Jump to content

Miss mistress Ami‪ Amira Bd Balcescu (in vizita) 0723011417‬ 0792822721


Ami
 Share

Recommended Posts

0723011417‬ 0792822721

Salutare dragul meu supus dorești pe cineva care să îți înțeleagă fanteziile ascunse din cele mai întunecate colțuri ale minți tale ?😈 Atunci ai nimerit unde trebuie ,ador să te bag in terapia mea unică pentru eliberarea stresului și pentru a te ajuta să te cunoști mai bine , pentru a-ți întrece limitele pe care vrei să le depășești ,pentru a fi viata mai intensă și distractiva, daca și tu simți că viața e prea monotonă pentru tine sau pur si simplu ai nevoie de ceva diferit si nou... Ei bine .. azi ai noroc , m-ai găsit, stăpână ta supremă care te va duce pe culmile plăceri si te va ghida in acest proces, unde creierul tău va produce dopamină din durerea provocată de biciul meu,îmi place să intru în mintea, să mă joc cu ea ,mă excita să intru adânc în fundul tău , vei simți placere si extaz atunci când jucăriile mele de diferite mărimi te vor penetra.

Acestea au fost doar câteva din gândurile mele spontane de moment... pentru o ședință cât mai reușită e importantă comunicarea și să îmi spui ce iți dorești.

Dețin mai multe jucării, pentru legare , penetrare , pentru a te biciui , wax fac cu ceara speciala bdsm, care se încinge la maxim 50° încât să ofere o experiență cat mai plăcută. 

Face-Sitting 
bondage 
whipping 
ball-busting 
SLAPPING
humiliation 
DRESS FETISH
PONY PLAY
Pegging 
-FEMINIZARE
-URO
-WAX
-SPIT
-CBT

Contactul intim este absolut exclus!


📍 Preț ședință▶️  30 de minute➡️300 lei


📍 Preț ședință▶️  60 de minute➡️500 lei


📍▶️➡️ locație aproximativa sector 2/3 😊locație exactă pe whatsapp ‪+40 723 011 417‬

68AFE76C-7AA5-4F9B-BBE6-2768C32F2942.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Miss mistress Ami‪ Amira "S2/S3" 0723011417‬ 0792822721
  • Administrators

image.png.0e280df2fcb982f02e6e38ee7f5c24ed.png

Mercurial updated: 


Preț ședință ▶️30 de minute ➡️ 350 lei
Preț ședință ▶️60 de minute ➡️ 600 lei

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Miss mistress Ami‪ Amira Bd Balcescu (in vizita) 0723011417‬ 0792822721

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...