Jump to content

Maya Galati / Bucuresti 0745214871


pidsadera
 Share

Recommended Posts

  • steroidu changed the title to Maya Galati / Bucuresti 0745214871

RECENZIE:
Locatie: 8 (Reper: Pe Galati am prins-o in zona tiglina1 inspre Tribunal, Pe Bucuresti am prins-o in zona Bd Energeticienilor, Hotel Blue)
Aspect: 9.2 (chip: 9.2 / corp: 9.2, gagica frumoasa undeva la 1.62 cm, ochi caprui de bambi, par negru prins, sani mici spre mici frumosi, slim, carne tare, cateva tatuaje interesante, putin botox in buze, piercing in buric)
Oral: 8.3 (neprotejat, bun, fara atentie la motocei, incearca deep, umed placut, buzele ei senzuale se simt extraordinar pe pula)
Normal: 8.4 (protejat, geme placut, pisicuta stramta frumos estetic, se implica si participa la actiune, in LOT este energica)
Gfe: 7 (te saruta in alte parti, participa bine, nu saruta pe buze)
Atitudine: 10 (comunicativa, prietenoasa)
Igiena: 10 (a facut dus in prezenta mea, miroase placut discret)
Halat: 400 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Va salut,
Intr-o zi cu chef de actiune pe la sfarsitul lui aprilie, am cunoscut-o pe Maya. Conversatie pe whatsapp, stabilit programarea din scurt. Maya m-a asteptat in tinuta sexy, pe tocuri, zambitoare, arata foarte bine, te vrajeste cu ochii ei de bambi. Ne-am cunoscut putin dupa care am trecut la treaba. Mi-a placut ca pe toata durata intalnirii nu m-a grabit in niciun fel si a fost foarte naturala. Buzele ei senzuale se simt super bine pe pula, are si un stil anume cand face oralul, iti asculta indicatiile. La normal a folosit lubrifiant, este stramta, mare grija, se simte foarte bine cand este deasupra ta si se misca senzual din bazin. Ii place sexul, mai ales dupa modul in care reactioneaza in pat si se muleaza in anumite pozitii. Am incercat mai multe pozitii, LOT mi-a placut mai mult pentru ca am schimbat din cand in cand controlul.
Overall a fost bine, eu m-am simtit bine in compania printesei. 
O sa mai revin! 
Spor!
 
Notite)
1)Accepta 69, cunni 
2)Te intreaba cum preferi oralul: cu sau fara 
3)Maya arata mult mai bine in realitate decat in poze
4)Am mai multe vizite la active

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...