Jump to content

(V) DENISA20 & Co 0733852512/0733637207 Baba Novac


Guest mihai123
 Share

Recommended Posts

Guest mihai123

DENISA,20 ANI! scolarita perversa, senzuala, dulce si un pic nimfomana la mine gasesti ceea ce cauti, intimitate, discretie, atentie si poze reale, acum depinde de tine, oral nep. cu fin., deep, normal in orice poz!    09 Jul 11:41

0733.852.512 Pret 100L/ora

 

Locatia: Aproape de intersectia Mihai Bravu cu Baba Novac, inspre bisericuta. Apt de bloc normal, curat. Pat cam descentrat, cearceaful parea destul de sifonat. Avea aer conditionat. Pt 100/ora, decent.

 

Fata: Poze reale chiar in camera unde se desfasoara actiunea, inaltime mica, aprox 1.60, carne tare, sani ok. La fata e ok (6-7) nici nu te sperii, nici nu dai pe spate. Gen fetita din provincie. Spune ca are 20 ani, dupa fata parea sa aiba mai mult, dupa corp pare pe la 20. Mai avea 2 colege, una nu mai nteresa deloc fizic, iar celeilalte i-am luat tel (0733637207) ...vad pe AT ca are poze false, dar gagica era ok, la fata destul de draguta (7-8) corp destul de ok, aduce cu pozele alea...am impresia ca avea totusi citeva kg in plus (burtica)

 

Prestatia+Pret: 100 ora/2finalizari. Oral neprotejat + normal. Oral ok, desi cam in forta si se ajuta mult de mana. N-are fite, e cu bun simt, face ce pozitii vrei. Nu te grabeste.

 

Concluzia: Daca va atrage fizic (pozele totusi o avantajeaza, in realitate arata mai slabut ca in poze) datorita pret mic+fara figuri in cap zic ca se merita. 0733.637.207 0733852512

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Am sunat pe tel. blondei si mi-a raspuns o fata care mi-a spus ca Bianca nu este disponibila (deduc deci ca numele blondei e Bianca) dar o poate inlocui ea, o+n, 50/nr. sau 100/2nr./h. Am zis pas pentru ca auzeam o voce barbateasca in fundal care-i spunea ce sa zica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...