Jump to content

Bia pustoaica 0736833006


pidsadera

Recommended Posts

În anunțul initial spunea ca face și deplasări, am vorbit cu ea 3 zile la rand, a spus ca vine, a treia oara a ajuns pana la "acum ma îmbrac și plec" și nu a mai ajuns, nu a mai răspuns la mesaje,  nu știu de ce ne consuma timpul aiurea și dacă nu vrea sa vina sa spună.Deci NJ știu ce sa spun, dacă a fost cineva la ea poate ne împărtășește experienta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salutare!am vb cu ,specimenul'joi pe whatsapp!a ramas sa vin la ora 15!a vrut confirmare la 14!am facut confirmare a zis ok,iar la 15 nu a mai raspuns deloc!plus ca a sunat ocupat de cateva ori!deci o mare tzeapa!m-a atras pozele ei,a fost amabila prin mesaje,dar neserioasa!trebuie mutata la tepare!plus ca mi-a zis si de NN!oricum faceam totul protejat chiar daca nu imi zicea de NN!Uitasem pretul!150-300!iar pt NN mai vroia 100+

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

un sfat...fa-ti programarile cu cel putin 1 h inainte si cu un telefon cand pleci catre fata care o alegi.eu cel putin asa fac ca sa minimizez riscul de a nu-mi mai raspunde.am incercat de cateva ori cu programare cu o zi inainte si chiar cu  4 ore dar nu s-a concretizat nimic

un lucru pe care nu l-am scris in recenzie fiindca am zis ca nu e important,fata nu prea parea incantata cand auzea telefonul sunand(dupa actiune,in timpul ei a dat telefonul pe sillent)

parea saturata de sex chiar daca nu face asta in scarba. probabil ca de aceea evita deplasarile si programarile distante

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ai pe ce sa pui mana.cam tot corpul e conform varstei mai putin dantura unde are niste dinti lipsa

Link to comment
Share on other sites

Confirm cele spuse de Johnny6969. Am incercat ieri sa o chem in deplasare si a spus ca dupa 9 dar nu a mai raspuns. Azi zice de la ora 1 ca vine si cum trimit un mesaj sa o intreb raspunde ca "vin", mi-a cerut si adresa chiar acum vreo 5 ore :)) Eu am renuntat demult dar am continuat ping-pong-ul discutiei sa vad cat o poate tine asa. Nu te poti baza pe ea in mod cert.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...