Jump to content

Elena Mihai Bravu 0726014924


gica
 Share

Recommended Posts

am sunat si vizitat fata care avea anuntul asta undeva acum doi ani.locatia era pl dristor kfc,fata(de etnie) intradevar solida,curata (a facut dus inainte) pasarica umflata mecla comuna nici urata dar nici vreo frumusete.e ok pentru doritorii de chubby..ca si comportament e axata pe meserie nu cauta cearta dar nici nu iti jura iubire insa daca vede ca nu termini iti cam atrage  atentia.pe vremea aia am platit 100 lei,asa ca ii inteleg ridicatul pretului.nu m-a mai interesat ca mi-a atras atentia sa termin cu toate ca nu durase asa mult decand ne vazusem,altfel o mai vizitam.altfel,daca la150 lei nu cauti mari pretentii ar fi ok pentru o descarcare

 

ATENTIE:DUPA CUM AM MAI SPUS EU AM FOST LA EA APROXIMATIV ACUM DOI ANI.ESTE POSIBIL SA-I FOLOSEASCA ALTA POZELE,ANUNTUL, SAU SA FIE CHIAR EA CU SERVICII MAI PROASTE SAU MAI BUNE.VOI FACETI CE VRETI ,,CHIAR SI EU SUNT CURIOS DACA A RAMAS ACEEASI.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mai are anunț cu 100 lei și pe anunțul telefonic pe alt Nr de tel.

0725396184

Am fost și nu am rămase "barie" cu tatele pe burta vb poetului nostru contemporan Chelu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Elena Mihai Bravu 0726014924
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...