Jump to content

(V) Matura ADINA 42 ani - 0737095120


morandi
 Share

Recommended Posts

Va salut Stimabililor!

 

Nu trec in titlu zona in care-si desfasoara activitatea ca in decurs de o saptamana am gasit-o in 2 locuri diferite (Mosilor si Romana)

 

Anuntul:

DOAMNA matura, tandra si pasionala ofer companie intima, 69, uro, deepthroat sex oral neprotejat, dominare soft, igiena, discretie, dus impreuna, locatie centrala, intr-un cadru intim pt. domni discreti, 0737095120

 

Am dat destul de greu de ea (fiind un mare amator de babe) ... dar dupa ce am prins-o nu am mai iertat-o. Activeaza in zona Pta Romana pe langa Ambasada Frantei intr-un bloc linistit, chiar prea linistit.M-am programat si in 15 minute eram in iatacul domnitei dar nu si in patul dumneaei. Am avut proasta inspiratie sa incerc destinderea atmosferei. Nu zic discutia a fost interesanta, placuta dar nu mersesem pentru confesionar ci pentru futareala.

 

Iatacul: Este compus din una camera de lucru, dotata cu pat de mijloc, aer conditionat si un mare vetilator atarnat desupra capului. Aviz pentru cei peste 1.80 cm ca eu unul aveam impresia ca imi va face freza instant. Baie curata si dotata cu gel de dus de dama preponderent.

 

Domnita: 42 de ani declarati, figura comuna fara veleitati de artista, in schimb carne tare si tatisoare excitabile la prima atingere, labii generoase si un clitoris proeminent. Dantura are mici probleme.Tarife: La momentul vizitei mele percepea 100 ron/fin. acum vad ca a scazut la 50 ron pentru o finalizare

 

Actiunea:Dupa dusurile de rigoare am trecut la aparate (dupa ce am rugat-o sa opreasca ventilatorul ala. A doua mare greseala - doamna transpira si transpira mult.Am inceput cu mangaieri pe sani, sfarcurile au sarit instant mai ceva ca la o pustoaica, a trecut la un oral neprotejat, bine executat, cu incercari de DT mai mult sau mai putin reusite. Dupa vreo 20 de minute de joaca cu pasarica doamnei (fara mirosuri obsecene, epilata corespunzator) se solicita insistent normalul.Punem caciulita se infige fara menajamente si da-i si lupta. A stat deasupra pana la final savurand fiecare moment.

 

Ostilitatile au durat ceva mai bine o 1h la care am cotizat cu 100 ron.

 

Ca o concluzie: Daca nu aveti probleme sa faceti un dus in pat (exagerez!) si pentru o descarcare rapida (acum 50 ron) eu zic ca merita.

 

Eu o sa-i mai calc pragul dar imbracat cu pelerina de ploaie si fara chef de vorba!Bafta si puta tare!

[attach1][attach2][attach3][attach4]

post-368-150392339341_thumb.jpg

post-368-150392351715_thumb.jpg

post-368-150392351716_thumb.jpg

post-368-150392351717_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chiar inainte de decesul vechiului forum de pe forumer, fratele ex avatar acum 1000 de cuvinte, tocmai ce o vizitase pe doamna si scrisese despre ea ca este a doua dameza care face squirting si ca stia de concurenta ei Michelle.

Pacat ca nu am mai gasit nimic din postul lui 1000, caci avea si poze ale doamnei facute de el.

 

@morandi, pe tine nu te-a tratat cu un squirt?

 

@1ooo, poate pui si tu pozele damezei facute de tine.

 

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate, parca era si pe forumul vechi.

Nu face squirt precum Michelle desi se excita destul de bine. Cand am vizitat-o eu pe protagonista acestui post era in jurul pranzului si este posibil sa-si fi infranat anumite trairi si sentimente in ideea de a nu-si compromite restul zilei. Zic si eu, nu stiu.

 

Asa cum am zis m-am jucat cu mana pe alocuri vreo 20 de minute si in afara de o umezeala sporadica nu am vazut nimic.

 

By the way face si anal dar doar cu clienti foarte fideli declarand ca nu prea ii face o mare placere.

 

Eu am postat pozele gasite prin AT daca colegul 1000 le mai are pe cele postate pe vechiul forum ar fi bine!

 

Cu stima,

morandi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest blackman

"Drumul squirtului"- cautarea doamnelor care pot avea astfel de manifestare la orgasm, inceput cu domnisoara Diana/Monica de la Lizeanu (pe care eu nu am introdus-o in aceasta categorie pentru ca mie nu mi-a dat impresia ca ar putea avea un astfel de orgasm) a continuat cu dama din acest topic. Am avut ca punct de referinta in acest demers o intalnire mai veche cu celebra(referitor la squirt) Michelle, ultima intalnire din acest periplu fiind tot ea.

 

Doamna are mai multe anunturi in AT, eu am gasit-o la numarul 0760362147 ( 0760.362.147 ).

Sunt sigur ca este vorba de aceiasi persoana luand in considerare: apetitul pentru discutie, labiile foarte generoase, faptul ca transpira daca o pui la treaba mai mult de 15 minute, posibilitatea de squirt, faptul ca mi-a spus ca a activat inainte pe Bd-ul Dacia, pe langa ambasada Frantei si pozele atasate in acest topic.

Eu am gasit-o intr-o garsoniera in zona Obor, blocul mare cu magazinul Obor, garsoniera destul de generoasa insa nemodernizata(mocheta pe jos-mai greu de intretinut, tamplarie veche, geamuri acoperite cu folie de Aluminiu pentru a nu intra soarele). Baia este curata, gel de dus prezent, prosop curat.

Doamna pretinde acum 100 lei pentru o finalizare si 150 lei pentru 2 finalizari.

 

Am inceput actiunea cu un sex oral din partea ei, facut cu abnegatie, cu umezire din plin a organului si supt si lins bine si prin zonele adiacente. Din pacate am incercat sa o incalzesc intr-un 69, si spun din pacate pentru ca pozitia nu este avantajoasa pentru squirt (nici pentru tine si nici pentru ea). Cred ca madama are cele mai mari labii pe care le-am vazut, mai mari chiar si decat cele ale Rahelei/Cristina din Dr. Taberei. Se excita teribil la cunnilingus si penetrarea simultana cu 2-3 degete, insa cum spuneam pozitia nu-mi permitea sa fac asta foarte profund sau cu intesitatea dorita. Am obtinut un squirt micut, dupa care am schimbat pozitia, pentru o mai buna stimulare.

Pentru a obtine excitarea dorita doamna vrea sa fie stimulata mai dur, cu 2-3 degete, o penetrare foarte rapida. Ceea ce am si facut pentru mai bine de 20 minute, a avut 2-3 tentative de squirt (am simtit atat in interiorul ei fierbinteala la degete cat si in exetrior o umezeala pronuntata) insa nu a fost practic un jet.

Dupa o perioada am pus-o sa se penetreze singura cu un vibrator, insa nici asa nu a reusit vreun jet.

Am lasat-o balta cu squirtul, am continuat cu oral cu finalizare pe sanii ei (nu am incercat normal pentru ca in timpul stimularii am reusit sa bag 4 degete inauntru si cu putina atentie cred ca as fi reusit un fisting complet, asa ca nu cred ca mai puteam termina prin sex normal).

Dupa dus, in timp ce ma imbracam, doamna mi-a zis ca a avut 2-3 momente in care squirtul cu jet puternic a fost iminent (cand eram in 69) insa datorita pozitiei nu am stimulat-o suficient de intens astfel inca sa o fac sa termine glorios. Nu ne-a ajutat nici ora (ne-am intalnit dupa amiaza), pentru ca mai avusese un squirt cu ceva timp inainte, plus ca pentru ea este si un declic mental pe care il are cu persoanele cu care a avut squirt inainte, intr-o intalnire precedenta. Cu alte cuvinte, e posibil ca daca o mai vizitez sa fie mult mai bine.

Am platit la sfarsit 100 lei pentru cca 50 minute.

Concluzii: doamna cred ca poate avea squirt (eu am experimentat unul micut) insa depinde si de momentul zilei. Plus, nu cred ca a ajuns mental sa constientizeze momentul exact in care s-ar produce. De exemplu, Michelle in timp ce o penetrezi cu 1-2 degete iti spune cand sa scoti degetele si se atinge singura/te roaga sa-i freci clitorisul astfel incat sa poata avea un squirt cu jet.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Salutare tuturor futadorilor,

Am sa incep activitatea aici cu o recenzie.

 

Doamna de 49 de ani, cu atributele varstei vizibile peste tot, dar nu asta e ideea.

Locatia - curata, fara insa a straluci. Papuci pentru client, prosop pentru client, asternuturi pentru client, totul schimbat in fata mea. Usa la baie deschisa, asa incat sa iti poti supraveghea hainele si ce ai in buzunare. 10 puncte pentru asta.

De la inceput, tariful a fost clar - 40 fe lei o muie.  Orice doream in plus se plateste extra.

Odata ajuns acolo, am facut dus, i-am cerut masaj, oral si analingus, si ca sa nu ma targuiesc, i-am dat 100 de la inceput. Am intrebat doar daca e de ajuns, si sclipirea de multumire din ochii ei mi-a spus tot.

Masajul- placut. Nu profesional, evident, dar cum toata ziua o petrecusem la birou, a fost excelent. A continuat sa faca absolut tot ce i-am cerut.

Intrucat nu suntem pe un site de povestit fantezii erotice, e de ajuns sa stiti ca examenul oral l-a trecut cu nota 10.

Nu e de indragostit de ea, dar... E de mers. Si de revenit.

Succese tuturor.

Nr de tel e (0737) 138 339.

 

Locatie la Romana. Nu sta singura acolo, mai era o maimuta, dar nu m-a interesat ce si cum.

 

[attach1]

post-2738-150392339344_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pai fumeia...

Repet, isi arata varsta peste tot. Dar si experienta. Se vede ca ii face placere sa satisfaca, si, daca prima data m-a considerat client, si daca la fel se comporta cu fiecare client, atunci merita fiecare banut. Volubila, fara a fi deranjanta, buze fierbinti, limba moale si catifelata.

Mai testez saptamana asta odata si revin cu comentarii ulterioare.

A bon entendeur, salut.

Link to comment
Share on other sites

Si acum sta in romana doar ca are alt telefon si intre timp a facut 46 ani.

MATURA, 46 ani, tandra si pasionala, ofer masaj de relaxare combinat cu fantezii erotice, dominare soft, valabil pentru domni discreti si generosi.

tel 0737138339 ( 0737.138.339 )

Bafta. Eu am fost. Nu e alba ca zapada dar nici de lepadat cand ai drum prin centru

Link to comment
Share on other sites

Guest soricelul

Doamna cere acum 50 de lei pentru o finalizare oral + normal. Pentru finalizare orala vrea bani in plus, n-am mai intrebat cat. Locatia este tot in Romana. Nu am mers.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Update: locatia tot in Romana, dar in oferta a mai aparut uro activ si pasiv, si anilingus activ si pasiv. 100 ron finalizarea, probabil daca nu vrei sa te pisi pe ea merge si cu 50. Sa aveti spor!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salutare ! Acum aproximativ 2 ore am fost la aceasta doamna . Acum locuieste pe langa Biserica Italiana pe Magheru. Am sustinut o partida de cunnilingus excelenta ( nota 10 + ) pe niste labii generoase , curate si fine . Pur si simplu mi-au umplut gura si am fost foarte satisfacut ! Voi reveni cu siguranta ! Corp - nota 8 , sani - nota 9 , pizda - nota 10 +++

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...