Jump to content

Bianca 0785542631


white rabbit
 Share

Recommended Posts

Am bifat eu.

locatie: str brailitei (langa mall vitan); apt din bloc vechi dar ok-ish per total

ea: la corp cu cea din poze, la fatza nu

actiune: experienta tip civila, dar foarte implicata. Un oral de nota 10, ON. Cu mare chef de sex fata. Ai ce discuta cu ea, e amuzanta, un pic aiurita.

pret: 200/400; eu am stat 1 fin

de revenit: da. Mai rar experiente non-cra cra cu gagici normale care nu te grabesc, ai ce discuta si au si o personalitate diferita. Pt cei care vor sa aiba o experienta 'gagica agatata la facultate'

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cred ca finalizarea orala e extra. Nu am intrebat. Nici de fk nu am intrebat dar cred ca e dupa chimie. Nu zicea nu daca ma bagam la fk cred

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fata zice asa :

 Bună numele meu este Bianca şi am vârsta de 26 de ani, am 52 kg si 1.68  înălțime. Ca locație mă găseşti la două minute de mall vitan,tariful meu este de 200 de lei finalizarea cu durata de 30 de minute ,sau, o oră cu două finalizări 500 de lei. Ofer sex oral (oral neprotejat extra 50 lei cu finalizare orală sau facială)si sex normal protejat,nu fac anal !Pozele îmi aparțin şi pot confirma cu un apel video pe whatsapp.  Aştept răspunsul tău! Pentru programare mă poți suna cu 15-30 minute înainte. 

Practic este 200 lei finalizarea totul protejat și 250 lei finalizarea cu oral neprotejat si finalizare orala.

Colegul Owic, la tine a cerut 200 lei finalizarea cu oral neprotejat ? 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gica said:

Fata zice asa :

 Bună numele meu este Bianca şi am vârsta de 26 de ani, am 52 kg si 1.68  înălțime. Ca locație mă găseşti la două minute de mall vitan,tariful meu este de 200 de lei finalizarea cu durata de 30 de minute ,sau, o oră cu două finalizări 500 de lei. Ofer sex oral (oral neprotejat extra 50 lei cu finalizare orală sau facială)si sex normal protejat,nu fac anal !Pozele îmi aparțin şi pot confirma cu un apel video pe whatsapp.  Aştept răspunsul tău! Pentru programare mă poți suna cu 15-30 minute înainte. 

Practic este 200 lei finalizarea totul protejat și 250 lei finalizarea cu oral neprotejat si finalizare orala.

Colegul Owic, la tine a cerut 200 lei finalizarea cu oral neprotejat ? 

Nu a cerut extra pt ON. Defapt s-a aruncat pe poola de parca era acadea. Nu stiu, poate m-a simpatizat 🤷‍♂️

eu am dat 200

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Am lămurit acum cu ea, este 200 lei finalizarea cu oral protejat și 250 lei finalizarea cu oral neprotejat si finalizare orala, practic ambele sunt extra 50 lei împreună. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, owic said:

Am bifat eu.

locatie: str brailitei (langa mall vitan); apt din bloc vechi dar ok-ish per total

ea: la corp cu cea din poze, la fatza nu

actiune: experienta tip civila, dar foarte implicata. Un oral de nota 10, ON. Cu mare chef de sex fata. Ai ce discuta cu ea, e amuzanta, un pic aiurita.

pret: 200/400; eu am stat 1 fin

de revenit: da. Mai rar experiente non-cra cra cu gagici normale care nu te grabesc, ai ce discuta si au si o personalitate diferita. Pt cei care vor sa aiba o experienta 'gagica agatata la facultate'

Corpul e la fel ca in poze...adică...cum anume ? In mod clar pozele sunt din alt film.

E înaltă, slabă, grasă, slim, skinny...?

Link to comment
Share on other sites

Trimite video de confirmare,evident nu este domnisoara din poze si parerea mea este ca nu are nici 26 de ani

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ca sa nu mai spunem ca fata e ubicua :

"buna va pup și va îmbrățișez cu drag eu sunt Bianca și sunt nerăbdătoare sa te cunosc . sunt noua la voi in oraș
ma găsiți lângă mall Vitan și in apropiere de rond alba Iulia , Decebal, uniri, Mihai bravu, muncii, Basarabia , Dristor , camil ressu.
pozele îmi aparțin in totalitate și pot confirma asta pe Wapp
ofer servicii de calitate și garantez revenirea!
va rog pentru detalii mai amănunțite sa ma contactați !"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Respekt. Am învatat si eu un cuvant nou --> 'ubicua'.  Suntem prea cultivati pe aici. E nevoie de niste manelisti care sparg seminte sa echilibreze treaba

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ami cer skuze la domni maneliști daca leam dat ceață cu ubicuă...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Eu consider ca mi-am luat țeapă. O urmăream din Decembrie, mai ales ca dupa ce am încercat sa discut cu ea pe wapp, la un moment dat, mai norocos pentru mine ca eram singur, ma suna si am avut într-adevăr o discuție haioasa, aiurita dar civilizată și am zis ca merita încercată. Azi făcându-mi drum cu motorul prin oraș am zis sa vad ce noroc am. Mi-a răspuns, am stabilit cu o ora înainte sa ne vedem. Ajung cu 10 min înainte ii zic ca am ajuns, i-am zis sa imi dea adresa exactă si mi-a dat blocul dar mi-a zis sa mai aștept ca e "pe toaletă " , am zis wtf? Bine astept, numai ca in fața blocului cu pricina erau deja 2 mai amețiți ca mine. Zic eu, fiind pe Brailița sigur așteaptă la alte fete... Băieții dispar si eu aștept. Deja, așteptând, incep sa îmi dau seama ca s-ar putea de fapt sa aștept pe altcineva sa elibereze ringul. Dupa 15 min ma intreaba daca mai sunt. Alt wtf? Zic da, si completez ca eram cat p-aci sa plec. Ea in loc sa imi dea scara sa sa zica hai urca, zice da. La al treilea wtf, personal am zis hai i-ați motorul si tai-o, sigur o sa iasa o ciudățenie daca continuăm. I-am zis pa, cu gândul sa isi vadă de clienții care ii are și dus am fost, fără regrete. Ubicua 🤣

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

''Bună numele meu este Bianca şi am vârsta de 26 de ani, am 52 kg si 1.68  înălțime. Ca locație mă găseşti la două minute de mall vitan,tariful meu este de 200 de lei finalizarea cu durata de 30 de minute ,sau, o oră cu două finalizări 500 de lei. Ofer sex oral (oral neprotejat extra 50 lei cu finalizare orală sau facială)si sex normal protejat,nu fac anal !Pozele îmi aparțin şi pot confirma cu un apel video pe whatsapp.  Aştept răspunsul tău! Pentru programare mă poți suna cu 15-30 minute înainte. Mulțumesc ,pupicii!''

Stiam din topic ca pozele sunt false, dar eram intrigat de recenzie. 500 ron 1 h, LOL?! Mi-a trimis un video de confirmare si pare bunoaca-futaciosa. Locatia e cam sketchy si vad ca da si tepe....mai asteptam.

PS: Ultimul set de poze cred ca e real

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A mai vizitat-o cineva pe această doamnă? Eu nu o văd zilnic pe site, așa că nu am fost încă.

Este fasfuck? Extras? Party girl? ... 

Mersi 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...