Jump to content

(V) MICHELLE Squirt -51 ani - 0734758401 str. Baba Novac


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

MICHELLE, 41 ani, iti ofer minunate clipe de placere daca ne vom intalni iar pentru cunoscatori squirting, te astept cu drag,

0734758401/ 0734947941 Pret 200L/ora

Anuntul gasit in AT, atras fiind de pozele fatucii si de squirt (care este o fantezie mai veche) am sunat.

Voce placuta putin mecanica mi-a furnizat ceea ce stiam deja din anunt. Am intrebat de squirt si mi-a zis ca e pe bune. Ramane de incercat, insa nefiind din Bucuresti nu stiu cand ajung asa ca am postat pentru cei interesati. Cu pozele nu stiu daca imi iese.

 

 

 

 

th_40712_1418776_123_62lo.jpgth_40714_1418777_123_1144lo.jpgth_40716_1418778_123_404lo.jpgth_40718_1418779_123_234lo.jpgth_40720_1418780_123_552lo.jpgth_40721_1418781_123_1004lo.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Cam astea ar fi pozele de ultima ora

 

 

  width=49 height=100http://img191.imagevenue.com/loc487/th_324571810_08.12_123_487lo.jpg[/img] width=61 height=100http://img180.imagevenue.com/loc788/th_324572984_08.122_123_788lo.jpg[/img] width=46 height=100http://img171.imagevenue.com/loc943/th_324573504_08.123_123_943lo.jpg[/img] width=75 height=100http://img187.imagevenue.com/loc85/th_332457441_08.124_123_85lo.jpg[/img]

   

@constantin, eu nu te inteleg, daca nu ti-a placut dameza si nici cum se prezenta curatenia si ordinea din apartament, de ce ai mai ramas?

 

O sa merg si eu la stimabila doamna sa ma conving daca este asa cum spui tu.

   

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

salutare,

 

am tot incercat sa dau de gaina asta batrana,date fiind comenteriile foarte pozitive la adresa ei

 

nu raspunde niciodata la tel,iar cand a rspuns,mi-a zis s-o caut peste 3 zile ca are programari....

 

dupa 3 zile nu raspunde la tel

 

mai usor intri in audienta la primar decat sa ajungi la asta

 

eu personal nu recomand si nu mai incerc

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Buna dimineata! :-*

1. Ca sa mai glumim....Daca facea primarul ce fac eu, probabil ca tot asa greu ajungeai la el! (sau o face????:P)

2. Daca ai avut acelasi ,,ton"si la telefon, exista posibilitatea sa am ocupata toata saptamana. Daca vroiai sa ajungi cu adevarat, imi lasai un mesaj scris ok si cu mentiunea sa ti dau un semn cand pot vb si sigur era ok. Ca sa fiu mai inteleasa, de multe ori daca vocea sau exprimarea nu mi inspira incredere, nu sunt libera!

3. Sunt baieti care ma stiu de 6 ani si nu i pot primi pentru ca nu am timp sau nu ne potrivim la program

4. Tot timpul spun, celor care suna de mai multe ori, sa ma sune sau sa mi lase mesaj de dimineata, pana n ora 12.

Imi pare rau ca nu am ajuns sa ne cunoastem, dar nu sunt robot, am si eu o viata particulara,poate chiar nu am putut sa te primesc! Repet, nu esti nici primul, nici ultimul care nu ajunge dupa ce a sunat de 2 ori.

Va doresc o Toamna frumoasa , Domnilor! :-* :-* :-* :-* :-*

  • Angry 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Auzi,si noi,clientii avem afaceri,serviciu,etc...+viata particulara

Nu putem suna toti inainte de 12 doar ca sa-ti faci tu programul mai usor

Daca cuiva i se scoala sa futa astazi,cum sa se programeze peste o saptamana,ca la dentist ?

Singura scuza a ta este ca probabil ai cautare f mare si nu ai putea fizic sa faci fata unui nr asa mare de clienti,dar sa ne disciplinezi spunandu-ne sa sunam inainte de pranz ca sa ne programam peste nu stiu cate zile,deja e cam deplasat...clar nu o sa mai incerc

 

Link to comment
Share on other sites

Pisi, ma faci sa ma repet....citeste punctul 2 din postarea mea si poate o sa intelegi  totusi ce am vrut sa spun!  Este dreptul meu sa mi fac programul cum cred eu de cuviinta,iar cine vrea cu adevarat sa ajunga la mine , ma asteapta! Cine vrea sa futa in momentul ala, sa mearga unde nu se inghesuie lumea!

  • Angry 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 29.01.2020 at 12:45, gotti said:

Ma mir ca n-a vizitat-o nimeni de pe acest forum, de 5 ani de zile, sa poată si posta o pseudo recenzie măcar.

Locatia: undeva pe str. Baba Novac, o garsonieră foarte aglomerată, cu o grămadă de lucruri așezate peste tot, dezordine, ce dădea impresia de neingrijit și low-cost. In rest e curățenie la baie, asternuturile, prosoapele, fără reproș, chiar și umeraș si papuci pentru doritori. Igiena ei impecabilă, mani-pedi, epilată total, miros plăcut discret, ruj roșu provocator…

Eu am vizitat-o pt a bifa experienta dar nu m-a determinat sa revin, nu e genul meu la aspect. Stiam in mare cum arăta din poze, mi-am asumat vizita pentru a proba serviciile lăudate (pe bună dreptate), dar se pare ca la fața locului diferă realitatea in mod negativ in ceea ce privește aspectul fizic.

Asta aveam in cap (poze de prin 2018), dar ori sunt putin trunchiate, ori doamna a mai pus carne pe ea:

1.thumb.jpg.90ec4901998328c020ceb0af25ecbee7.jpg2..thumb.jpg.4cb06498ad30534a0363a9f9edef7d7b.jpg504903110_MichelleSquirting50-0734758401.thumb.jpg.523ce8bb05e52f289cc78c8939746e14.jpg

M-a asteptat cu zâmbetul pe buze, pe tocuri si acoperită doar cu o dantelă neagră (flu-flu). Femeia e bătrână (51 ani), grasă cu burtă, cu șunci care atârnă, fără a avea acea formă feminină (clepsidră, mijloc evidențiat), sânii mari foarte lăsați,  cam 165-170 cu vreo 80-85 kg. Să ne intelegem, nu e o balenă ce se revarsă, doar o doamnă plinuță-grasă. La față ca o doamnă fumătoare in vârstă, vopsită roz-roșcat-blond. 

Ca atitudine, nimic de reproșat, amabilă, caldă, cam prea vorbăreață, ca o ”vecina de bloc in vârstă care se vede pe fața ei că i-a plăcut viața”.

Servicii: un oral neprotejat foarte bun (pt a proba oralul m-am dus mai mult...) cu DT fără probleme, lins/supt coaiele, annilingus real din plin, scuipat pe pulă, schimbat poziții de supt, stat in gât cu pula cât voiam eu fără a se chinui, terminat CIM fără swallow si supt in continuare până n-am mai rezistat.

Pentru că rezervasem o oră, am plătit după vreo 40 min cotizația de 200 lei, in regretele doamnei ca nu mai pot sta si la al doilea număr. Părerea mea: 100 lei/fin si maxim 150 lei/ora/2 fin.

E de bifat cel puțin o data-n viață, dacă puteți trece peste aspectul fizic și vârsta doamnei

Cred ca pretul corect tinand cont de varsta si de cum arata,ar fi 70/150

Link to comment
Share on other sites

Buna! De ce sa nu raspund? Ia uite te cum vorbesti/scrii si tu! Mai ca mi ai da si una peste cap, asai?

O fi un forum de discutii, dar sa discute cine stie persoana.Ma cunoaste cumva? A facut recenzie? E pestele meu ca sa spuna el cat trebuie sa cer?

Pot sa cer cat vreau eu, atâta timp cât nu bag mana in buzunarul nimănui.  Nu te pup pentru ca ai fost scorțos.....

 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Share on other sites

On 30.06.2020 at 11:52, michelle said:

Cred ca ar fi fost ok sa ti vezi de ale tale. Nu mi faci tu prețurile, mai ales ca sigur nu ma cunosti. 

Daca ar fi degeaba as fi  extraordinară.  

Asta si alte site -uri sunt pentru sex, nu de manechine. Nu pot sa inteleg de de nu aveti loc de fundul meu. Sunt persoane care ma plac si altele nu, dar, in privinta serviciilor NU ARE NIMENI CE SA MI REPROSEZE!!!!!

Nu fi suparata pentru ca nu ai de ce sa fi,si Gotti cel care a scris recenzia de mai sus a spus acelasi lucru.Este strict parerea noastra si nu trebuie sa faci cum spunem noi.Noi nu putem sa avem o opinie vis a vis de raportul pret- aspect fizic?

Link to comment
Share on other sites

Ai văzut că nu i am raspuns lui Gotti, oricum si el se contrazice putin , dar asta e. Omorati ma daca sunt in varsta si nu va sunt vouă pe plac.

Eu sunt pe placul anumitor bărbați. N am scris nicaieri ca am 51 de ani si sunt 90-60-90!!!!

Dacă vii la mine pentru ce ofer,  iti asumi si faptul ca nu sunt vreo silfida! Asta ma supăra cel mai mult..

Si nu mai fiti comunisti sa spuneti ca n avem dreptul la replică. Nu e libertate, democrație?  Nu trebuie sa stam Drepți  in fata nimănui. Atâta timp cât nu jignesc pe nimeni consider că pot comenta si eu, cand se vorbește despre mine!

Si cum am spus, nu i sunt cuiva pe plac, din descriere, nu vine, nu are de ce sa mi spuna cat sa cer, ca nu suntem la piata! Sunt femei, slava Domnului,  de toate varstele si toate tipurile, pentru toate gusturile. 

 

2 hours ago, liviu58 said:

Nu fi suparata pentru ca nu ai de ce sa fi,si Gotti cel care a scris recenzia de mai sus a spus acelasi lucru.Este strict parerea noastra si nu trebuie sa faci cum spunem noi.Noi nu putem sa avem o opinie vis a vis de raportul pret- aspect fizic?

Si, apropo, dau o cafea,oricand vrei tu, ca sa mai discutam , sa nu poluam topicul. 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, grossu said:

Începe să semene cu altă stradă 😠

Corect .

Trebuia mutat in Fight club ( sau Mahalagisme)

Link to comment
Share on other sites

daca tarfa vrea topic sa-si faca. acolo se poate balacari cum si cu cine vrea ea.daca o baga cineva in seama. aici discuta barbatii. parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

On 03.07.2020 at 18:49, michelle said:

Ai văzut că nu i am raspuns lui Gotti, oricum si el se contrazice putin , dar asta e. Omorati ma daca sunt in varsta si nu va sunt vouă pe plac.

Eu sunt pe placul anumitor bărbați. N am scris nicaieri ca am 51 de ani si sunt 90-60-90!!!!

Dacă vii la mine pentru ce ofer,  iti asumi si faptul ca nu sunt vreo silfida! Asta ma supăra cel mai mult..

Si nu mai fiti comunisti sa spuneti ca n avem dreptul la replică. Nu e libertate, democrație?  Nu trebuie sa stam Drepți  in fata nimănui. Atâta timp cât nu jignesc pe nimeni consider că pot comenta si eu, cand se vorbește despre mine!

Si cum am spus, nu i sunt cuiva pe plac, din descriere, nu vine, nu are de ce sa mi spuna cat sa cer, ca nu suntem la piata! Sunt femei, slava Domnului,  de toate varstele si toate tipurile, pentru toate gusturile. 

 

Si, apropo, dau o cafea,oricand vrei tu, ca sa mai discutam , sa nu poluam topicul. 

Ok,m-ai convins si chiar am sa-ti fac o vizita pentru o finalizare

Link to comment
Share on other sites

@Liviu: esti simpatic! Miki - asa cum se alinta acum ceva ani - are servicii rezonabile spre bune. Probabil ca inaintand in varsta (eu nu recunosc nimic si nici nu va cunosc) ne dorim silfide fragede (ori poate sunt printre putini "defecti"). Combinatia dintre serviciile ei, "teenager" si slim (din imaginatia mea) ar fi ceva "WOW!!!!!!". Daca mergi doar pentru servicii nu cred ca o sa fi dezamagit. Daca ai si asteptari vizavi de fizic (fara suparare"Miki" pentru ca vad ca esti prezenta si mai si raspunzi) abia astept sa iti citesc recenzia :)

Link to comment
Share on other sites

On 28.06.2020 at 7:16, liviu58 said:

Cred ca pretul corect tinand cont de varsta si de cum arata,ar fi 70/150

Omletare, daca tot discuti de preturi si prestatie, producatoarea ta de baza, Bubu  cat ar merita, (50 cu 80, ca asa a inceput) fara dinti in gura fara sani si plina de celulita, care are poze de acum 5 ani, se fute ca o scandura si o promovezi peste tot ?.. App, tot in cuibul de la UCECOM o ai ?

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...