Jump to content

(V) Bianca Nebunila C. Coposu 0734019477/ 0725860846 / 0737482820/ 0737879487


Grizo Boy

Recommended Posts

SINGURICA, discreta reala, ofer masaj de calitate domnilor generosi si cu bun simt, rog seriozitate, garantez revenirea, sunt frumoasa, rafinata, manierata, garantez serviciile totale. Octavian Goga,  70 Lei  0765.526.844,  0765526844

Bianca  - fosta  Deea  pe la Constanta  pe unde  presta  pe  100 Lei ( nu mai departe  de luna  august 2015 ) , este  acum in cursa de cucerire  a pietei de profil  din  Bd. O.Goga.

Nu stiu exact ce inseamna in acceptiunea ei cuvintele  '' manierata  si rafinata '' , cel putin cu mine la telefon a fost  exact pe dos.

Desi urechile ei au auzit vorbe civilizate din partea  mea, nu a binevoit sa imi dezvaluie un minim de servicii, a ridicat  tonul, zrang  le  telefon !

Ori  era  intr-o zi mai putin buna, ori asa este  ea. In fine, poate  voi aveti mai mult  noroc, eu deja mi-am  afectat  karma si  m-am dezumflat.

Poate  ca realitatea  este  favorabila  ei, poate  ca nu....

134568851.jpg 134568871.jpg 135660531.jpg

135668901_2.jpg

137025331.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu ai prins-o intr-o zi proasta, asa e ea. Am vazut si eu anuntul, asa ca zilele trecute am vizitat-o.

Primele telefoane date nu au avut succes, dar pina la urma mi-a raspuns. M-a rugat sa revin in 20 de minute pentru ca era cu un client. Am sunat-o dupa ceva timp si mi-a spus ca face sex total pentru 70lei o finalizare, sau 150lei/ora. Oralul il face protejat sau ne- , cu finalizare orala sau corporala, deep, restul protejat. Accepta 69, mingaieri, sarut pe gura, ba chiar s-a laudat ca-mi face si masaj.

Am revenit dupa cateva zile si mi-am facut programare. A ramas ca o mai sun cind sunt in fata la Casa de pensii. Am sunat-o din masina, dupa ce am parcat intr-o parcare aflata in zona, chiar linga cladirea mai sus amintita. A zis ca nu ma vede, asa ca am iesit din masina. M-a vazut, si a inceput sa ma dirijeje prin telefon: ia -o inapoi, pe la stinga, inainte, pe la dreapta...m-a ametit. In momentul in care am intrebat-o deja a treia oara nu-stiu-ce (numele strazii, numarul blocului, bla-bla-bla) deja a inceput sa tipe la mine, ca ce nu inteleg, ca de ce nu sunt atent, si alte texte de genul asta. Am ajuns la blocul cu pricina (nici nu era greu, recunosc, din moment ce ea era la fereastra si m-a vazut in parcare) si am intrat, dupa alte 2 admonestari din partea ei , legate de faptul ca nu am retinut din prima etajul si apatamentul. E adevarat ca la un moment dat m-a pus, din greseala, pe HOLD, si evident am pierdut o parte din informatii. Strada este Emil Garleanu nr.4, blocul fiind de garsoniere.

Exact ca si Grizzo, eram deja pe jumate decis sa ma retrag , banuind ca atitudinea ei nu v-a duce la nimic bun.

Dar tot eram acolo, macar vedeam daca pozele sunt reale , asa cum se tot lauda.

Am urcat si, surpriza....mi-a deschis chiar tipa din poze, cu o fusta mini neagra si mulata, suita pe tocuri de 12cm, daca nu chiar mai mari. M-a invitat sa iau loc linga ea pe canapeaua din hol, facindu-mi o teorie intreaga (in doar cateva secunde) despre faptul ca asa procedeaza oamenii educati si cu bun simt, si ca ea asa procedeaza , chiar daca nu s-a mai dus la facultate, (ca ce rost mai are facultatea ...) .

Iar ma ametit, dar partea buna este ca , atunci cind s-a asezat pe canapea, am observat ca nu poarta lenjerie intima pe sub fusta, ceea ce mai indrepta balanta in directia in care eram eu interesat. Trec peste amabilitatile ei (mi-a prezentat oferta de la mini-bar, pina la urma am ales o cola), mi-a mai spus o data ce presteaza, si am ales ca ramin la o finalizare. Am cotizat corespunzator si am trecut in dormitor, sa ma dezbrac.

Am primit un prosop umed, care putea groaznic. Am cerut altul, dar se pare ca toate erau la fel. Am facut dusul de rigoare, m-am sters cu prosopul primit si am revenit in dormitor. Ea s-a declarat curata, si s-a suit linga mine in pat.

M-a intrebat cu ce incepem, si am ales un 69 cu oral neprotejat. De fapt am inceput cu Fk, dar nu cu unul foarte pasional. A zis ca se saruta, dar nu cu limba pina in fundul gurii. A fost oricum destul de bine si asa.

la 69 mi-am dat seama ca are un gust putin ciudat, dar nu de nespalare sau transpiratie, probabil ca asta era gustul ei. Pina la urma m-am obisnuit, Ne-am supt unul pe altul, apoi am rugat-o sa-mi faca oral dintr-o pozitie in care sa vad si eu ce imi face. A fost bine, dar oralul deep nu a fost chiar reusit. Apoi , inainte de normal, i-am mai dat niste limbi, moment in care ea a inceput sa--mi spuna exact cum s-o ling, si exact unde s-o ling, si mi-a impus un tempo foarte lent, ca sa simta si ea ceva. Si cred ca m-a tinut asa peste 5 minute, cea ce nu pot spune ca nu mi-a placut. Apoi a pus prezervativul cu gura, si am trecut la misionar. Apoi pe la spate, unde am si finalizat.

In acest timp, am uitat sa spun, i-a mai sunat unul din cele 4 telefoane, si pe toti i-a rugat sa revina dupa 20 de minute, ca e cu un client. Singurul moment in care nu a raspuns a fost acela de oral. Evident , nu putea vorbi cu gura plina.

Cind am terminat, deja preluase un alt apel, asa ca a trebuit sa-mi iau singur un servetel, sa nu-i patez cearceaful. Evident, iar s-a crizat, pe tema servetelelor, a cearceafului, a faptului ca ce, ea trebuie sa ma si futa, sa ma si stearga, sa raspunda si la telefoane .... Cred ca n-am futut-o suficient, altfel nu-mi explic.

Culmea, are si momente cind e pisicoasa, si tandra, si glumeata. D-aia e ciudat cind se crizeaza, de zici ca mai are putin si te da afara din casa.

Mi-am facut dus si i-am spus ca plec cat pot de repede. Mi-a spus ca nu e graba, ca mai pot sta o tigara daca vreau, ca inca nu are nici o alta programare in acel moment.

Cat timp m-am imbracat, ea a schimbat cearceaful, complet dezbracata, asa ca mi-am mai clatit putin ochii. Apoi s-a dus sa-si faca dus.

N-am intins coarda, mi-am baut cola si am plecat.

De pe net, a doua zi, am vazut ca a mai prestat pe la Constanta. Ea zice ca lucreaza de mult timp in Bucuresti, dar eu nu tin minte sa-i mai fi vazut anuntul sau pozele.

Cam atit. Merita incercat, cu conditia sa-i suporti toanele si sa n-o intrebi un lucru de mai mult de 2 ori, ca deja a treia oara ti-o furi.

 

27848_88ae151b784e7a619a48c30a7a82e085c63c89ae.jpg 27850_bb2d7fb7fde59d3d24f1b153f95b1d12e5e45b49.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa nu fiu inteles gresit, nu am avut intentia sa scriu un comentariu in defavoarea fetei.

Fata arata destul de bine (evident, in poze nu se vede ca ar avea putina celulita pe fund - iar sunt rau ), are intentii bune, ii place sa se alinte,  la un moment dat chiar mi s-a parut ca exagereaza cu laudele la adresa serviciilor ei si ale locatiei, comparativ cu alte locuri pe unde a fost. Dar o strica faptul ca isi pierde repede rabdarea, si isi schimba atitudinea intr-un mod radical, care te poate face sa renunti, atunci cind nu e prea tarziu.

Pentru cei care vor totusi s-o viziteze, pun o fotografie cu blocul de garsoniere in care presteaza in acest moment, asta ca sa sariti peste o etapa care va poate aduce "necazuri".

Spor !

[attach=1]

27889_cf921a368da119eb25453ca5f36f2feef3e15935.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Femeia e nebuna :))

Am fost de doua sau trei ori la ea,se fute bine,insa atitudinea lasa de dorit.

Ii place pula la nebunie daca stii cum sa o futi(umeri-craci)pozitia ei preferata.

Pentru o descarcare rapida se merita,dar nu este de revenit.

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns de 2-3 ori deoarece locuiam in zona. Si pt faptul ca femeia lucra si pe 50 / fin daca te cunostea.

La un moment dat,m-a rugat sa ii iau o cafea cu lapte de jos,iar cand am ajuns sus a aruncat cu ea prin baie,ca vezi doamne a zis cafea simpla.

Pana la acel episod,in afara de faptul ca se crizeaza din senin,nu au existat neplaceri. Aia a pus capac.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am ajuns din intimplare la titulara topicului, intr-un bloc de pe Mosilor, sunind la numarul de telefon 0763047885 ( 0763.047.885 ). In realitate, numarul actual al fetei este 0767670565 ( 0767.670.565 ). Arata bine si pozele sunt reale : blonda, subtire, sani nr.2 spre 3, inalta de vreo 1.68~1.70 fara tocuri, ii place sa se alinte, uneori exagereaza.

Am ramas pentru o finalizare (70lei), serviciile fiind de oral si normal (nu tin minte daca a zis ceva si de anal, eu nu am intrebat), face oralul si neprotejat cu finalizare orala, 69 si sarut francez.

Dupa dusul de rigoare am intrat in camera de zi, unde patul era pregatit. Bianca ma astepta infasurata intr-un prosop. A venit dupa mine in pat, s-a pus pe spate, si-a ridicat cracii in sus, gata pentru cunilingus. Am explorat cu atentie toata frumusetea aia de pizda, curata si epilata exemplar. Fata e innebunita dupa oral, din cate se pare. La vreo 5 min am schimbat pozitia si s-a suit peste mine, pentru 69. Dupa continuat amindoi in acea pozitie, ea spunindu-mi de cateva oricum sa pastrez ritmul si sa nu ma grabesc. I-am spus ca vreau finalizare orala, asa ca fata s-a apucat serios de supt, fara sa se foloseasca de maini decit cat sa se sprijine de mine. Am terminat in gura ei, s-a sters repede, m-a sters si pe mine, si mi-a spus sa continui cu oralul.

Si aici incepe partea interesanta : m-a futut (pe romaneste  :P) in gura aproape o jumatate de ora, fara sa ma lase sa respir decit cind vedea ca nu mai am am aer; nu s-a dat jos de pe mine, si a stat pe mine si a dat din fund non-stop, cind mai rar, cind foarte rapid, spunind din cind in cind "ramai acolo .... mai stai 5 minute ... mai stai  un minut ... asa, asa ... inca putin..." . la un moment dat mi-a spus sa-i bag si un deget in pizda, si m-am conformat. Dupa vrea 5 minute a mai venit si ea cu unul sau 2 degete, pe care , evident, le-a bagat tot "acolo".

In momentul in care a obtinut ceea ce a vrut si a terminat, s-a dat incet jos, transpirata toata, si mi-a adus un pahar de apa. Frumos din partea ei.

M-am sters cu niste servetele umede si m-am imbracat. Nu am mai mers la baie, se pare ca colega ei avea si ea un client. Per total cred ca am stat vreo 40 de minute, si eram rupt.

A doua zi aveam ambele gingii iritate, de la cat s-a frecat cu pizda de gura mea, iar spatele ma durea de parca as fi carat cine stie ce greutate.

O experienta interesanta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sunat aseara dupa 8.30, mi-a raspuns cu o voce sexy. Locatia e in continuare pe Burebista, tariful e acelasi, dar raspunde la un nou numar de telefon : 0732579505 ( 0732.579.505 )

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest blackman

BIANCA, singurica reala, ofer masaj de calitate domnilor generosi si cu bun simt, rog seriozitate, garantez revenirea, te astept intr-o locatie curata si discretie totala, Universitate, 24 Feb 11:00. 0761301459 ( 0761.301.459 ) ( 0761.301.459 )

 

sau

 

SINGURICA, placere si bun gust, stil si seriozitate, intr-un cadru intim si discret, masaj de relaxare. Suna-ma si nu vei regreta, garantez poze reale, zona Universitate, 26 Feb 10:34. 0761301459 ( 0761.301.459 ) ( 0761.301.459 )

 

[attach=1][attach=2][attach=3][attach=4][attach=5][attach=6]

 

post-139-150392419696_thumb.jpg

post-139-150392419697_thumb.jpg

post-139-150392419698_thumb.jpg

post-139-150392419699_thumb.jpg

post-139-1503924197_thumb.jpg

post-139-150392419703_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am sa incep cu sfarsitul: e nebuna. Cred ca personalitate disociativa ar fi un oarecare diagnostic.

asadar, iar si-a schimbat locatia, in blocul Zepter. Are dorinte de ...antreprenoriat, fish-like. Apartament decent, curat, spatios.

Zana ruleaza 29 de ierni, arata binisor, frumusica la fata, un pic de celulita, cam grasuta insa. pozele-s adevarate, dar foarte avantajoase.

Specialitatea casei e 69, bine prestat, dar daca faci gresala sa o aduci pe cele mai inalte culmi ale progresului, ii trece apoi nepermis de repede entuziasmul de a inghitii sabii. Sau orice altceva.

Raspunde la tel in timpul actiunii, pe motiv ca n-are cine altcineva. Foarte inhibant si nesimtit chiar, zic eu.

Cere banii inainte, 150/h, ceea ce dpdv propriu si personal, rupe....vraja.

La normal e stramtuta si participative, cu o dorinta greu disimulata de a te termina repede.

La masaj e repetenta. Lenea, bat-o vina.......

Declara servicii totale, dar minte, caci nici degetul nu-l primeste in a treia gaura.

Una peste alta, cred ca merita bifat la palmares, e o experienta inedita, dar suficienta a ramane singular.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Daca tot au fost zile cu discounturi pe la Emag si alte firme de gen, si Bianca a aplicat aceasta metoda de promovare. Deci 50lei/ finalizare.

Daca tot n-am luat nimic de la Emag, mi-am zis ca macar pe Bianca nu pot s-o ratez, la banii astia.

Asa ca am pus mina pe telefon (0761301459 ( 0761.301.459 )), si peste 30de minute am fost in fata la Zepter. Am urcat fara probleme, m-a astepta in eternul prosop albastru, infasurata cu el si suita pe tocuri de 15.

Prietenoasa, se pare ca si-a adus aminte de mine, asa ca am primit urgent un prosop curat si un pahar cu apa, dupa care am fugit la dus. Nu inainte sa primesc un mic teaser la ce avea sa urmeze : si-a dat prosopul jos, s-a apropiat de mine, mi-a luat mainile si si le-a pus pe sani, spunindu-mi s-o masez usor.

Dupa dus, totul a decurs ca la intilniri avute anterior : sex oral la greu , mai ales din partea mea. Am stat mult in 69, dar fara sa mi- o suga, spunind ca nu se poate concentra (la propriul orgasm, probabil). A mai supt-o ea, din cind in cind, a mai lins-o, dar, in principiu, eu am am avut mult de muncit, si totul dupa indicatiile ei. A sunat l-a un moment dat telefonul, dar nu a raspuns.

Dupa vreo 15minute, am reusit s-o aduc la orgasm, ca altfel nu aveam scapare. Apoi a pus prezervativul cu gura, si s-a suit pe mine. Dupa cateva minute am schimbat pozitia, si am pus-o capra. Am terminat in pozitia asta, cu ea usor nervoasa, ca mai avea putin si dadea cu capul de tablia patului.

Am mai facut un scurt dus, am mai stat de vorba vreo 10 minute cu ea , despre una, despre alta (la rugamintea ei) apoi am plecat linistit.

Poze nu mai pun, ca ea e neschimbata, poate cu unu -doua kile in plus, dar fara sa deranjeze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am incercat sa dau si eu astazi de ea, la 0761301459 ( 0761.301.459 ), dar telefonul e inchis.. :( Are cineva idee daca l-a schimbat si care este cel nou?

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

La numarul 0732579505 ( 0732.579.505 ) astazi am primit indicatiile ca tariful este de 70 si ca locul ar fi pe Decebal langa Mon Cher.

Ieri tocmai mi-am luat o teapa mergand in acelasi loc pt un anunt cu o mulatra: http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/mulatra-reala-20-de-ani-170-m-55-kg-sunt-noua-in-zona-masaj-de-relaxare_40758971.html

in realitate era o conationala care nu avea nici o legatura cu cea din anunt intr-un cuib infect unde mai erau inca doua jalnice.

in ciuda ingaduintei de care dau de obicei dovada nu m-a tinut ficat' sa raman :)

poate am imbatranit! :)

Link to comment
Share on other sites

Am sunat la numarul din postul de mai sus dar fata se prezinta ca Irina.. :( cum nu am fost, nu stiu daca este ea sau nu, desi nu cred ca ar fi ea. Pe at.ro este acelasi numar ca acela din postul meu anterior. Are cineva idee cum pot da de titulara recenziilor?

Link to comment
Share on other sites

Am sunat pe numarul 0761301459 ( 0761.301.459 ) si mi-a raspuns  cu o voce destul de sictirita, enumerind tot ce zice ca face sau accepta : normal pro, oral nepro., 69, masaj, cunilingus, mici fantezii, toate in limita bunului simt. 50 finalizarea, 100 ora. Sta pe la Zepter. Programul incepe la 9 dimineata si se termina la 12 noaptea. Si o cheama Bianca . Cred ca numarul de telefon din titlu (cu 505 in coada) nu mai e de actualitate de ceva vreme.

Dar anuntul e de actualitate.

Seara frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Anunt AT:  BLONDA, 23 de ani, slim, ofer masaj de relaxare corporal, garantez discretie, bulevardul Unirii, Rond Alba Iulia

Nr de tel: 0761301459 ( 0761.301.459 )

Pret: 50 ron/fin (20 min zice ea)

Deci m-am distrat maxim cu nebuna asta. :D Morris si finlandezul au dreptate: e nebuna de legat.  Multi nebuni/e circula liber pe strazile Bucurestiului. Norocul meu ca m-am dus la ea dupa vreo 2 sticle de vin si eram in modul caterinca. Nu serios acum, daca te duci treaz la nebuna asta posibil sa te apuce toti draci si sa pleci sau sa o strangi de gat (la figurat). Eu, unul, ametit fiind, m-am distrat copios. Din start te bufneste rasul cand ii auzi vocea pitigaiata (parca ar fi inghitit heliu) si cand vezi ce fete face. Replicile din repertoriul sunt si ele spumoase si originale iar schimbarile bruste de dispozitie intregesc tabloul. Pe partea de futai, domnisoara are o strategie foarte buna se arunca cu cracii in sus si asteapta "fraierii" (clientii) sa o linga in pizda minute bune. Sa te fereasca sfantu' sa nu ii faci pe plac ca incepe si te spurca. Se pare ca eu am picat testul de limbi ceea ce e a enervat o la culme. Oralul din partea ei e o gluma; am incercat sa o mangai pe cap si sa o ghidez un pic. A inceput sa se rasteasca la mine:"Hei! Ce faci?..Trebuia sa suni. Trebuia sa suni si sa intrebi! Eu nu fac deepthroat ". La partea de futing propriu-zis e genul du-te incolo, vino-ncoace lasa-ma si nu mi da pace. Baga-mi-o, scoate-mi-o dar mai bine baga mi-o la loc. Am schimbat 2 pozitii si la final am pus o caprita (priveliste foarte frumoasa) si i-am dat cu sete si draci acompaniat de chitaituri si mici tipete. La final, in loc de la revedere m-a dat pe usa afara :"iesi afara! Iesi afara, ce?! Esti in casa ta?! E casa mea si fac ce vreau. Iesi afara!" :)) Pe cuvant daca m-am suparat, am ras copios si am plecat foarte binedispus.

Notele nu si mai au rostul. Pacat de corp.

Not your average fastfuck :))

Bonus: o poza recenta...privrea spune totul

42300_9c9b4db1731a938a12ae42343cf361accacdc4f8.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Are anunturi si pe urmatorul telefon 0725174669. Eu l-am gasit pe Publi24.

Din fotografii, nu mi-am dat seama ca este ea. Dar cind am sunat-o intr-o zi, pe la ora prinzului, m-a pufnit rasul.

Deci, o sun, si imi raspunde o voce isterizata : "Suna ! Da ma, suna ! Suna pina nu mai poti !!! .... si tot asa . Am crezut ca e robotul, stiti voi, cutia de mesaje vocale, ceva. Asa ca am inchis si am sunat-o imediat de pe alt telefon.

Si tipetele au continuat, cu aceiasi frecventa, dar cu text usor schimbat : " da ma , suna ! suna, ca eu nu mai am timp nici sa maninc, nici sa ma pis, nici sa mai stau la calculator ... ! Da ma, suna pina nu mai poti !!! "

Mi-am dat seama ca e  o isterica, si am incercat sa o calmez, sa o intreb ce s-a intimplat, cine a suparat-o . Si a inceput sa se vaite, ca ii suna telefonul non stop, si ca ea nu a mincat nimic toata ziua, si ca nici nu poate sa iasa afara din casa 10 minute, ca tot ii suna telefonul.

Am sfatuit-o sa si-l inchida 10minute, si i-am spus ca o caut mai pe seara.

Am revenit dupa vreo 3-4 ore, cind mi-a raspuns perfect normal, si , dupa voce, mi-am dat seama ca era Nebunila.

I-am zis ca o stiu, ca mie dor de ea, ca am mai fost la ea si ca e minunata. Am intrebat-o ce face (nu ca nu as fi stiut) si mi-a insirat serviciile binecunoscute, la tarif de 100/finalizarea sau 150 ora.

M-a amuzat convorbirea. Poze nu mai pun, ca le stiti. Doar numarul e nou.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pe blonda o stiu de cativa ani. Schimba locatiile, nr de tel si colegele la greu. Pe la inceputul anului era intr-o locatie pe langa Kaufland Dristor. Seviciile slabe, dupa ce platesti orice mai intrebi/vrei sunt taxate suplimentar, e diferenta mare intre discutia la tel si fata in fata ("daca tot ai venit de ce nu ramai macar o finalizare sa vezi ce bine te simti") si pozele sunt de cand avea cateva kg in minus. Ultima data am vazut-o, sunand pe tel asta de show, undeva in zona Zepter. Coleguta nu facea mai nimic, nu FK, CIM, etc. Pierdere de vreme.

Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to (V) Bianca Nebunila C. Coposu 0736645038 /0734019477/ 0725860846 / 0737482820
  • Futuloiu changed the title to (V) Bianca Nebunila C. Coposu 0734019477/ 0725860846 / 0737482820/ 0737879487

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...