Jump to content

(v) cuib restaurant Thalia 0734384526


longgone
 Share

Recommended Posts

  • 5 months later...

(v) cuib restaurant Thalia 0734384526

 

insumi- 07-21-2010

 

SURPRIZA noptii, te asteptam intr-un cadru intim, unde sa petrecem clipe de pasiune si extaz, alaturi de 2 domnisoare superbe si dornice de a-ti indeplini orice dorinta, poze100%reale, a.c, 21 Jul 11:00 0734384526 Pret 150L Rog pe cineva mai priceput pozele.... thx in advance. Desi cred ca si asta cu pozele, e mai mult o chestie de lene caci sunt convins ca nu e mare scofala... Vizitat. Pozele reale, din locatie. Prezenta: 4 buc 2 din poze si inca 2 in afara subiectului - toate minoritati inlocuitoare dar (cel putin cele 2 din poze) foarte ok. Selectia: plecasem chitit pe galben deci la fata locului a fost usor. Negocierea: 300 1h, 2x, oral nepro inca 50 Realitatea: desi un corp senzational - dupa criteriile mele (micuta cu fund bombat si tzatze maricele tari, bronzata si din familie si de la mare, parul lung corect, vopsit cu suvite, fardata de seata, etc) o prestatie de 0.00000001 lei vechi. :cry: oral vai mama lui iar la normal "auu, ma doare" action: dupa 30 de minute de complains a propus sa cheme alta fata, au sosit toate, cea in roz a ramas. Negocierea: singurul lucru bun - schimbarea a fost moca Realitatea: un corp la fel de corect ca si prima cu 2 mici defecte -zero tzatze (sau mai mari am eu :wink: ) si fatza cam de la coada lopetii ... dar overall fara celulita, slabuta, cu oarece muschi, chiar corecta daca se poate trece peste cele 2 defecte. ambele cu ceva piercing in buric. Action: mult mai bine decat cu prima, chiar a lasat senzatia ca ii place. Miscelaneous: un caine in vila (o casa vagon cu o supraetajare la capatul curtii unde erau si atelierele:un living de prezentare de unde se urca la etaj unde era o baie cu o cada mare si un pat, corect, mobilier ok, prosoapre curate, gel de dus mai pe terminatelea, un radio care mergea vai mama lui ...) intrare cu interfon, curtea ingrijita cat de cat. GFE: la prima 2, la a doua 4... Oral : la prima 2 la a doaua 2 normal: la prima zero, la a doua 6 (mima oarece placere macar - notam si impresia artistica) Show: din discutia cu a doua se poate - nu stiu tarif - dar este numai fiecare cu el, intre ele nimic. Overall de revenit pentru corpurile lor, de fugit de tarif si prestatie.

 

gerontosaurusRex- 07-21-2010

 

Ai uitat sa ne spui si unde este locatia, in ce zona a orasului, o strada , un punct de reper.

 

gotti- 07-22-2010

 

Dupa pozele din locatie (cu toate ca ei o mai renoveaza cu culori aprinse pt. a mai pacali ochiul clientului cum ca ar fi aceeasi locatie), dupa descrierea casei, dupa treptele scarii, dupa patul alb cu multumedia pe el, tind sa cred ca 99,99% este celebra locatie din Vitejescu, Sincai: <Link catre forumul vechi> Poate ma insel...

 

quark- 07-22-2010

 

pai zice in titlu ceva de restaurant Thalia. asta e pe Sevastopol, la intersectia cu str Frumoasa (langa Mac-ul de pe Buzesti) daca nu ma insel io. si avand in vedere ca manac acolo zilnic nu cred ca ma insel!

 

mosquito- 07-22-2010

 

@quark: Thalia este pe Cuza Voda, o strada paralela cu Vitejescu, dar pare destul de complicat sa ajungi de la Thalia pe Vitejescu

quark- 07-22-2010

 

thx tzantzare! uite asa am descoperit eu ca exista 2 thalii: thalia tineretului si thalia cuza voda! chiar ma gandeam ca dupa masa de pranz sa le incerc pe domnitze. da acuma n'o sa merg din victoriei pana'n tineretului

 

insumi- 07-26-2010

hello este vorba de acea carciuma din Tineretului, pozele/fetele din postul mentionat mai sus nu au nici o legatura cu ce exista acum in locatie - se pastreaza mobilierul doar :) anyway, nu e nici de tzepe, nici de revenit (parerea mea)

 

mihai1981- 10-15-2010

 

Tipa bruneta din prima poza, pe scari, activeaza in cuibul de pe Vitejescu, am vazut-o de cateva ori, dar n-am apucat sa o incerc si eu. Motivul e simplu, veneam din oras la 5 dimineata atat de beat incat ma dadeau afara, o data chiar m am impiedicat de o treapta si am cazut peste o masa si un LCD pe care era sa-l fac praf (tupeista aia blonda cu tate uriase vroia chiar sa ma puna sa-i dau 10 mil pe LCD ca cica n-ar mai merge bine lol). Altadata cand eram mai treaz era ocupata cu altcineva sau nu mai era deloc. Tot asa am mai prins-o o data si dupa ce am pus mana pe ea cand sa scot banu mi-am dat seama ca nu mai am decat 100 roni, sparsesem tot pe bautura si a trebuit sa fac cale intoarsa, sa inghit in sec si sa dau cea mai trista laba fara finalizare acasa. Tipa imi place super mult, are cam 1,65 slabuta si super bronzata, cu o piele fina si cremuita din plin, frumos mirositoare, cu un pierce in buza si o atitudine din aia de pitipoanca figuranta careia nu-i ajungi la nas, plictisita si neimpresionabila gen Bamboo. Din cate am inteles e maritata cu unu care a cunoscut-o la locul de munca, de aceea domne nici nu se saruta. De fapt regula casei pe acolo este 150 roni o finalizare/30min oral+normal ambele protejat, +50 ron pt oral neprotejat, 300 ron ora, fara sarut de asemenea. Chiar daca afiseaza aceasta atitudine distanta si scarbita pe mine ma incita f tare pt ca vreau sa o iau pe sus gen sa o port pe brate in timp ce urc scarile alea, apoi sa o arunc in patul ala mare si dupa cateva tatonari sa o iau tare pe la spate sa-i sara pierceingul din buza, sa-i dau juma de ora la turatie maxima sa ma tina minte, dar nu cu ura sau ceva, ci pur si simplu sa o smotocesc tare, nu stiu de ce imi place asa mult de ea de mi vine sa o mananc cu fulgi cu tot, sa o trezesc din visare si plictiseala. Dupa aceasta introducere scurta, intrebarea mea este, dintre fratii de suferinta este vreunul care a dat la ea si care poate sa spuna cate ceva despre prestatia de care a avut parte ? Sa-l dau naibii de GFE de nota 10 cu toate distrusele, cum sa nu iti placa de faptura asta mirifica chiar daca probabil lasa de dorit la nivelul implicarii ? :D

 

kristi2222- 11-17-2010

 

va povesteam in urma cu ceva zile ca am luat o teapa impreuna cu amic, cu o cioara care isi pusese poze false...noaptea a continuat,insa, e adevarat diferit pt fiecare din noi...eu mi am continuat activitatea bahica,cheful parasindu ma deja dupa teapa luata, in vreme ce camaradul meu a gasit acest numar de telefon in AT ...a sunat(era vreo 3 noaptea!)s a dus, iar la intoarcere ,trebuie sa va spun ca ERA extrem DE MULTUMIT!...acu, ce sa zic,poate ca omul nu era foarte interesat de GFE, implicare,etc....insa mi a spus ca salasluiesc in acest moment 6 fapturi in hogeac ,2 blonde si 4 brunete toate foarte foarte aratoase(manechine,dupa spusele lui)..mi a zis ca a platit 150 lei pt o finalizare...mai nou au si peste,insa.cica sta la intrare,la receptie,dar zice amicul meu ca E FOARTE DE GASCA :D ....cam atat,asta am aflat,asta va spun,eu o sa merg, cat de curand...(atitudinea fetelor mi a zis ca e ok, dar trebuie sa luati in calcul faptul ca omul nu merge f des la curve,deci nu stiu exact ce termen de compararatie are el...)

 

kristi2222- 01-22-2011

 

un nou nr de telefon 0727126609 in AT, poze noi,,si,probabil,fauna noua

0734.384.526 0734.384.526 0727.126.609

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...