Jump to content

Cluburi de noapte


mamutul
 Share

Recommended Posts

Domnilor, salutare. 

Deși sunt curvar, nu am fost în vreun club de striptease, însă aș fi tentat să încerc. 

Aveți ceva info de împărtășit pe tema asta? Ce cluburi sunt de recomandat prin București, care sunt dos&don'ts, la ce să mă aștept dpdv financiar (bugetul nu este neapărat o problemă, but still) etc.

Vă foarte mulțumesc. 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu-ti bate capul, pierdere de timp din punctul meu de vedere. Preturi mari, fetele nu prea grozave iar daca le propui ceva extra fie iti baga un pret prohibitiv fie cheama paza.

Link to comment
Share on other sites

Nu mă duc să călăresc, vreau doar să fac și asta măcar o dată în viață și, dacă tot o fac, barem să mă duc într-un club despre care să am și ceva feedback. 

Link to comment
Share on other sites

am fost  de vreo 3 ori la  https://www.21office.eu/ . In centrul vechi langa  BNR .

Intrarea e 200 lei si ai inclusa bautura all you can. drink . Sunt multe dansatoare si chiar se pricep.

Partea proasta multi straini . jidani si alte natii spurcate. Au si separeuri . Preturile pleaca de la 200 lap dance si ajung pana la 800 futaiul in functie de extraoptiuni. Au camere foarte ok dotate cu dus si tot ce iti trebuie.

 

Daca stai bine pe cascaval si vrei sa futi fotomodele e ce trebuie.

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am fost in Club XS sa vad cum este: https://club-xs.ro/. Este undeva langa Romana.

Atmosfera mi-a placut iar fetele aratau bine. Ce nu mi-a placut a fost modalitatea de prezentarea a meniul/serviciilor/tarifelor. O domnisoara/matrona cu un mercurial din ala complicat....zici ca era o tiganca de pe publi.

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pentru București, ci pentru a contribui în general. Acum 2 ani am fost la Craiova, am vizitat Muzzete un club foarte frumos, fete frumoase, preturi de alcool total rezonabile, restul serviciilor nu am idee, pentru ca doar chelnerita vorbea o engleza proasta. Anul trecut in Sibiu, clubul de langa piata, loc dragut, mic, alcool putin scump, fete 2 aratoase si 1 porc.... Cocktail fete a fost 100 si 200 ron, la 100 ron cocktail lapdance este inclus, in al 200-lea este inclus, dar habar n-am ce. De obicei, toate aceste locuri sunt făcute pentru înșelătorie, dar dacă nu ești beat mort, te poți distra. In centrul vechi Bucuresti totul este escrocherie turistica

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...