Jump to content

(V) CUIB NICOL 0736855084 & ANDREEA 0737175009 Baba Novac


Guest CristiS
 Share

Recommended Posts

Guest albandi

NICOL, bruneta focoasa sani nr. 3, te astept intr-un cadru intim si discret pt a va oferi sex normal si oral cu finalizare orala si pt a va satisface orice fantezie pana veti ajunge la extaz maxim, poze reale, 0736.855.084

 

pe scurt...

 

sunat, o voce ok mi-a explicat ce si cum: OWO, CIM (functie de igiena), FK, normal, zona Baba Novac, 100RON/fin, 200RON/h

 

stabilit ora, deplasat, primit indicatii la tel, am gasit locul destul de usor (bloc retras paralel cu Baba Novac). Apt destul de mare, 2 dormitoare, relativ ok, un pic dezordonat. doua fete, a doua era plecat si nu am vazut-o

 

Nicol arata ca in poze la corp, destul de ok spre comuna la fata. 20 ani declarati si aratati. tate beton, destul de mari, placute la atingere, nebiruite de gravitatie inca. piele misto, fina, fara bube sau alte alea.

 

nu eram f hotarat daca sa stau la o fin sau o ora dar m-a hotarat ea ca mai avea o programare. no probl, a ramas ca data viitoare sa-i spun dinainte daca vreau o ora.

 

inceput cu ceva mangaieri, FK (intretinut), dupa care fata a trecut la oral, executat destul de constiincios. incercari de DT, atentie la oo, ceva manualitate dar fara sa insiste, nesuparatoare. bagat ceva deget in pasarica care se prezinta super stramta.

drept pentru care am rugat fata sa produca un preze si sa treaca deasupra. asa stramta ca am avut nevoie de 2-3 incercari ca sa intre.

 

fata se misca chiar bine deasupra, pare sa-i placa. combinatia de miscari cu pasa stramta m-a facut sa termin in preze, drept pt care am rugat-o sa mai presteze un pic de oral dupa ce l-am dat jos. binevoitare, s-a conformat.

 

primit prosop curat dar cam mic, baie relativ ok (para dusului e desprinsa), gel, apa calda.

 

pupat, de revenit. recomand  0736855084

 

 

[attach1][attach2][attach3][attach4]

post-311-150392332802_thumb.jpg

post-311-150392332804_thumb.jpg

post-311-15039233281_thumb.jpg

post-311-150392332811_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest papuasul

Am sunat, am ajuns, am purces la lamurirea serviciilor.

Cand intreb de FK surpriza: "asta fac doar cu prietenul meu". Cand ii spun ca acum cateva zile la telefon a zis ca se poate mi-a lamurit misterul: ea nu e Nikol, e colega ei - cred ca a zis ca o cheama Andreea - si a raspuns pe numarul colegei.

Pentru ca nici la CIM nu era prea entuziasmata am zis pas.

Tipa nu arata rau, inalta, bruneta, slabuta. Dintii ii are cam incalecati. Fara FK si cu CIM "mai vedem", desi a cerut 100 lei finalizarea, am zis sa ii folosesc altfel.

 

Link to comment
Share on other sites

Ciudat faza, eu incercam sa dau de tipa asta buna din poze Nicol si am nimerit la tipa de care zici tu Andreea, la mine a acceptat absolut orice de la FK, chiar intretinut, la CIM la final totul la un pret modic de 100 lei vreo 40 min. cu totul, aici poate si aspectul o impiedica sa ceara mai mult, mie mi s-a parut un raport excelenta servicii/pret/igiena, poate dau si de Nicol pana la urma, am citit ca arata super bine.

Link to comment
Share on other sites

SEDUCATOARE, senzuala si sexy te astept intr-un cadru intim si discret pt. a va oferi sex normal si oral cu finalizare orala, daca doresti o ora plina de pasiune alaturi de mine contacteaza-ma, 

0737.175.009 

 

Tipa draguta, bruneta, par lung, cam 1.75, vreo 50 kg, are o mica problema cu dintii, in schimb face un sex oral super tare cu un DP total, m.a terminat in 10 min doar din oral... am fost de 3 ori pana acum si o sa ma mai duc merita 10 pt oralul care il face...

Chiar dak  nu e perfecta cu un mic defect din cauza dintilor, in rest e perfec ta si sexual si fizic.....

O RECOMAND!  0737175009

 

 

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5][attach6]

post-756-150392332842_thumb.jpg

post-756-150392332848_thumb.jpg

post-756-150392332852_thumb.jpg

post-756-150392332867_thumb.jpg

post-756-15039233288_thumb.jpg

post-756-150392332893_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nicol este colegă cu Andreea (0737175009), postată de razvan_bsb. Deoarece este acelaşi cuib, poate că n-ar fi rău să fie unite thread-urile.

Link to comment
Share on other sites

Da ar fi o idee buna, ceva de genul Cuib Baba Novac, am mai citit pe aici si prin alte parti ca mai sunt fete care presteaza acolo : Nicol, o tipa blonda foarte inalta, o fata mai de 28-30 ani plus Andreea la care am fost eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest machucambo

Am ajuns si eu la locatia de pierzanie. Dupa lungi cautari :)

Mama ei de strada...m-am dat mare ca ma duce gps-ul si imi arata ca toate strazile d-acolo au acel nume.

Pe Nicol am bifat-o. Daca nu m-as fi grabit iesea cu tipete. Am luat-o in primire de la intrare - imi dau seama ca-mi plac calutii :)

Fata raspunde fara ezitare la mangaiat, sarutat, se implica, se freaca de tine. Igiena ok, locatia cam dezordonata, lipsa papuci - asta a fost cam neplacut.

In resta fost totul ok - servicii ok- oral bun, limbi pe coaie, privire perversa, accepta pozitii si se implica.

Mi-a facut mare placere sa i-o trag. Mai ales ptr. 100 ron.

De revenit!

Link to comment
Share on other sites

In primul rand bine v-am regasit. In toata periaoda asta am simtit lipsa informatiilor de pe forum.

 

Si acum la obiect/subiect:

Am vizitat-o si eu pe Nicol insa nu impartasesc entuziasmul colegilor.

Plusuri (+):

  - carnea tare specifica varstei si faptul ca nu este (inca) plictisita.

 

Minusuri (-):

  - in prezenta mea nu mi-a lasat impresia ca ar fi o buna prietena cu apa calda si periuta de dinti;

  - locatia: destula de insalubra, atat apartamentul in sine cat si curatenia (ne)intretinuta de fete;

  - zona: locatia este intr-o zona cu pensionari pe la ferestre si pe la intrarea in scara blocului (mie nu mi-a placut deloc chestia asta);

 

Prestatia corecta insa raportul calitate/pret este subunitar, mai ales prin comparatie cu alte locatii (Mariott, Cristina DT) unde pentru aceeasi bani ai parte de calitate mult mai buna.

Corecta din punct de vedere al serviciilor: DT, supt frumos, finalizare orala, normal acceptabil.

 

Una peste alta ii dau nota de trecere insa nu am de gand sa revin.

Achitat 200 lei pentru doua finalizari.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest blackman

Pentru ca era pe lista scurta am vizitat si eu cuibul din Baba Novac.

Sunat, programare in 30 minute, ajuns la timp, fata de la telefon (am sunat pe nr 0736855084, la care teoretic este Nicol) ma indruma catre blocul aflat pe o strada adiacenta strazii principale.

Urc in apartament...unde era populatie mai ceva ca la colt de bloc in serile calduroase.

Prezente in locatie 2 tipe brunete, inaltute si slabute (probabil Nicol si Andreea), tipa blonda inalta si inca 3 conlocuitoare de-alea de Ferentari care stateau in living-ul deschis si isi faceau unghiile. Probabil ca astea raspund la telefoane in timp ce fetele sunt ocupate si le pazesc de "oamenii rai", pentru ca la cum arata si cum sunt imbracate este exclus sa presteze. Nici nu am apucat sa intru in hol ca fetele m-au indrumat sa stau mai pe stanga, in bucatarie, pentru ca mai era cineva in locatie si care trebuia sa mearga la dus.

Vazand toata aglomeratia nu am ramas.

Daca locul si atmosfera era alta as fi incercat calutul blond si inalt. Asa nu m-am ales decat cu drumul batut degeaba intr-o seara torida. 0736.855.084

Link to comment
Share on other sites

Guest mihai123

 

Daca locul si atmosfera era alta as fi incercat calutul blond si inalt. Asa nu m-am ales decat cu drumul batut degeaba intr-o seara torida. 0736.855.084

 

Am fost eu la "calutul blond si inalt" (0736855083) dupa cum o denumesti, chiar de mai multe ori. Nu mai ma duc deoarece mi-a facut o chestie cam fara obraz, si anume am stabilit ca in 30 de min ajung, si cind eram in fata blocului imi raspunde colega ei zicand ca trebuie sa astept inca 20 minute :( ...ma rog, am dat si de mai mari nesimtite, in sensul ca nu mi-au mai raspuns deloc la telefon, in cazul de fata se pare ca si-a luat alt client inaintea mea, chiar daca mai fusesem la ea de cateva ori si ma stia...Ce vrei, foamea de bani e mai mare ca bunul simt in ziua de azi.

In rest, fata e foarte ok, pozele sint reale, dupa mine corp 9, fata 8 (desi am fost indragostit de o fata care semana cu ea si poate de aceea mi-a placut f mult, poate altii i-ar acorda mai putin). Oricum, se vede de la prima vedere ca e femeie frumoasa + e prietenoasa, face glume si vb mult cu tine, putin "naiva" (ca majoritatea in jur de 20 ani). Ca prestatie mai slabut, se vede ca a inceput de curind (pt mine asta de fapt era un punct in plus deoarce ma simteam mai mult cu o iubita decat o ddc, pt majoritatea care is doresc meserie e un minus).

Ce sa zic, cu siguranta se merita vizitata cel putin o data pt fizic, mai ales daca va place genul atletic si inalt, incepatoare. Dar vedeti cum faceti sa stabiliti exact, ca sa nu va duceti pina acolo pe degeaba sa va faceti nervi.

Am mai vazut doua colege cind am fost pe acolo, una care zicea ca lucreaza la 50 lei (in jur de 35, nu corespundea dpdv fizic dupa mine) + inca una bruneta frumoasa la fata si slabuta (una dintre cele doua, Nicol sau Andreea). 1311.056.844 0736.855.083 0736855084

Link to comment
Share on other sites

Sunat ieri, ajuns la locatie, dar ce sa vezi, o aglomeratie ... vreo 5 tipi asteptau. Mai ceva ca la armata. Am zis pas si am plecat, vorba aia la pomul laudat sa nu te duci cu sacul. In ritmul asta fetele or sa se deshaleze rapid. Am pierdut ceva timp dar asta e.

Nu mai insist pentru ca sunt genul care am nevoie de intimitate, nu ma atrage deloc "ca in gara". Parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Guest machucambo

Am avut timp de una scurta si m-am intors la locatie pentru Nicol. Aglomeratie mare: 3-4 fete + manichiurista care le facea unghiile.

Mult jeg de data asta. Apa la baie, lipsa papuci, dusul stricat (lipsa para). Suna interfonul ca la coafor. Am avut noroc sa nu ma intalnesc cu alt client. Nicol era proaspat dusata, frumos mirositoare, imbracata basic cu bikini si un maieu lung pana peste funduletul frumos.

S-a bronzat integral, e rasa la pasa, proaspata si usor naiva. Am primit un oral cu accente de deep si mi-am bagat juma" de mana in pasarica ei. Am incercat si la usa din spate un deget si nu a protestat dar m-a respins elegant cand am fortat intrarea. Pozitii acrobatice, sarut permis, corp frumos.

Dar chiar si asa nu mai revin. E prea multa mizerie in locatie.

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...