Jump to content

Roxy sex total 0765899423


Futuloiu
 Share

Recommended Posts

0765899423

"Servicii 

1 FIN  ( 30 MIN ) =200 RON        1H ( 60 MIN) 300 RON 

1FIN (30 MIN  ) CU ANAL 250 RON  1H (60 MIN) CU ANAL 350 RON 

ORAL / PROTEJAT, NEPROTEJAT       NORMAL/ PROTEJAT 

FIN  ORALA/ CORPORALA,( NO FACE,) 

ANAL /PROTEJAT  ⭕DE PREFERAT SA FIU ANUNȚATA  ÎNAINTEA  INTALNIRII,  POSIBIL SA NU POT IN ZIUA RESPECTIVA,  CAUZA LIPSA APA CALDĂ  ,LIPSĂ  IGIENIZARE..

DIFERITE POZITII 

ANILINGUS /  ATENȚIE DOAR DACA ESTI RAS SI CURAT SA NU AVEM DISCUTII 

DUȘ ÎMPREUNĂ DACA APA CALDĂ NE PERMITE 

⭕ANAL NU FAC CU ORICINE, SI NU FAC CU CEI PREA DOTATI 

⭕DACĂ CREZI CĂ NU MAI POTI A 2 FIN ,NU O FACE ,MA CHINUI SI PE MINE SI PE TINE ,MAI BINE 1 FIN SI DE CALITATE 😉😉

➡️IN GENERAL PROGRAMUL ESTE 

                                             10:30 /11:00  ----   18:00/19:00 NU E CHIAR STABIL 

✋⭕Atenție  ca să răspund la mesaje  chiar și după o zi pe alta ,specificați  pana la ce ora , sau între ce ore va pot da replay

Va pupa Roxy,  zi minunata !"

20230921_140843.jpg.943bd32fff1efe9cfdb64b8849051e2d.jpg

20231018_154353.jpg.b47dc21c52067ac7df1d2f121c53ba56.jpg

IMG-20231121-WA0002.jpg.4c0026f4b154ff2e0e2a6107a51e3259.jpg

IMG-20231121-WA0003.jpg.89121910d2ac444c835e932e385a14f8.jpg

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Este cumva trist ca la noi recenziile apar dupa niste ani...dar tot e bine si asa!

@uritescu vezi ca bbf are semnificatia ca cei 2 se ocupa si de ei intre ei dar si de doamna. Vezi mmf vs mfm. Just saying...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu te împiedica nimeni să îl deschizi chiar tu când ai devenit membru, având câțiva ani de vizite la activ. Nu e un reproș, doar o observație. Mai ales că, după scriitură, pare să-ți facă plăcere povestitul.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

" LOCATIA:: BLOCUL SE AFLĂ PE MIHAI  BRAVU, ULTIMUL BLOC PE PARTEA DREAPTĂ  PÂNĂ SA INTRI SUB PASAJUL BUCUR OBOR ,VENIND DINSPRE IULIA HASDEU- PIAȚA MUNCII 
PUNCT DE REPER EXISTA O MACELARIE  ANAS DUPĂ MĂCELĂRIE  SUPERMARKET PROFI , LÂNGĂ PROFI ESTE SC DE BLOC"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 17.01.2024 at 15:44, gotti said:

40 e noul 30”, zicea un slogan pe undeva referitor la vârstă.

Parafrazând, se pare ca ”200”/30 min e noul ”150”. Pana mea, au innebunit salcâmii!

Și ca să nu v-aud că vorbesc in necunoștință:

Am vizitat-o acum vreo 2 ani, dar nefiind ceva de luat în seamă nu am mai scris recenzie. 

Dar 200 lei/30 min  intr-o garsonieră micuță, înghesuită, upgradată prin 2000, cu mobilier și sanitare de p-atunci, in compania unei fete normale, care nu excelează la frumusețe, corp, față, dpmdv, nu merită. Consider ca trebuia sa rămână la 150 lei, cum avea inainte.

Ca atitudine e amabilă, nu grăbește, ca igienă e ok, dar la față nu e cine știe ce, sânii sunt lăsați, epilată, mani-pedi efectuate.

Servicii: oral neprotejat bunicel, cu DT pe alocuri, rimming bun, urmat de LOT protejat si finalizare in prezervativ. No FK.

150 lei acum 2 ani. Am bifat, a fost suficient, n-am mai revenit.

 

P.S. la 200 lei/30 min am variante mult mai bune, din acest motiv, ”eu mă retrag”.

Hey bună,habar nu aveam ca se vorbește pe aici de mine, întâmplător mi a zis cineva  de acest post.

1- sub nici o forma nu am 40 de ani  de unde ai scos vorba asta nu știu.

2-( Parafrazând, se pare ca ”200”/30 min e noul ”150”. Pana mea, au innebunit salcâmii) 🕳pai de când ai venit tu la mine de acu 2 ani  ,scuză-mă baiatu în 2 ani de zile sau scumpit multe..

3-  (Dar 200 lei/30 min  intr-o garsonieră micuță, înghesuită, upgradată prin 2000, cu mobilier și sanitare de p-atunci,)

🕳aici sunt singură   îmi este de ajuns 1 camera ,1 pat,1 baie,   de ce as sta într-un apartament mare? Baia -ghiuveta  ,cada, și toaleta   toate sunt albe, curate,,ce ți se pare vechi și ieșit din comun  ca sunt albe și curate?   

4-( in compania unei fete normale, care nu excelează la frumusețe, corp, față, dpmdv, nu merită. )   

🕳exact cum ai zis o fata normală   asta sunt simplă,  cam ce ai vrea sa exceleze la frumusețe?? Explica te rog  , 

Sunt o fata simplă, normală,  curată,   ce sa fac sa îmi pun gene ? Sa îmi pun botox sa îmi fac un make up extravagant?   Asta înseamnă pentru tine sa exceleze?  

Nu îmi place să mă dau cine nu sunt 

5-  (sânii sunt lăsați)

🕳mulțumesc lu Dumnezeu  am 2 copiii  minunati   și de la acești sânii au băut lăptic  câte 1 an jumătate fiecare    . 

Doar n-o sa îmi pun silicoane  doar pt placerea bărbatului,   eu mă simt  bine asa cum sunt, și ce crezi 90% din barbati  adoră sâni mei ca sunt naturali ,și era mai drăguț dacă foloseai cuvântul     ( puțin  lasati) ca  să fim serioși   nu îmi atârnă   sâni pana la buric 

🕳 clar și sigur înainte sa vi la mine ai citit câte ceva,   scrie clar ca nu fac FK, și Deepthroat 

Spor în continuare la ce dorește sufletul tau

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...