Jump to content

Bianca (Tunde) 0734070409

Scratone
 Share

Recommended Posts

Cand nu prea am chef de oua kinder (stiti voi din alea cu surprize ... gen publi24) o vizitez (destul de rar) pe Bianca, o milfeta blonda din zona Calea Sagului (adresa se primeste la telefon ... pt cei din alte parti putin cam incurcata) care mie unul sincer imi place cum ma trateaza. Acum gusturile difera, stiu ... ea nu ofera oralul neprotejat, FK, CIM, COF ci doar OP, NP, COB si masaj. Bianca a ramas aceeasi femeie extraordinara cu accent unguresc undeva la 45+, dar cu un corp frumos si tonifiat.

Programare prin telefon respectata din ambele parti. Am conversat putin, platit banii dinainte, mers la dus pt o igienizare baie curata, geluri de dus, prosop curat si am revenit in camera unde mergea muzica pe fundal, am primit un dans provovator din partea ei, urmat de anvelopare, apoi un OP soft cu tente de deep cum imi place mie. Dupa ceva timp am trecut la NP pt ca vroiam sa o si obosesc putin dar spre surprinderea mea cred ca m-a obosit ea pe mine, ne-am futut in cateva pozitii, ultima doggy unde am si finalizat.

Ca si note:

Op: 9 pt ca este protejat

Np: 10 acord pt doggy (cu o priveliste minunata din spate)

Igiena: 10 (curata, dusata, miroase impecabil, piele fina)

FK, CIM, COF, Anal: Nu

Atitudine: pt mine este de 10 (nu te grabeste, te simti ca si cu iubita ta)

Pret: 150/fin si 250/ora 

Eu o recomand pe Bianca celor care nu cauta sex sportiv, vor relaxare alaturi de o milfeta care se tine bine.

3.jpeg.e32fafa4f4344f72cb15441a68fd5eab.jpeg

5.jpeg.f5188fc9a121213a82dd82f584b6a2f0.jpeg  1.jpeg.0b8229e15f79e513282a2d4857e9eb71.jpeg

2.thumb.jpeg.a47ca529766d6186d08fb32e43546ab7.jpeg

• Like 4

• 1 month later...

Am citit aceasta recenzie intamplator, dar profit de ocazie pentru un comentariu pe care l-am facut deja, cred, o data intr-una din postarile mele referitoare la rating si raportul preturi/servicii, fiind ca forumul este plin de recenzii similare.. nu stiu daca ar trebui pus la discutii general, mai ales ca acesta este un thread minor, sa hotarasca moderatorii..

Cu tot respectul pentru stimatul coleg Scratone si pentru gusturile/nevoile/opiniile oricui.. fara a vrea sa ma cert sau sa jignesc pe nimeni.. toate protejate, 45+, nu FK, nu CIM, nu anal, nu whatever.. eu nu as merge gratis.. daca dam niste 9,10 la o fata cu astfel de (lipsa de) servicii, chiar daca se refera la restul (atitudine, curata, punctuala, etc) nu trebuie sa fim surprinsi daca preturile cresc, serviciile scad, meniurile sunt din ce in ce mai limitate si extras din belsug... pentru ca daca clientii sunt atat de fericiti si entuziasti cu atat de putin, este normal, chiar corect, ca femeile profita.. de exemplu fete mai tinere.. repet, fara sa se enerveze nimeni.. 🍻

• Like 1
  • Thanks 1

Iti respect opinia dar iti dau dreptate doar partial. De ce ? Pai de exemplu ... decat sa merg la una tinara care ofera de toate dar facute in graba (fast fuck) si in scarba (fara implicare), prefer pe aceeiasi bani sa ma relaxez la aceasta milfeta unde ma simt tratat bine si respectat ca si client. Pretul poate parea putin mare, dar crede-ma ca ea nu si-a schimbat preturile de mai bine de 2-3 ani si nici atitudinea buna fata de client.

• Like 2

On 19.03.2024 at 14:05, Scratone said:

Iti respect opinia dar iti dau dreptate doar partial. De ce ? Pai de exemplu ... decat sa merg la una tinara care ofera de toate dar facute in graba (fast fuck) si in scarba (fara implicare), prefer pe aceeiasi bani sa ma relaxez la aceasta milfeta unde ma simt tratat bine si respectat ca si client

Ai dreptate, poate nu m-am exprimat bine. Recenzie ta e detaliata corect, referindu-se la ceea ce face doamna. Am vrut sa spun... nici nu stiu exact cum si ce... ca nu ar trebui sa recompensam, sa ne entuziasmam, sa recomandam femei care ofera meniuri atat de limitate, practic inexistente, mai ales la preturi care oricum iti ar da acces la solutii mai bune, mai variate, mai complete, din nou poate nu gasesc expresiile potrivite..

"Words” don't come easy (by F.R. David, 1983).. @Stratocaster, "Help me” (by Tom Hooker, 1986)!

Iti dau 2 exemple: 2 postari tocmai scrise pe care tocmai le-am citit (si imi s-a adus aminte de discutie asta), sper sa nu se enerveze domnisoarele: Angela Burebista care deruleaza un meniu mai lung decat al unui restaurant, cu preturi pe care nu le ai plati in strainatate, unde ai primi mai mult pentru mai putini bani. Sau Anna ex app town, care practic iti cere acum 200-400 de ron pt o muie punand si, pe buna dreptate din punctul ei de vedere, limite si conditii.. e tanara, dar nu este fotomodel, chiar declara ca poate te va primi nemachiata.. Mie, chiar daca e destul de witty (as spune ca e mai interesant, mai distractiv sa stai de vorba cu ea decat sa o duci in pat), 150 deja imi parusese mult.. si totusi are coada.. daca nu ar merge nimeni, poate ar scadea preturile si/sau ar ridica serviciile. Cu tot respectul, cat lucrezi tu (sau the average romanian man, or even the average spanish, portuguese, greek, etc.) pt a castiga 400 de ron? Si le arunci pt o muie?? 81 de euro!!! Suntem in Romania, nu in Elvetia, Austria, Suedia, etc! 🙈☠️

Si sunt de acord cu tine despre faptul ca este mai bine sa mergi la o milf sperand ca va compensa cu un serviciu mai bun (care insa nu ar trebui sa se refere doar la atitudine, ci si la meniu) defectele datorate varstei decat la o fata tanara, poate de doar 18-25 de ani, care te va grabi, nu va putea/vrea sa faca nimic etc. De cateva luni, si eu caut aproape doar milf-uri si renunt la domnisoarele sub 30-35 de ani.. Dar crede-ma ca, de multe ori, imi este rusine sa ma gandesc ca nu platesc o fata tanara (care probabil in natura nici nu s-ar uita la mine si deci doar platind pot sa o iau) ci una la nivelul meu sau chiar si deseori "inferior", care in natura ar putea/ar trebui sa vina cu mine gratis si multumita sau sa ma plateasca ea insasi pe mine. Sper ca m-am exprimat mai bine. Te salut cu respect si sper ca nu am jignit pe nimeni 😇

• Like 1
  • Thanks 1