Jump to content

Milf FAVORIT / Medlife 0731784820


Oracle
 Share

Recommended Posts

Ofer companie intima persoanelor generoase, locuiesc singura ,34 ani.,am loc de parcare.

NU RASPUND LA NR PV SI CELOR SUB 18 ANI. PT DETALII ASTEPT TEL 0731784820

  water.jpeg

99937291.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • Root changed the title to Milf FAVORIT / Medlife 0731784820
  • 1 month later...

Am sunat-o mai devreme si m-a luat cu "Noi am mai vorbit", in conditiile in care o mai sunasem prin octombrie fara sa-mi raspunda. I-am spus ca e prima oara cand vorbim si m-a luat cu "da, da" si inchide.

Duduia clar nu are toate tiglele pe casa, motiv pentru care am blocat numarul (Justin Case, nu te pui cu nebun) si am sa zic pas pana la moartea termica a Universului.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Am trecut si eu prin salajul duduiei - dar cand avea colege care se tot perindau prin garsoniera ei . Ea nu m-a interesat tre sa iti placa genul - grasa si  pulpanoasa  si nu e cazul la mine . Nici nu stiam ca presteaza si ea credeam ca e doar pe post de matroana . Pozele sunt reale , ea intradevar e gen vecina de la 3 cum zice colegul . Asadar - in garsoniera ei din zona mentionata   - am dat la un moment dat (cativa anisori in spate poate vreo 3-4  )  de o domnisoara 20 de ani , bruneta cu parul lung  , slim, dedicata muncii   care cred ca a prestat cateva saptamani si  apoi a disparut . am prins-o o singura data , am dat un oral nep si normal p. de zile mari , toate pozitiile , fara graba cu pauza timp in care a mers la baie , s-a rearanjat s-a pieptanat si apoi iar de la capat . Ora 200. Ulterior am intrebat matroana pe unde mai e domnisoara - a ras sugubat si mi-a zis ca a maritat-o in Italia.  Apoi tot in perioada aia , poate cateva luni dupa am dat tot acolo peste o bruneta undeva la 28+ poate un pic de etnie , mai de la tara din zone limitrofe Bucurestiului ,  forme pe ea , tatze cur ok . Era intr-o dupa-amiaza era si matroana acasa si tragea cu ochiul prin usa intredeschisa de la bucatarie in timp ce desfasuram ostilitatile cu domnisoara bruneta  mai exact - oral nep , apoi mama iedului si mult misionar cu sarutari pe gat si mult scartait de canapea sau pat ce era  sub privirie discrete ale matroanei . In rest ea (patroana) este o persoana foarte ok , amabila -atat cat am putut sa imi dau seama in scurta interactiune si poate si sexy - daca iti place genul si dai in clocot .       

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

13 hours ago, Soricelul said:

E cumva Ana care a prestat si in Floreasca si are un tatuaj pe coccis cu doua aripi?

Eu nu stiu sa iti raspund la intrebarea asta ... cu matroana nu am ajuns la ostilitati intime dar nu cred . As zice ca presteaza in D Taberei de cand lumea si pamantul

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vizitat-o recent. Eram in zona, seara, vanatorea de tepe avea mers bine, un succes, aproape un triumf, 70 de lei pt o muie linistit cu cim puteau sa salveze ziua si sa-i dea un sens, fiind ca aproape nimanui nu i se refuza o muie.

La telefon am aflat ca o fin e 100 pt 30 de minute, ca site-ul nu e actualizat. Poze probabil reale, casa curata si destul de ordonata. Ea nu e tinera, nu e slaba, nu e frumoasa, mai mult gilf decat milf. Nu pune presiune, nu se uita la ceas, nu zice si nu face nimic deranjant in afara de a-si apara politicos putin „dreptul” de a auzi si de a privi telefonul care suna la un volum destul de scazut dar bine audibil, singurul lucru pt care as putea sa o reprosez putin, oricum face tot ce poate (nu prea mult intradevar) sa te faca sa te simti bine.

Cred ca e o persoana buna dar pe acest forum alte lucruri sunt evaluate. Din cauza corpului, varstei, tehnicii, etc, as spune ca nu e meserie ei. Oricum poti iesi de acolo nesatisfacut, neterminat, nefericit dar sigur nu suparat, nu stiu cum ar putea cineva sa se certe cu ea.. cu gandul la multele discutii si certuri cu multele tepare, sigur este un punct in favorea ei

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Intreb pentru ca maturele cu curu mare sunt preferatele mele. Mai e si patroana. Hai ca e bine. Macar nu  dau de peste .... sper. Nu pot coabita peste si pestoaica in acelasi acvariu ? Nu ?  Plm .. deci zici ca isi da silinta la futai dar nu le are cu futaiu. Cati ani ii dai ? Peste 50 ? Atat vreau sa stiu. Ms 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
3 hours ago, gangbanger1 said:

Credeam ca te aveai deja dus si nu aveai scris pt ca te aveai indragostit.. ca nu ai vrut sa-o impartasesti..🤐

Adresa era in Strada Pravat.. Imi cer scuze dar cred ca daca ma intalnesc cu ea in lift nu o recunosc. Dar in pozele cu chipul mi se pare prea tanara, poate e fiica ei (tonajul este acela) sau sunt poze din secolul trecut.. Pe langa faptul ca poza 1 sincer ma sperie.. Jack Nicholson in Shining and Kathy Bates in Misery sunt mai linistitori.. 😰   Bafta!

misery2-cf-cropped-41-0-908-685.jpg

The_Shining.jpg

Aoleu.jpg

Link to comment
Share on other sites

O am pe lista clar. Sunt prin vacante 🤣 momentan .... dar urmeaza sa ma intorc in da city 🤣. Faza ca nu mai tii minte cum arata..nah .. nush ce sa zic .. e adevarat ca si eu le-as recunoaste mai mult dupa cur din moment ce le pun doar capra dar totusi retin si figura ..nu strica daca dai nas in nas cu ea pe strase si esti cu radaru si interceptorii dupa tine 🤣🤣. Pe aia de am pus linkul o stiu de ceva vreme .. are curu mare si e dusa cu capu .. adica mai face si nepro .. din surse. De asta intrebam. Sa nu fie aia.. ca fug. Eu vin din balta alba .. plm .. iti dai seama ca bat tot orasul .. asa ca strang toate info inainte sa plec la drum. Ms oricum si de pozele sugestive .. acu sigur s-a culcat pwla 🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gigi_gigi said:

Nu e aceasi, titulara topicului sta la Favorit iar cea din anunt la 2-3 statii de M pe la Brasov + cea din topic nu face total si cea din AT face…

Hai noroc mestere. Ai fost la asta de la Favorit ? Big ass gilf ?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gangbanger1 said:

Hai noroc mestere. Ai fost la asta de la Favorit ? Big ass gilf ?

Noroc, am fost la aia din AT, intrat si iesit rapid cand avea loc colt cu Timisoara. Mizerie in locatie si nici ea nu mi a inspirat incredere, cand i am zis ca nu raman a zis ca poate sa faca NN si AN…. Am fugit! 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gigi_gigi said:

Noroc, am fost la aia din AT, intrat si iesit rapid cand avea loc colt cu Timisoara. Mizerie in locatie si nici ea nu mi a inspirat incredere, cand i am zis ca nu raman a zis ca poate sa faca NN si AN…. Am fugit! 

Asa stiam si eu de aia din AT. Ca face nepro la greu. De asta intrebam. Sa nu bat drumu degeaba. Ms de confirmare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...