Jump to content

Violeta Georgescu - masaj de relaxare si tonifiere 0770261933


simplu
 Share

Recommended Posts

http://olx.ro/oferta/masaj-de-relaxare-si-tonifiere-somatic-general-100-lei-ID51Byq.html#a2e32aebde

 

https://lajumate.ro/masaj-de-relaxare-238312.html#

 

Maseuza,cu atestat profesional si cu experienta in domeniu,execut masaj de relaxare si tonifiere,somatic,general,cu uleiuri aromatice,specifice masajului,la pretul de 100 lei/1 h si 30 min,la domiciliul meu(Bld.Brancoveanu,sect.4).Masajul general cuprinde masajul spatelui,al membrelor inferioare pe partile posterioare si anterioare,masajul membrelor superioare,al abdomenului si toracelui.Masajul se executa pe masa de masaj profesionala,se poate vedea si in pozele din anunt.Conditii de a face dus+prosoape.Masajul de relaxare si tonifiere are un efect de imbunatatire a circulatiei sangelui,de tonifiere a musculaturii intregului organism,de relaxare si confera o stare de bine in tot corpul dupa o zi grea de munca.Program 12.00-21.00,de luni pana duminica inclusiv.Programarile se fac numai telefonic,cu cel putin 2 ore inainte,si numai pentru ziua respectiva,nu pentru a doua zi.Daca nu vi se raspunde imediat,lasati mesaj si veti fi contactat.Pretind si ofer seriozitate si discretie.Tel.0770261933 ( 0770.261.933 ) .

 

 

Am sunat si in plus fata de anunt am aflat ca face numai 2 programari pe zi si teoretic sunt posibile si alte activitati recreationale dar nu la pretul asta. Detalii despre alte activitati numai la fata locului.

 

O cunoaste cineva? Locatia imi e la indemana si as vrea sa o vizitez...

 

rog ajutor cu pozele

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Face masaj acum , dar o prinzi greu pt ca accepta doar 2 clienti pe zi . m ce sa zic fata daca reusesti sa ajungi la ea , pt deconectare e ok in rest depinde cum o percepi

Link to comment
Share on other sites

am fost acum ceva timp pt ca eram prin zona.

cel mai prost masaj din viata mea....adica nu se poate numi masaj ....e un fel de apasat cu varful degetelor.

nu am avut rabdare sa stau 1,5 ore cat dorea doamna. in 30 min am plecat.

HORROR!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

total de acord cu masajul execrabil plus ca era plin de par de pisica/caine in camera

DAR

finalizarea la mine cel putin a fost la alegere si am beneficiat de o finalizare orala foarte buna pentru 50 lei in plus....

se poate si normal dar nu am incercat pt ca era in perioada lunara.

prin alte parti se spune ca si normalul e bun si ar face si anal.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...