Jump to content

(V) 100-150 Madalina Crangasi 0724607930


Torq
 Share

Recommended Posts

BRUNETA ochi verzi, la mine gasesti totul service de calitate si masaj de relaxare si promit intoarcerea nu vei regreta, poze reale, locuiesc singura, zona Piata Crangasi, 24 Jul 11:00

0724607930 ( 0724.607.930 )

 

O zona mai putin frecventata insa am fost atras de aceasta fatuca care in poze dar si in realitate arata bine.

Nu o sa ma bag in povestiri siropoase , voi incerca sa fiu la obiect.

Ca localizare este Bd Constructorilor pentru cei care cunosc zona , de la piata Crangasi mergi inainte si cand se termina parcul de la iesirea din metrou este prima strada la dreapta. La distanta de 1 statie RATB pe stanga este un MAXBET , iar donsoara locuieste exact in blocul cu 4 etaje de peste drum. Bloc , vechi , 4 etaje deci fara lift si ca in toate cazurile asemanatoare faci sport pana la ultimul etaj.

O voce putin moldoveneasca si un pic ragustita , probabil din cauza fumatului.

Locatia este curata dar fara pretentii , parchet vechi , fara covor in camera de zi unde esti primit pentru ca dormitorul este privat pentru odihna ei. Posibil sa primeasca si in dormitor insa eu nu am cerut asta pentru ca am preferat ,fumator fiind sa shimbam cateva vorbe.

Mobilat cu minimum , canapeaua care se vede in poze , un sifonier si o masa tv. Ce mai conteaza in fond cand esti doar in trecere.

Baia tot de pe vremea lu` mamaie insa am remarcat curatenia obiectelor sanitare. Fatuca intentioneaza sa se mute si chiar a povestit de un apartament un pic mai scump insa modern.

Ca aspect general este cea din poze si e chiar placuta.

Trebuie sa plec urgent , imi cer scuze si revin cu alte informatii peste 1 ora

Atasez pozele si revin

[attach1][attach2][attach3][attach4][attach5]

Am revenit mai repede decat speram.

Fatuca ma asteptat cu usa deschisa fara sa se ascunda conform obiceiului intalnit pe la alte case si de la prima vedere am hotarat sa raman.

Tipeza nu mai este bruneta ci vopsita vopsita blond , parul strans la spate si niste ochi frumosi. Cand am ajuns era pe tocuri in plus o bustiera si doar in chiloti. Una peste alta arata foarte bine la trup , carne tare pe ea fara celulita , piele fina, parfumata discret cu un parfum de bun gust (nu suport parfumurile dulci) , un fund demential , bombat si frumos proportionat , sani micuti dar compenseaza cu sfarcurile.

Nu ai ce discuta cu ea decat banalitati dar iar zic ca nu asta e scopul , e de prin zona Moldovei , parca Tecuci dar nici asta nu conteaza.

A fost ca multe altele casatorita si in ciuda varstei de 26 ani are si 2 copilasi. Printre alte discutii se pare ca luna asta isi va mai aduce o colega din zona natala care de fapt ii este o prietena buna, si daca arata la fel de bine ar fi marfa.

Deci un trup frumos usor arcuit fund demential picioare frumoase , ingrijita far cusur , manechiura pedichiura ceea ce rar mai gasesti, foarte curata , o pasarica roz si stramta , se uda natural , e pupacioasa si daca stai de vorba cu ea iese din starea de retinere specifica primei vizite.

Bronzata la solar cu chiloteii pe ea , dezbracata este un contrast foarte sexy , are 3 semne particulare dar nu sunt dizgratioase. Cezariana , o lovitura in frunte si una pe piciorul drept in urma unui accident dar nu se baga de seama nici daca este cu fusta mini iar bronzul o avantajeaza si estompeaza semnele.

Arata foarte bine dezbracata si nu te poti abtine sa nu saruti si sa musti un pic din curu ala frumos.

Ca prestatie oralul este bun din cand in cand ajutat de mana dar ok , la normal este beton si chiar ii place sa schimbe pozitii. De anal nu discut ca nu sunt fan si nu-mi place la namol. Am stat cam 50 min si am cotizat 100 ptr oral si normal si clar voi reveni chiar daca la fatza nu este o frumusete.

Pretul ptr 1h oral normal anal 150 , probabil fiind la inceput sau pe motivul de asi forma clientela.

Per total si subliniez ca totul este subiectiv gusturile fiind diferite eu ii dau un 8.50.

Ca program 9,30 -22,00 , duminica chiar mai tarziu ca cica ar fi multe cereri chiar si 10 pe zi , deci probabil luni ar fi de apelat mai tarziu ca sa aiba timp de refacere. Daca vreti sa mergeti cu ceva va sugerez pepsi si ciocolata si am uitat sa precizez ca nu s-a discutat de plata decat la sfarsit. Nu stiu daca asta e obiceiul sau am prezentat eu incredere.

 

Bafta , eu voi mai trece

Mai bine taceam si stiam doar eu.

post-6609-150392364479_thumb.jpg

post-6609-15039236448_thumb.jpg

post-6609-150392364482_thumb.jpg

post-6609-150392364484_thumb.jpg

post-6609-150392364487_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest blackman

Eu am prins-o cand era bruneta, in aceasi locatie mentionata de colegul torq mai sus (intrarea este prin spatele blocului, nu pe la sosea).

Am stabilit o intalnire pentru o singura finalizare peste 20 minute de la apelul telefonic, fara probleme legate de programare.

Tipa este o tarancuta venita la Bucuresti sa faca un ban, cca 25-27 ani dupa mine, cca 160/55 kg, sani destul de lasati, curul bombat insa si cu ceva celulita (nu prea se vede in poze).

Oralul destul de banal, nu are foarte multa imaginatie sau tehnica la acest capitol. La normal insa zici ca este iepurasul duracell, m-a futut cca 15 min cand era ea deasupra, fara sa comenteze ca a obosit sau sa schimbam pozitia. Chiar ma minunam de unde atata rezistenta....

Am trecut apoi la pozitia cu dilema, merge foarte bine sa-i dai tare in timp ce o tii de curul ala generos.

Dupa ceva timp am zis sa incerc si ce-a de-a 3 gaura, cu ceva lubrefiant am reusit sa bag un varf de pula, insa dupa 15 secunde a inceput sa se lamenteze, ca e prea groasa, ca o doare, etc. Dupa cum a intrat nu parea foarte incepatoare (si am lasat-o pe ea sa se impinga in pula, am zis sa fiu un gentelman si sa nu-i sparg curul), poate fi si o strategie de marketing chestia cu analul din oferta.

Chestia asta m-a cam enervat, m-am plictisit instant si am zis sa mi-o suga ca sa pot pleca...mi-a facut o muie/laba rapida, cu finalizarea pe sanii ei (nu face CIM).

Nu-l inteleg pe tovarsul torq cand spune ca pretul este prea mic, nici zona, nici locatia si nici ea nu se incadreaza decat in aceasta marja de pret.

Ca aspecte pozitive: nu m-a grabit (am stat cca 40 min pentru o finalizare), am futut-o 90% din timpul asta fara pauze sau timpi morti.

Puncte negative: refuzul de a continua analul, un posibil protector nu excesiv de discret cu care m-am intalnit in timp ce eu urcam si care a asteptat cuminte in parculetul din spatele blocului.

 

Eu nu m-am putut abtine si v-am spus si voua (nu ca colegul care vroia sa ramana doar pentru el si pentru cei 10 clienti/zi  :D ).

Link to comment
Share on other sites

Guest papuasul

Confirm si eu ca are protector. In timp ce urcam spre ultimul etaj, pe scari, l-a sunat sa ii spuna ca stau o ora (dupa ce m-a intrebase cat raman). Eu m-am intalnit cu in drum spre bloc, pentru ca era plecata sa cumpere nu's ce. Cu dansul n-am avut placerea :)

Apartamentul amarat si minimal mobilat. Desi la telefon a zis si CIM, la fata locului a schimbat oferta. Asa cum a zis blackman "este o tarancuta venita la Bucuresti sa faca un ban". Pozele o avantajeaza.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Din pacate am ajuns si la doamna asta... Constructorilor, prima la dreapta si inainte de nu stiu ce magazin, (profi parca) din nou dreapta, intrarea prin spate. NU m-a asteptat in dreptul usii si ascunsa dupa usa.

servicii : O+N+A

M-am intalnit cu protectorul pe scari..

M-a luat cu furnicaturi pe spate cand am intrat. Parca imi retraiam tineretile la inceputul anilor 90'  pe Plevneipe la bordelurile de tigani, dar parca mai urat, mai lugubru. Apartament cu perdele jitanes la usi, dar fara usi fireste..

In fine fata, poate arata usor mai bine ca in poze. putin putin. Sani lasati, marimea 2, cicatrice de la ceva accident pe coapsa, urma de cezariana (destul de mare). Vocabular limitat, dentitie incompleta. SI............ Bomboana pe coliva, soneria de la telefon, o manea cu textul "Atentie trece o bunaciune  " sau ceva de genul , telefon care a urlat continuu pe parcursul celor 16 minute cat am stat.

Jegul la el acasa, apartament jegos, canapea extensibila cu cearceaful galben (din imagini) cu pete, de care nu m-am atins. Sincer nici acum nu inteleg de ce am ramas.  In baie am intrat, mi-a fost frica.

Oral prost, protejat my choice, nota 6, normal nu am incercat, trecut direct la anal in picioare ca si oralul. La anal am dat in ea ca-n branza, fara rezistenta locala, parca futeam in pizda. Mie personal mi s-a parut extrem de larga-n rect. terminat pe corp, chinuit . Cred ca doamna a fost curva de centura.

Am evident o alta perceptie decat cei de mai sus. Este un fastfut prost !

Recomandare: nu mai calc never, ever, ever.

Link to comment
Share on other sites

am vizitat si eu doamna din imaginile de mai sus...

servicii: oral, normal, anal

apartamentul este in crangasi...bine descris de colegii care au fost...as putea spune chiar o bomba...camera de lucru (sufrageria) minim mobilata, baia jegoasa...prosop ud la baie...dupa dus nu m-am sters de frica...

ajuns in locul de actiune, fata si-a dat jos textila si mi-a murit aproape instant...am rugat-o sa traga jaluzelele sa nu mai vad fizicul...celulita, vanati...etc...ca sa pot sa-mi las samanta pe acolo...altfel nu cred ca as fi reusit

 

prestatie: oral slab fara zone adiacente...te mangaie un pic pe oua

normal: implicare zero

anal: aici am chinuit un pic gaura...de nervi ca nu mi-a placut nimic din ce vazusem pana atunci, am dat ca un animal in gaozul ei

tarif: eu am platit 100 pt toate gaurile, o singura finalizare

 

nu mai revin....nu recomand

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

aveti grija ce numar de telefon folositi pentru contact....fata are obiceiul sa sune...sa dea mesaje...ca are nevoie de niste bani imprumut, etc...

eu am setat telefonul sa refuze automat...sper sa nu mai primesc mesaje

 

trageti singuri concluziile...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am vrut sa ma duc si eu dar cand am intrat nu mai stiam pe unde sa ies

E varza ,cred ca de undeva de la tara, tot la fel l am vazut si eu pe individ iesind din scara si astepta in

parculetul de vis a vis

Nu recomand

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...