Jump to content

Ana bruneta si creata la tine la hotel 0725023104


Oracle
 Share

Recommended Posts

Sunt o creata apetisanta imi place sa ma implic in ceea ce fac sunt deschisa la fanteziile tale si astept cu nerabadare sa ne cunoastem.

Te astept sa petrecem momente intense si iti garantez ca pozele sunt 100 reale

Vorbesc limba turca si engleza. I speaking Turkish and English.

0725023104

image.jpeg

image.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Futuloiu changed the title to Ana bruneta si creata la mine la tine sau la hotel 0725023104
  • Root changed the title to Ana bruneta si creata la tine la hotel 0725023104
  • 2 months later...

Atentie!!!!!! Mare Atentieeeee cu dsra creata pe nune "Ana".....

O gasiti pe valea doftanei intre kaufland si  lidl   mai exact intre kaufland si megaimage acolo unde e o shaormerie pe colt ! ....sta fix cu o strada mai inapoi  pe colt  la strada !  Da da da da daaaa e CURVAAA  STRADALA !!! Face  trotuarul!!! 

200f   100h ...in masina sau te ia pe niste strazi in spatele blocului intr-o curte de bloc in spate la o centrala mare de bloc gen !!! 

Mai are si locatie uneori aproaoe de parcul Brancusi.... garsoniera, modesta, baie de cacat....un pat de mijloc, o masa  doua scaune....un  birou cu pc....zice ca e garsoniera unei cunostinte si face ea treaba cat el e la munca ! Plm...seara dupa 19:00  20:00  o gasiti la trotuar, alaturi de alta bruneta dar mai bulanoasa !  Mai in fata spre capatul strazii la autobaza  STB  ...sta mereu o blonda slaba ...100 cu 200   250  150f   300h   400h cu hotel...are niste preturi de te ia stomacul....

Pe creata asta am fututo in  locatie, se lauda ca face o muie  TOOOP...face  pe plm....

Normalu e larga ...sparta

Am luat o fin  ca imi  placea ca il are  pe BASS ...are curu bombat si am prins o in  colanti...se vedea bestial ...am o slabiciune pt funduri bombate in  colanti ! 

Vb  frumos, e haladita,  e ciorex...nu comenteaza la pozitii.  E f cautata, ii suna  tel  non stop.

Dupa finalizare mi a  zis ca o pot gasii oricand seara la trotuar.... sa cad  din picioare !!! Noroc ca de fel nu fut neprotejat si nu dau limbi. Plm am o chestie asa...nu imi place sa fut dastea de  trotuar...de strada ....dar cu asta mi am  luato-n  gura  rau ! 

Curata tipa, bine imbracata, parfumata, aranjata....uatica la fata...dar repet e de futut hard pe la spate sa te bucuri de priveliste.  Eu unul numai  revin.   

Asa ca ...mare grija cu ea !!!

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...