Jump to content

Matura NOVOTEL 0726030857


TomaDaniel
 Share

Recommended Posts

MASAJ profesional de relaxare si intretinere executat de o doamna singura, f. draguta, finuta si educata intr-un ambient f. curat, intim si placut. Calea Victoriei langa Sala Palatului. Program: 11-21. Detalii la telefon, 0726030857 ( 0726.030.857 ).

 

[attach=1][attach=2][attach=3]

 

Spune-se că arată bine (pentru vârsta ei), dar că se fute prost. Cere 70/150. S-a încumetat cineva?

post-308-150392390448_thumb.jpg

post-308-150392390449_thumb.jpg

post-308-15039239045_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da am fost eu mai demult.  E la 50 de ani. Slaba si usor dusa. Vorbeste mult si aiurea. Daca te duci ras iti suge coaiele. Cel putin mie asa mi-a zis. Are atitudine de baba. Altfel e curat. Experienta e usor sinistra dar merita incercat odata.

 

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Am fost la ea recent, am gasit-o cu tatele pe afara, si mult mai grasa decat ultima oara cind am ajuns la ea, in urma cu cativa ani. Locatia este tot linga Novotel, putin mai jos de sediul B1TV.

Destul de vorbareata, servicii mediocre, mi-a mai spus ca are si nu stiu ce virus de tot o doare in gat (si chiar era perioada cu multi virusi prin Bucuresti, si tot tusea, asa ca m-am ferit sa o sarut, desi ea chiar era disponibila la FK).

Nu cred ca facuse dus prea curind, ca avea pielea  sarata.

Deci recomandarea mea este sa o taiati de pe lista, daca nu ati facut asta deja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...

Am fost la Doamna ! locatie usor de ajuns ,parcare la ateneu sau sala palatului , Ambient placut ,curat 9 ,baie  curata ,dotari minime ,Oral 8, normal 8 ,nimic iesit din comun ,(eram pe fuga ,am cautat o descarcare rapida) . Este educata ,vb. normal . eu am stat doar 1 finalizare. De revenit, din punctul meu de vedere. P.S. : Eu nu caut decat sa golesc sacul , nu imi trebuie gfe-uri sau cine stie ce artificii erotice ! 100 ron cinstiti ! Sper sa fie de folos recenzia ! 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Matura NOVOTEL 0726030857
  • 2 months later...

Acum 90/180 dar la ora cica ne face 10 lei reducere, singura, disponibila de la 11 la 20, fara colega, fara FK, fara CIM, fara anal. Din conversatia foarte greioaie si trista nu mi s-a parut cea mai "zdravana" la creierasi, dar poate nu eram eu in "deplinatatea..." :) . Nu e pe lista clar!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...