Jump to content

(V) KARLA XXX Golden Falcon 0736421340/0761298222


Guest blackman
 Share

Recommended Posts

Guest blackman

FRUMOASA, Karla, actrita xxx apetisanta cu forme ce te inebuneste, ofer senzatii tari, domniilor discreti pretentiosi la domiciliul meu te astept sa ma descoperi adevarata valoare in materie de sex profesionist,    04 Jul 11:00  0736.421.340/ 0761.298.222   

 

 

Servicii: o finalizare sex total 100 lei, o ora cu 2 finalizari -200 lei. Se poate face oralul neprotejat, cu finalizare orala sau corporala.

Locatia: Sala Palatului intr-un bloc cu parfumeria la parter, apart. cu 2 camere (living deschis la intrare si camera de zbenguiala), baie micuta si modesta, prosop ioc (cica proprietarul i-a lasat numai 4 prosoape care deja erau murdare/folosite). Ma instiintase la telefon ca e la ciclu, insa imi poate face cel mai tare oral din viata mea, asa ca m-am riscat sa-i fac o vizita.

Aspect fizic: M-a asteptat in tinuta rosie din poze (help cu pozele, nu pot sa le postez pt ca sunt la job!) cam 160 si vreo 50 kg, un inceput de burta destul de dizgratios, sani micuti si cam lasati (are un copil din spusele ei), fata de tarancuta. Nu am vrut sa raman, insa mi-a propus un pahar de apa, daca tot am facut drumul pana la ea. In timp ce o mai trageam de limba, ea a inceput sa ma traga de pantaloni, mai intai cu o mana, apoi cu dintii...pana cand a luat-o in gura prin pantaloni.

Prestatia: ...asa ca am lasat-o sa-mi desfaca slitul...si a inceput sa o suga destul de binisor. Incearca si DT, insa pozitia nu o ajuta, simteam ca se opreste in gat. Vazand ca are ceva aptitudini am pus-o cu capul in jos pe marginea canapelei si am futut-o in gura ca in filme, o mai lasam doar din cand in cand sa respire cand vedeam ca se ineaca. Si daca tot incepusem, i-am propus si un anal (chestia cu ciclul chiar nu stiu daca era reala, nu am vazut nimic care sa indice asta, nici murdarie si nici vreun tampon. Apropo, este posesoarea unor labii si clit destul de dezvoltate, pentru amatorii genului!). Am pus-o capra din picioare, si-a lubrefiat orificiul cu lubrefiant si apoi la lucru! Nu face nazuri nici la grosime, nici daca dai tare in ea (chiar ma tragea sa i-o bag cat mai adanc). Cand am simtit ca termin, am iesit, am scos prezervativul, am pus-o in genunchi si am izbit-o cu toti mostenitorii pe fata. Un final foarte reusit!!!

Am platit la plecare 100 lei pentru cca 35-40 de minute.

Concluzii: fata nu este de 200 lei, nici ca prestatie si cu atat mai putin ca fizic. Este o tarancuta venita in Bucuresti, insa cu ceva aptitudini pentru futut. 0736421340 0761298222

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

am fost si eu la ea

 

o experienta per total ok

 

tot la sala Palatului...anunt gasit in AT...

mie mi-a placut cum a vb la telefon , parea pe treaba ei...

 

vizavi de aspect si prestatie nu prea mai am nimic de adaugat la ce a spus colegul mai sus....

 

la mine a incercat sa mai ceara bani in plus dupa al doilea numar, cica dc mai vreau anal mai costa inca 50...i-am spus ca poate ma supar si iau 100 inapoi si plec...faza la care s-a dat pe brazda , cica i-mi face ea un bonus ca sunt baiat misto...,i-am explicat ca nu ma intereseaza cat de misto crede ea ca sunt..odata ceva stabilit ramane asa....

 

am futut-o in cur si la al doilea, si n-a mai fortat faza dc a vazut ca nu i-a mers...

 

decartat 200 1h/2 numere

 

eu cred ca am sa mai revin...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mai nou, Karla lucreaza doar nomad. Am intalnit-o la un hotel obscur, inchiriat cu ora.

 

De aratat arata bine, dar are doua chestii care trebuie indreptate: dintii din fata, care poseda carii foarte evidente, si sanii, care sunt lasati zdravan. In rest, nu e grasa (desi prezinta un inceput mic de burta), are picioarele drepte, curul destul de apetisant si nu e urata deloc la fata.

 

Vorbeste foarte mult, ii place sa relateze (mai mult sau mai putin verosimil) despre intamplarile ei. Partea cea mai frumoasa e ca nu zice nu la nimic. Din laudele proprii, zice ca a facut fisting (atat vag, cat si anal), duble penetrari (N+A, N+N si A+A) si se excita maxim la partite de sex in grup cu 4+ futaci. Ii dau prezumtia de adevar.

 

La oral este excelenta, face deep fara probleme, propune pozitii (gen ea pe spate, cu capul in jos si se lasa fututa zdravan in gura), face finalizare orala (la cerere inghite produsul), si te roaga sa o palmuiesti / scuipi / etc in timpul actului. Daca fata te roaga, poti sa zici nu? Geme putin fals, dar oralul e chiar la standardele cele mai inalte (combinat cu oolingus, annilingus f bine executat, etc). La normal se excita, participa, nu comenteaza, nu face niciun fel de figuri nici la anal. Vine echipata cu lubrifiant, ceea ce usureaza misiunea intromisionara. Am finalizat oral (mai degraba esofagian), si am plecat multumit. Fata ar fi stat si la al doilea numar (platisem o ora), dar nu mai aveam eu timp. Am marcat 200 RON (in afara de hotel) pentru o ora (neconsumata in totalitate). Pentru amatori, fata face si uro pasiv (pe corp, pe fatza, in gura, pe genitalia, oriunde mai putin pe par), cu 50 RON in plus.

 

Cred ca o sa revin pentru oferta de servicii foarte cuprinzatoare, executata corect.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Karla are gonoree, din care a avut amabilitatea sa imi dea si mie. Oral NP. 99% sigur ca de la ea, gonococ evidentiat la analize.

 

Stiti cantecul ala cu "m-ai facut din om neom / cand ma pis ma tin de pom"?

Link to comment
Share on other sites

Presupun că ai avertizat-o. Altfel poţi să fii sigur că nu va şti despre ce e vorba (infectiile gonococice la femei şi infecţiile gonococice faringiene la ambele sexe sunt în majoritatea cazurilor asimptomatice) şi nu se va trata.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

  Salutatare  confratilor ,

 

  Recenzia este facuta cu intirziere vizita a fost in urma cu aproximativ 2 saptamini ,acum la postare  vad ca nu au mai fost facute postari de foarte mult timp ,si ca fata ar fi avut ceva probleme . De la vizita mea si pina in acest moment nu am avut nici o problema  .Sper sa nu am parte de " Surprize , surprize " .Mentionez ca nu am cautat pe forum detalii avind nr. de tel . de la un prieten care o frecventeaza ,(nici el nu a avut probleme pina acum). Acum  cind am avut timp sa fac recenzia am facut si cautarea numarului de tel. al fetei si am gasit  posturile mai vechi in care se relateaza problema de sanatate .

 

      Din dorinta de a mai contribui si eu cu ceva la  buna documentare  pe acest site  ,am mai facut o vizita la  fete . Initial am  vrut sa fac a doua vizita fetei din recenzia mea anterioara adica  brunetei  Bianca  0765397932 ( 0765.397.932 )  dar nu a fost cu putinta sa o prind la tel. acesta  fiind inchis (am ramas curios sa testez proba anala a fetei si in plus am observat ca a inceput sa  mai invete cite ceva  in domeniu , lucru  bun mai ales avind in vedere ca este inca in perioada de rodaj) .Nereusind sa vorbesc cu ea pt. a stabili o programare am cautat in agenda de lucru lista in domeniu si am gasit un numar de tel. al  tipei  Karla / Claudia cu tel. 0736421340 ( 0736.421.340 ) ( 0736.421.340 ) .tipa mi-a fost recomandata de un prieten

  Sunat tipa pe tel. 0736421340 ( 0736.421.340 ) ( 0736.421.340 ) ,imi raspunde imediat si  stabilim intilnirea pentru  ora 14.00 , vorbeste frumos ,dar repede si  detaliile sunt  oarecum vagi referitor la serviciile oferite . Am  satabilit  meniul la sex total  timp de 1 ora 200 ron. ( fanteziile le taxeaza separat ).

      Totul ok ajung putin mai devreme  sun si raspunde imediat , imi da indicatiile  exacte adica  blocul de linga restaurantul Golden Falcon  et x etc. ( un punct plus  a respectat  programarea si ma  astepta) , urc deschide  o tipa miniona  oarecum simpatica  tunsa scurt  roscata  , era infasurata in prosop  doar terminase dusul .

      Tipa este  draguta si incerca sa fie sociabila. mi-a oferit un pahar cu apa  prosop uscat. m-a intrebat ce as vrea sa facem, ce imi place sa fac in pat, etc  am  fumat cite o tigare , timp in care  am recapitulat  ce discutasem la tel. referitor la servicii , am decartat  banutii (200 ron -  nu au aparut modificari la pret) ,  prosopul mic  dar curat si uscat , dus repede si la actune.

  Acum  ca un prim aspect negativ  , sanii  mici si cam  lasti  cu  vergeturi  , mi-au cam taiat putin din elan , dar  depasind  momentul ,  incpe cu  un oral deep. neprotejat ,  bun ,  cu priviri  perverse , batut cu  miticul peste bot , lins oo , timp de 15-20 min cu pozitia finala eu in picioare ea la marginea patului si cu miticul indesat  pe git la maxim .Nu a comentat nimic ba chiar se indesa puternic  cu gura in  pula .Finalizare de mare succes in gurita , o parte cred ca a inghitit -o , restul  decartat la baie  dupa ce a  facut curatenie la locul de munca.

      Pauza  cu  dus eu , ea  pas  tigare ambii ,putine  discutii  un pahar de apa , si  reinceput  ostilitatile  tot cu acelasi oral  bun condimentat , apoi  imbracat miticul in  hainuta si  trecut direct la  anal (bun si asta  ,strimt  si  cu contre) in      diferite pozitii  , ales pina la urma  pozitia  ea cu  fata in perna si cu curul in sus  unde  am pompat  voiniceste  timp de cel putin 10 min.  Tipa  a  participat cu contre si  gemete , care spre final s-au transformat in  tipete  si  finalizare , eu  cu tremurat de genunchi si  transpirat ca porcul ea tremurat din tot corpul , orgasm  zguduitor .

  Pauza de revenire ambii  apoi cu chiu cu vai dusul final eu  ,  tipa a ramas in pat  in timp ce m-am imbracat si am mai baut  un alt pahar de apa .

  Dupa aceea s-a ridicat din pat s-a prins de gitul meu si m-a sarutat  pe obraz ,( FK nu am incercat nici nu am incurajat-o din cauza problemelor cu dantura).

  Note:

  GFE:8

  Oral: 9 (Perfect DT, OWO, CIM)

  Anal: 9 (bun, strimt si cu contre)

  Normal  nu am facut ( la locul cu pricina se simtea un miros persistent de prezervativ)

  Aspect fizic : 7 (nota motivata in text).

  Concluzia  :  Experienta traita  o  ora  cu Karla a  meritat  suma  cheltuita , fata  se face placuta  si se implica .  Clar este de recomandat  , dar gusturile nu  se discuta .

    Foto atasate la inceputul  thead-ului  sunt reale .Adresa din titlu cred ca ar fi util sa fie modificata .

Futi nu futi  ,vremea trece !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...