (sau doi prieteni, din care unul l-a trecut pe alalalt temporar in tel "Karla"). 

Asta cu pateu' e o placa mai veche, i se canta maimutei batrane de Siana, ca n-are bani de pateu/parizer.

Sunteti oameni mari, puneti botul la vrajeli d-astea...

Posibil sa fie vrajeala, eu nu mi-am batut capul cu asta, doar l`am copiat de dincolo, dar, paradoxal, chiar asa au stat lucrurile la un moment dat, nu degeaba i se mai spunea si "pânică cu roși"

Din alte discutii purtate pe topicul ei plin de istericale, blesteme si injuraturi la adresa celor care au dat-o in vileag, s-a discutat ca ar fi ruda cu randunica, care nici nu a negat nici nu a confirmat. Oricum, femeia, nu este de vizitat nici dupa o juma` de vodka, jegul este la el acasa iar aspectul este sub limita oricaror asteptari.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Torq said:

Posibil sa fie vrajeala, eu nu mi-am batut capul cu asta, doar l`am copiat de dincolo, dar, paradoxal, chiar asa au stat lucrurile la un moment dat, nu degeaba i se mai spunea si "pânică cu roși"

Din alte discutii purtate pe topicul ei plin de istericale, blesteme si injuraturi la adresa celor care au dat-o in vileag, s-a discutat ca ar fi ruda cu randunica, care nici nu a negat nici nu a confirmat. Oricum, femeia, nu este de vizitat nici dupa o juma` de vodka, jegul este la el acasa iar aspectul este sub limita oricaror asteptari.

 

Pai asa zii ... "ca e copiat de dincolo" . Probabil toti care au citit aici si-au imaginat ca si mine ca e telefonu' tau . 

Fix pt ce se intampla "dincolo" m-am mutat eu aici.... ptiu uciga-i toaca :-)))))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Tarifele mele  -150 fin 
200 hr cu 2 finalizării 
250 hr cu mai multe finalizarii
Serviciile sunt  -
Sex oral cu sau fara 
Finalizare orală
Finalizare corporală
Sex normal
Deep 
Fk 
69
Fantezii 
 

Screenshot_2021-11-09-11-15-52.png

IMG-20211109-WA0000.jpg

IMG-20211109-WA0001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...