Jump to content

Divulgare informatii vs Discretie


Subterana
 Share

Recommended Posts

Confirm ca oralul e protejat asta mi-a transmis pe whatsapp,  nu am intrebat de extra pentru on sau cim.

@olivertwist eu am citit in recenzia ta ca oralul a fost protejat si apoi ca cim. Corect pentru fata consider ca este sa specifici si ca a fost extra(dacă e cazul) dacă tot ai spus de cim, ca așa toti se duc cu pretentia la cim inclus in preț.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Subterana said:

Confirm ca oralul e protejat asta mi-a transmis pe whatsapp,  nu am intrebat de extra pentru on sau cim.

@olivertwist eu am citit in recenzia ta ca oralul a fost protejat si apoi ca cim. Corect pentru fata consider ca este sa specifici si ca a fost extra(dacă e cazul) dacă tot ai spus de cim, ca așa toti se duc cu pretentia la cim inclus in preț.

COF,CIM

N/A  
=(NOT AVAILABLE), eu cred ca asta a vrut sa zica colegul Oliver

Link to comment
Share on other sites

On 13.01.2024 at 14:17, Subterana said:

cim inclus in preț.

CIM nu este inclus in preturile comunicate si nici in oferta de servicii inițială.

Cand ajung sa fac ,sa primesc si sa plătesc altceva fata de ce am convenit la inceput totul se schimba si cum spuneați si dumneavoastră nu ar fi fost corect fata de domnișoara.

Pretul nu va fi comunicat deoarece nu este cel cerut  in oferta si nici servicille

Link to comment
Share on other sites

Ai reușit să faci varza thread-ul asta cu postările tale draga tovarăș de forum.😅 .......am făcut x și y...dar nu va dau nici un alt detaliu...uh...okay...???

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

On 14.01.2024 at 9:58, olivertwist said:

Ati primit toate detaliile,mai putin cat am platit aceasta informație fiind nerelevanta 

Eu cred ca pretul e cea mai relevantă informatie.

După pret ne orientam toti, abia apoi urmeaza timpul petrecut, serviciile, etc.

Asa ca, normal si respectuos față de membrii/colegii de pe acest forum, o recenzie trebuie să conțină cel puțin detalii referitoare la servciii, locație, timp și preț.

Spor!

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca uitati cel mai important respect care trebuie sa fie pentru persoana cu care ai interactionat,oricum nu mai conteaza imi puteti sterge Contul

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Am văzut ca s au incins spiritele, dar vin și eu cu întrebări : acum prețul este 150 lei pentru o finalizare cu oral protejat ? Face și oral neprotejat funcție de igiena ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze daca intru intr-o discutie care nu ma priveste.. dupa parerea mea este o neintelegere. Inteleg ca colegul Oliver a primit un tratament „special”, rezervat lui sau poate doar altor cativa norocosi, alesi in fata locului, asa ca este inutil si (cum spune el) nerespectuos fata de femeia care i-a rezervat acest tratament sa dezvaluie modalitatile, timpii si costurile serviciilor care nu sunt disponibile pentru toata lumea. Colegul Erigierten a scris 150/250, asta e informatia necesara. Trebuie sa fie date doar preturile oficiale, nu cele ad personam. Asa cum am scris in alta parte, nu se poate raporta tot ce se intampla intr-o intalnire. Chiar si eu, care scriu aproape doar despre tepe si diverse nenorociri, beneficiez de tratamente „mai bune” de la unele femei, dar nu le "tradez" si nu dau iluzii inutile altor colegi.

Exemplu: dupe ce scriu acesta postare, o sa ma duc sa fut in fiecare orificiu fara ceas una dintre femeile care imi spala hainele, le calca, coase gauri in sosete si pantaloni, etc. Cat IMI costa MIE toate astea? 100 simbolici, poate 150 daca astazi nu s-a futut mult. La Nufarul o singura camasa e 20 de lei!

Nu vrea sa scriu nimic despre ea, nici macar bun, oricum pt parametrii siteului ar fi o tepara pt ca foloseste poze false. Eu respect dorinta ei, apreciez ceea ce face pt mine si nu vreau sa fie deranjata de alti care i-ar putea cere (inutil) sa faca lucruri pe care ea nu le-ar face pt ei. Cred ca e corect fata de toata lumea ca nici nu o pomenesc, mai ales fata de ea, care, evident, e mai importanta, merita. 

In acest caz, cred ca Oliver a facut bine asa, doar poate putea fi mai "diplomatic", "jmeker" sa nu-i faca pe oameni sa inteleaga privilegiile lui

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ati facut discutia franjuri… am citit pe sarite si din ultima postare am inteles ca ca titulara topicului este tepara :)))

desi nu e cazul

las si eu o povata… nu le mai intrebati la telefon daca…. “faci aia sau faci cealalta” pentru ca de cele mai multe ori raspunsul o sa fie NU. 
mai ales de la cele semi-profesioniste.

daca va stiti prezentabili si nu specifica din start ca NU face… in functie de circum$tanțe … probabil FACE. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...