Jump to content

Cluburi FKK in Germania


Guest ddc_forum
 Share

Recommended Posts

Aproape de Koln BERNDS: fkk destul de bine cotat, mie mi-a placut, totusi zona granita cu Olanda e preferata mea: Goldentime,  Planet , Oasis, Living Room si Yinyang in olanda la granita

 

Daca nu, exista pt iphone o applicatie pt fkk-uri, e in germana dar e ok, introduce-ti la search FKK.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Albandi, in Munchen exista un singur FKK, Fkk Relax, Hofer Strasse 22. Daca ai masina, e bine sa incerci cele 2 cluburi din Ulm, Morgenland si Safari sau pe cel din Augsburg. Safari face parte dintr-un lant foarte bun, probabil o sa ai parte de vreo 10-15 romance, media conationalelor in FKK-uri fiind undeva intre 30-40%.

Fratilor sunt o gramada daca vreti o recomandare boboc hai sa va scot din incurcatura: http://www.fkk-club-in-muenchen.de/

De belea, e cam scump dar merita si pentru alte "zbenguieli" bagati aici: http://www.fkk24.de/home.php

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Salut,

in perioada urmatoare plec in sexcursie la vecinii nemtzuloi zonele Erfurt si Leipzig , recomandari?

multumesc frumos... si raman dator cu review 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Salutare,

Saptamana trecuta m-am pierdut prin Saarbrucken,unde am vizitat Paradise Club (https://www.fkkparadise.com/#)

99% Romance,una singura din Albania si o negresa MAREEEE,

70 Intrarea si 50 /30 min O+N

Atmosfera slabuta,clienti ieftini,francezi 95%

Am bifat 2 d'ale noastre +albaneza,...ce sa zic,calitatea din ce in ce mai slaba si multe fite ieftine.

Cred ca o sa atac piata de cluburi mici,ca la asta mai mari Romancele si-au spus cuvantul si atitudinea.

Varu

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Vad ca nimeni nu mai posteaza de prin alte parti ...

Pentru cei interesati de dame in Germania, intrati pe www.ladies.de unde treceti zona/orasul unde sa cautati, dati pe ANZEIGEN unde 99,9% sunt reale, verificat de mine personal in cateva orase din DE pe parcursul catorva ani petrecuti acolo (ultima oara de curand). Sunt detalii despre varsta, poze, ce ofera, orar, adresa locatiei si binenteles numar de telefon. Multe dintre ele vb si engleza, romana la fel ... foarte multe.

La FKK nu am fost, nu-mi place sa ma plimb in curu gol printre barbatzi si femei care asteapta sa fie agatzate pt o sedinta de sex, sunt mai pudic asa !

PS. Vedeti ca exista si forum la COMMUNITY unde sunt discutate mizdonetele (un fel de ddc dar in germana). Spor !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...