Jump to content

Bruxelles


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Guest ddc_forum

Bruxelles!

Capuitala Eurpoeana moderna... asigur servicii ...

 

Zona investgata: Gara de Nord.

Rasismul in floare!

Fetele de culoare alba pot fi gasite in vitrinele de pe Rue D\'Aerschot de la cpatul de la Gara de Nord si pana la intersectia cu Avenue De La Reine.

Fetele de culoare neagra pot fi gasite in zona cuprinsa intre strazile: Rue De La Riviere, Rue des Plantes, Dupontstraat si Rue Verte.

 

Nu am vazut asiatice in nici o vitrina in zonele mentionate, in schimb multe romance dornice de castig si romani facand misto de ele (ca idee erau doi pusti pe la 14-16 ani, romani, care tineu o bancnota de 20 de Euro in fata vitrniei si tipau la fata de dupa geam: O vrei bagaboant-o?! Zdreanta naibii! ...etc; nu am stat sa admir spectacolul).

In principiu vitrinele nu sunt individuale (dar exista si individuale) si se regesesc cate 2-3-4 fete. Dupa ce le admiri si te decizi bati la usa si negociezi pretul. Preturile incep de la 40 de Euro "fuck & suck" si 50 Euro cu "change position".

In cazul in care vrei o ora, costa undeva in jur de 100-150 Euro.

Negresele negociaza mai mult, dar negocierea incepe tot de la 40 Euro. Ideea este ca la negrese poti ajunge usor la 25 Euro, ceea ce albele nu prea permit.

Anal nu am gasit la oferta nici la albe si nici al negrese.

Ca sugestie, nu este de negociat pentru doua numere sau o ora. Mai bine dai un numar simplu o+n, pleci sa iai o masa bei un suc si revii pentru numarul 2, eventual la o alta fata!

 

Pentru alte detalii va rog sa intrebati.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest ddc_forum

Am fost ?i eu prin Bruxelles cu ceva luni înainte de camaradul Nick Name ?i confirm condi?iile: De obicei tipele spun 25-40 EUR/repriz? ?i 150 EUR/or?, dar numai sex oral ?i vaginal, nimic altceva, iar diferen?a de pre? dintre "o repriz?" ?i "o or?" las? s? se în?eleag? c? la ele un num?r ?ine cam 15-20 de minute.

 

De?i am negociat cu mai multe tipe, belgience, o rusoaic?, o bulg?roaic? ?i o negres? care spunea c? e din Ghana, m-am retras politicos de fiecare dat?, f?r? sex, f?r? nimic altceva. Nu am comentat calitatea, nu am comentat loca?ia, am avut ?i am înc? un singur motiv: dac? ai preten?ii de "paradis sexual de talie mondial?", nu oferi "suck and fuck" la 150 EUR. Oferi altceva. Orice altceva. Cât timp e vorba numai de "suck and fuck", nu te deosebe?ti cu nimic de Gara de Nord din Bucure?ti (?i nu vorbesc de cea de acum, ci de situa?ia de acum 10 ani, înainte s? înceap? revendic?rile de case ?i s? fie alungat? ?ig?nimea de acolo). Poate doar prin pre?uri. Administra?ia din Région de Bruxelles-Capitale ar trebui s? bage la cap, sau dac? nu, s? fac? ei ceea ce promit gagicile lor :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

DorelE: ar trebui sa faci o plangere la autoritatile locale din Bruxelles!

Eu cred ca este vorba de cerere si oferta. Daca asta este piata acolo... nu prea ai ce sa ii faci! Este scump pentru noi, nu si pentru cei de acolo care sunt dispusi sa cotizeze sumele respective.

Ca idee cand am fost acolo am cautat si niste fete care sa vina la camera si socrurile sunt foarte mari pentru noi iar fetele nu sunt nimic special.

Link to comment
Share on other sites

Guest ddc_forum

"Oferta" nu e excesiv de scump taxat?. Negresa a spus din start: 25 EUR o repriz?, 60 EUR o jum?tate de or?, 150 EUR o or?. Se putea negocia de aici, dar oricum îmi permiteam. De fapt cam în orice ora? vest-european, vezi Viena, banii sunt tot cam pe acolo, iar la noi sunt doar cu pu?in în urm?.

 

Îns? "oferta de servicii" e ...ca ?i inexistent?. Pe ce se bazeaz? reputa?ia bicicli?tilor-b?utori-de-bere (?i invidia s?mân?arilor de la noi când aud de ei) dac? nu ofer? decât "suck and fuck"?...

 

Setting up low expectations is a way to avoid disappointments - proverb englezesc :P:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Revin in acest topic cu rugamintea catre un admin sa incerce sa caute in baza de date a vechiului forum post-ul meu despre vizita in Buxelles; eraua colo niste informatii care mi-ar fi fost utile.

Tin minte ca am scris ceva si despre strada Rue d'Aerschot. Poate este util cu ceva pentru cautare.

 

Multumesc anticipat.

Al dumneavoastra,

Nick Name

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Am rezolvat acum, contributia ta antemergatoare zacea sufocata de intrebari calpe si raspunsuri impertinente pe undeva prin Chinatown (zona AT).

 

 

Continuu sa nu pricep de ce nu ma interpelezi PM, YM, SMS sau telefonic (ai numarul meu, l-ai folosit fara probleme relativ recent) atunci cand detectezi anomalii si inadvertente.

 

 

cordial,

 

 

rat

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...