Jump to content

(V) Doamna 35 ani & Co 0768660805 Spring Time-Alba Iulia


best_40
 Share

Recommended Posts

Va salut, si ma bucur ca reusiti sa restabiliti functionarea forumului (apreciez eforturile voastre)

Despre doamna respectiva pot sa va spun ca am vizitat-o ieri. Am sunat la telefon, si am intrebat-o daca-i singura in locatie. Mi-a spus ca momentan da. Ei bine, cand am ajuns la locul faptei, pe b-dul Decebal, langa Spring Time, si am urcat, am dat cu ochii de inca o mandra pustoaica. M-am uitat mirat, si am intrebat-o pe duduia in cauza ce se intampla. Mi-a spus ca domnisoara nu presteaza, fiind in perioada rosie.

Ok, intram in dormitor, urmeaza sex oral neprotejat, cu finalizare, nimic spectaculos, fara incercari de DT, ba chiar incearca s-o scoata afara in momentul ejacularii.

Cand ma duc spre baie, dau cu ochii de o alta faptura! Hei! ce-i asta? Sunteti deja trei in locatie! Da, si chiar trebuie sa mai vina una...spune duduia de 35 de anisori.

Mentionez ca este un apartament cu doua camere, cu intrare direct in living, baia fiind langa usa de la intrare. Un singur dormitor, si patru domnite.

Cand apar clienti si pentru ele, trebuie sa stea la coada la dormitor, pe canapeaua din living, iar tu defilezi in curul gol catre baie! :)

Cand am vazut asa ceva, am facut repejor un dus si am plecat pana sa se faca coada.

Pozele madamei sunt reale, e ok ca infatisare, despre restul serviciilor nu pot spune mai multe pentru ca n-am stiut cum sa ies mai repede de acolo.

Sper sa va fie de folos.

Bafta!

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

 

Am fost si eu la doamna cu pricina acum vreo saptamana. Avea apt pe Burebista. Este ok la corp si isi da silinta.

O experienta de nivel mediu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fost si eu. Acum vreo 2 luni. Am nimerit o blonda asa tipul mai vampa, usor corpolenta, etajul 1 sau 2 nu mai tin minte exact. CHiar langa Reifeisen intrarea. La fatza usor de etnie. Zicea ca are un copil, bla bla. La inceput imi spune, "sa vezi ce o sa te muncesc", insa ce sa vezi, in timpul prestatiei, se uita la Burlacul cred, sau nu stiu ce tampenie la tv. Implicare spre zero, cam de cacao, desi asa promitea. Si cam scump imi amintesc, vreo 250 ron/h.

Nu mai revin.

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 7 months later...

Din descrierile voastre, pare sa fie aceiasi doamna care, in urma cu 2 saptamini, isi desfasura activitatea intr-un bloc visavis de blocul Zepter (pe diagonala intersectiei, cu BCR la parter, scara 3), raspunzind la numarul 0721891865 ( 0721.891.865 ). Acum vad ca nu mai are anunt pe AT, dar cu siguranta va reveni. Voi pune si poze cu ea, cind voi putea.

Fast-fut-ul se anticipeaza inca de la telefon : spune ca face oral si normal la 50lei finalizarea. Vocea e normala, de femeie adevarata, chiar te gindesti ce bine va fi cu dânsa-ntrânsa. Dar daca ceri si alte informatii, legate de fantezii sau alte d-astea, te repede, spunind ca mai discuti si la fata locului alte detalii, dupa care iti inchide, sau raspunde in acelasi timp si la alt telefon.

Eu am mers intr-o dupa amiaza, m-a asteptat imbracata normal, intr-o fusta neagra, parca, nimic atragator, sa faca sa ti se scoale. Tipa e ok, usor cu burta, dar nu stie sa se vânda.

Am intrebat si de alte amanunte, cum ar fi oralul neprotejat, si a zis ca accepta, dupa ce s-a uitat mai lung la mine si m-a studiat. Cred ca a acceptat si fk. Dar fara finalizare orala. Si fara 69, la banii astia. Dupa care s-a oferit sa cheme o colega, vazind ca ea nu prezinta interes. Colega care a venit era  o tipa bruneta la 1.80, pe tocuri, draguta dar malaca, cu craci misto si cu buze subtiri. Presta doar normal si oral nepro, tot la 50ron. Cind am intrebat de 69, a ras, spunind ca am prea multe pretentii. Doar la 100.

Dupa care, vazind ca tot o studiez dar nu ma hotarasc, m-a invitat (e un fel de-a spune) afara.

As fi vrut sa ramân la bruneta inalta, chiar era piesa. Dar atitudinea lor m-a indemnat sa ma retrag, discret :)

Sincer, au avut dreptate, nici nu eram decis daca sa ramân sau nu. Asa ca nu pot sa le vorbesc de rau.

 

Link to comment
Share on other sites

Doamna a revenit in peisaj, tot la 37 de ani, si tot cu locatie pe bulevardul Unirii.

Pozele sunt aceleasi , puse si de Grizo.

Pot adauga doar ca, la o saptamina dupa vizita mea, am sunat-o pe doamna si am incercat sa obtin numarul de telefon al colegei brunete, cea la 1.8m.

Atit mi-a trebuit; din taranca si fara dinti in gura nu mi-a scos-o, si , oricum, mi-a spus ca tipa respectiva nu a avut decit o prezenta trecatoare prin acel cuib.

Dar tonul pe care mi-a vorbit a fost ca al unei ultime mahalagioaice. Mai avea putin si facea spume la gura.

Asa ca, trageti voi concluzii despre "doamna" in cauza.

[attach=1][attach=2]

41616_46eeacb30f40669d052b3b788bfa2a8e9a855115.jpg

41618_d1cf0c85d2497d6d7f8cbcc655d4e699f592d34f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...