Jump to content

Fantasy Masaj / 0731959382


fantasymassage
 Share

Recommended Posts

Buna ziua,

 

 

Ne-am propus sa venim in intampinarea cerintelor si propunerilor clientilor nostri, tocmai din acest motiv o sa facem cateva modificari la grila de preturi pentru ziua de Sambata. Intrucat in ultima perioada ni s-a adus la cunostinta de catre mai multi clienti ca ar dori sa beneficieze de anumite reduceri aplicate la pretul initial al masajului, de preferat la sfarsit de saptamana, dorim sa va prezentam urmatoarele modificari:

 

Promotie Sambata:

 

1.  Masajul erotic nud de o ora va avea pretul de 140 RON in loc de 180 RON.

 

2.  Masajul erotic 'ready to go' de jumatate de ora va avea pretul de 100 RON in loc de 120 RON.

 

3.  Masajul Fantasy si Masajul Tie and Tease vor avea pretul de 180 RON in loc de 200 RON.

Promotia de Sambata este pe termen nedeterminat si va ramane asa pana in momentul in care vom introduce un alt tip de promotie.

 

 

 

Card de fidelitate

 

Totodata, lucram la un program de fidelizare a clientilor si incepand cu data de 1 Martie introducem niste carduri de fidelitate. Pe baza acestor carduri puteti beneficia de un masaj gratuit, mai exact, la 4 vizite in salon in decursul unei luni calendaristice, a 5-a vizita este gratuita. Aceste carduri au fost gandite astfel incat sa va asigure nivelul necesar de discretie.

 

Multumim pentru interes si va stam la dispozitie pentru orice nelamurire.  :)

Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

Asa cum am anuntat zilele trecute, incepand de astazi intra in vigoare cardul de fidelitate Fantasy.

Va prezentam mai jos regulamentul:

 

REGULAMENT CARD DE FIDELITATE

·      Desfasurare: la fiecare vizita se prezinta cardul de membru pentru a fi contorizata prin stampilare la receptie. Cardul functioneaza conform urmatoarei reguli: la 4 vizite in salon in decursul unei luni calendaristice, a 5-a este gratuita.

·      Perioada de valabilitate: este de o luna calendaristica incepand cu data primei vizite efectuate, in cadrul careia se solicita de catre client inscrierea in programul de fidelitate, de exemplu daca inscrierea se solicita la data de 04 Martie 2017, cardul va fi valabil pana pe 03 Aprilie 2017. La sfarsitul lunii se poate solicita un nou card.

·      Durata masajului gratuit este stabilita in functie de cele 4 vizite anterioare, adica: la 4 sedinte de 120 RON clientul primeste gratuit o sedinta de jumatate de ora. La 4 sedinte de 180/200 RON clientul primeste gratuit o sedinta de o ora.

·      Beneficiile programului de fidelizare nu se cumuleaza cu alte reduceri si promotii din cadrul salonului, de exemplu vizitele de sambata nu vor fi contorizate intrucat nu se aplica discount la discount.

·      Este indicat ca in momentul in care se activeaza cardul in receptie sa se stabileasca si tipul vizitelor astfel incat acestea sa poata fi corelate cu masajul oferit. In cazul in care avem de-a face cu vizite mixte, se discuta in receptie pe parcurs pentru a stabili tipul de masaj gratuit.

·      Fiecarui client I se va acorda un ID unic, format din 3 cifre, ce poate fi regasit pe card sub denumirea de “Member ID”.

·      Cardul de membru se utilizeaza de catre o singura persoana, incalcarea acestui punct ducand la anularea imediata a respectivului card.

·      Ne rezervam dreptul de a opri programul de fidelizare, cu o instiintare prealabila de minimum 20 de zile.

 

Multumim :)

Link to comment
Share on other sites

Buna,

 

Dorim sa anuntam cateva schimbari in echipa Fantasy:

1. Lori nu mai lucreaza la noi si ii uram mult succes pe viitor!

2. Avem o maseuza noua ce va asteapta sa o cunoasteti  :-*

 

===> LARISA <===

post-13295-150392432138_thumb.jpg

post-13295-150392432146_thumb.jpg

post-13295-150392432154_thumb.jpg

post-13295-150392432162_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hello,

Vizitat Larisa zilele trecute,masaj relaxare 7-8,cu potential,are forta in maini,masaj erotic 7-8,la fel cu potential.

Larisa are un corp dragut,sani frumosi,fund bombat,la inceputuri in ale masajului,de toate felurile,dar o prezenta placuta.

 

Imi mentin ideea ca standardele( sau cel putin rezultatele) sunt mai  coborate fata de inceputuri.

 

Varu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello,

 

Vrem sa multumim celor care ne-au vizitat si totodata apreciem feedback-urile oferite pana acum, ce ne-au ajutat sa imbunatatim serviciile oferite.

 

De asemenea, va anuntam ca incepand cu luna aceasta introducem o noua oferta:

 

--->> sedinta de 2 ore de masaj erotic nud va avea pretul de 300 RON in loc de 360 RON <<---

 

O zi frumoasa!  :-*

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hello,

 

Asa cum v-am promis revenim cu poze ale noilor fete din echipa Fantasy(Delia, Ela si Iulia), cu mentiunea ca postam curand si pe site poze profi.

Enjoy ;)

 

 

post-13295-150392435341_thumb.jpg

post-13295-150392435376_thumb.jpg

post-13295-150392435408_thumb.jpg

post-13295-150392435455_thumb.jpg

post-13295-150392435498_thumb.jpg

post-13295-150392435528_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

Ne mutam!!!

In intervalul 1 iulie - 5 iulie salonul va fi inchis!

Incepand de miercuri ne gasiti la noua locatie din Calea Floreasca 44.

 

 

Multumim! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

cred ca in ultima perioada am facut carare la noua locatie din Floreasca. mai jos raportul meu de activitatea:

1.) Iulia - pozele pe site sunt mai mult decat sugestive, Iulia fiind o pustoaica subtirica cu foarte mult "vino'n coace". se vede ca e la inceput de cariera, e un pic crispata / speriata.

daca va place genul skinny e alegerea perfecta. note: look 9, masaj de relaxare 7-8 (e mai mult o mangaiere / nu are forta necesara), masaj erotic 7-8 (e lipicoasa dar nu are experienta), GFE: ma abtin (cu mine a devenit relaxata de-abia la sfarsit) 

2.) Larisa - pozele de pe site o avantajeaza, are cateva kg in plus dar nimic deranjant. are mult mai multa experienta ca Iulia.

note: look 7-8, masaj de relaxare 9, masaj erotic 9, GFE: tot 9

3.) Ela: ptr mine a fost alegerea perfecta: face un excelent masaj de relaxare si erotic (de 9-10 ambele). la masajul erotic e foarte naturala, cel putin eu aveam impresia ca o stiu de 1000 de ani; la GEF ii dau un 10 dar aici totul e relativ

 

off topic: se poate scoate cumva autocorrect-ul din noua versiune a site-ului?

 

  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • longgone featured this topic
  • 4 weeks later...

nu stiu cum stati voi dar eu in ultimele doua luni nu am reusit sa fac vreo programare la fanteziste. si am incercat nu gluma (fiind la doi pasi de biroul meu imi convine). telefonul este mereu redirectionat pe ton de ocupat. inteleg ca sunt pe val dar ai putea la telefonul ala sa-i pui un mesaj gen "ne pare rau dar azi suntem ocupate" ca sa nu suni ca cretinul. cred ca si-au luat adio de la banii mei :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am descins ieri, dupa luni bune de la prima si unica mea vizita fantezista (Ana & amplasamentul anterior), fara sa realizez ca e happy hour (tainul clasic de 180 guldeni devine 140, practic 150, mi s-a parut ignobil sa pescuiesc bancnota de 10 adusa tacticos ca rest). Am avut de optat intre Eva si Eva, am riscat si-am ales Eva.

Frumusete spiritualizata, fizic robust, deloc diform (aduce izbitor facial si trupeste cu Ukra), a schimbat recent prefixul, plenty of tatoos, inflatie de no-can-do'uri as in no-FK, no-CL, almost no-nipple'licking, no-face touching  ("in definitiv e o slujba, nu o felie de viata privata, te-as masa si domina cu pasiune, dar nu vad de ce ne-am dragali & gingasi"), am conchis relativ repede ca putem stapani lumea impreuna, dar nu putem fi distribuiti cu succes in aceeasi pelicula (nu e vina ei c-am intrat intr-un showroom eMAG cautand piramidon si groceries, dar voi continua sa vanez anomalii si intamplari nonconformiste pana voi da de ele).

Femeia e minunata per-se, o recomand self-centristilor si meritocratilor, se vor recunoaste cu asupra de masura in ea. Am ales sa nu beneficiez de masaj, recte nu vi-l pot descrie.

Incaperea in care-am fost acomodat e ireprosabila, cabina de dus futurista ("Beam me up, Scotty !" gen) e la fel de spectaculoasa pe cat e de functionala. Voi reveni candva in stabiliment, dar certamente nu intr-o Sambata. 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am mintit cu nerusinare (de-acum inainte ar trebui sa ma intitulez Malformer) si-am revenit ca molia la felinar la Liturghia de Sambata  :261_ram:

Larisa imi fusese recomandata cu limba de moarte de cea-plasmuita-din-coasta, am decis sa-i urmez povata, pe principiul ca nimeni nu poate evalua mai bine seturi de competente decat cea care alege sa nu le practice. A fost Jackpot by all means, Larry e chipesa, armonios alcatuita trupeste, volubila, playful, guresa si chiar mai provocatoare decat mi se povestise c-ar fi. Masajul vulgar a fost lipsit de stralucire (sau poate sunt eu un Cornell Dinu al masturbarilor oleaginoase), cel corp-la-corp a intros dramatic rezultatul in al 2-lea mitan, rareori am avut parte de ceva atat de erectil si levitant deopotriva. 

Urmeaza o troica (ni se va alatura Roxi), evident, intr-o non-Sambata :192_tophat:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

As vrea sa-i fac o vizita Iuliei dar nu stiu cat de permisiva este. Ma poate ajuta cineva cu cateva informatii - accepta sarutari pe corp, mangaieri, cunilingus? 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

In functie de noroc. Mie mi-a spus ca pot sa-i fac cunilingus dar nu prea mult. Am intrebat-o ce inseamna nu prea mult, 1, 5, 10 minute... Intalnirea mea cu ea nu a fost un esec dar speram eu la mai mult erotism. Cred ca m-am obisnuit cu fetele de la sweetpleasure si am alte asteptari de la celelalte saloane.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pt informatie. Si pana la urma, asa a fost doar putin sau te-a lasat mai mult? Adica i-a placut, a fost acolo sau doar asa putin ca sa scape de tine? La erotic se freaca cu corpul de tine sau doar atingeri cu mainile?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Am fost deja de patru ori la ea pana acum. Fata e deschisa sa experimenteze si lucruri noi, contra cost( care nu au legatura cu masajul), atata timp cat te porti frumos cu ea. Are grija sa dea muzica mai tare inainte. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salutare,

Cum nu vizitasem noua locatie,...am zis sa incerc

Trecut zilele trecute,ales din 4 zane disponibile ,pe Sandra (era cea mai rasarita,celelalte 3 micute si subiri) " wrong choice" !

Dus eu ,intins pe spate,urcat peste si inceput o "mangaiala"strict pe spate care a tinut 15-20 minute (probabil relax masaj),urmat un masaj erotic circa 1-2 minute care a constat in 2 atingeri cu pasarica ei pe bucile mele,ocazie cu care am constatat ca era rasa cu lama cu ceva zile in urma,ceea ce a insemnat o "raschetare"nu prea placuta/erotica .

Intors cu fata la cer,ulei mult,si trecut la frecat pula intens in scop de finalizare (ea stand pe pat, cu fata la mine,perpendicular),atingandu-si scopul rapid.

Dupa a iesit sa se spele/stearga (cred) ocazie sa verific cat timp a trecut de cand eram in camera,fix 25 minute !!!

Intoarsa mandra,se aseaza langa mine pe pat cu fata in jos,in semn de odihna !?

intreb : gata?

raspuns :ti-ai atins scopul !?

Zic: mai avem cel putin 30 minute !

raspuns:ce vrei sa iti mai fac,ti-ai atins scopul !!!

zic: sa continuam de unde am ramas

raspuns (in sictir):intoarce-te cu fata in jos

executat,incepe acelasi masaj relax (mangaiala) pe spate strict pentru inca maxim 5 minute dupa care ,brusc,imi comunica ca pot merge la dus!?!?

...............................................

Concluzia...o trageti singuri.

Oricum eu nu mai calc pe la Fantasy .

PS: donatia a fost 50 europeni !!!

 

Varu

 

 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Am reeditat recent cu Larisa, alegand a-priori s-o ling a-posteriori si pe Adina in ora imediat urmatoare. Nu stiu daca izul de highlander citind din Talmud si-a pus amprenta (am nimerit to intr-o Sambata, strict din ratiuni de management temporal), dar ambele runde s-au derulat in slow-motion, cu o neasteptata economie de mijloace si cu multiple momente de generic 20th Centrury Fox (the yawning lion). Poate c-a fost oboseala lor, rutina imprimata de fenomen, sau non-incadramentul meu in categoria "Wham ! Bam ! Thank You Ma'am !", oricum erectia mi-a fost infidela in ambele episoade.

Daca erotismul Larisian s-a stins ca o festila umectata (reconstituirea a fost incomparabil mai deampulea decat prima intalnire,), am descoperit in Adina o prezenta conviviala interesanta, In ciuda abundentei de limite si no-can-please'uri, nu e exclus  s-o mai reintalnesc in viitorul indefinit.

Mi-e din ce in ce mai clar ca nu pot fi distribuit in rolul de momaie masajata care alearga cu pasi marunti si impiedicati la taste ca sa descrie o experienta neutra ca pe prima expeditie Columbofila, asa ca -mi voi recalibra asteptarile inaintea oricarei proxime vizitari a dealtfel ireprosabilului Parlour din Floreasca si ma voi reduce la ipostaza de scouter si gramatic post-uleiala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...