Jump to content

Are cur mare? si alte balarii - Alina Milf Piata Alba Iulia 0791377348 / 0791377320


gangbanger1
 Share

Recommended Posts

Multumesc pentru lamurire tovarasi curvari. Deci las banutii la Alice in continuare. Cautam un cur mai mare. De asta intrebam de fatuca asta. E ok Alice de cele mai multe ori. Depinde in ce toane o prinzi. Totusi daca dati peste o pereche de buci mai mari lasati si mie un semn. Va multumesc anticipat 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@gangbanger1 Domnul meu, nu vreau să fiu citit în notă negativă, dar Alice e exact la delimitarea dintre "posterior mare" și "gogeamite curu' diform". Dacă cauți buci aflate de cealaltă parte a liniei de demarcație, vezi că e o tipă prin Pipera, Ana-Maria, răspunde la 0736820238... ea zice că e BBW, eu zic că e cam la nivel de obezitate morbidă. Ca atitudine și discuție WhatsApp fata a fost foarte OK. Din păcate la fața locului am zis "No Way Jose". E prea multă pentru mine. Și nu am idee dacă tenderul e penetrabil.

Are anunț pe Publi24, dar pozele nu (mai?) au nicio legătură cu realitatea, așa că n-are rost să caut link.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stratocaster said:

@gangbanger1 Domnul meu, nu vreau să fiu citit în notă negativă, dar Alice e exact la delimitarea dintre "posterior mare" și "gogeamite curu' diform". Dacă cauți buci aflate de cealaltă parte a liniei de demarcație, vezi că e o tipă prin Pipera, Ana-Maria, răspunde la 0736820238... ea zice că e BBW, eu zic că e cam la nivel de obezitate morbidă. Ca atitudine și discuție WhatsApp fata a fost foarte OK. Din păcate la fața locului am zis "No Way Jose". E prea multă pentru mine. Și nu am idee dacă tenderul e penetrabil.

Are anunț pe Publi24, dar pozele nu (mai?) au nicio legătură cu realitatea, așa că n-are rost să caut link.

Stimabile tovaras curvar. Iti multumesc pentru dorinta acerba de a-mi veni in ajutor. Totusi sa nu exageram cu mobezitate morbida si aspecte de genul acesta. Daca asta cautam mentionam ceva de genu ... curul mare si minim jumate de tona. Cine a inteles ce caut si chiar poate sa recomande ceva ii multumesc. Restul can fuck off .. ca sa ma folosesc de un termen din limbi straine. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gangbanger1 said:

Stimabile tovaras curvar. Iti multumesc pentru dorinta acerba de a-mi veni in ajutor. Totusi sa nu exageram cu mobezitate morbida si aspecte de genul acesta. Daca asta cautam mentionam ceva de genu ... curul mare si minim jumate de tona. Cine a inteles ce caut si chiar poate sa recomande ceva ii multumesc. Restul can fuck off .. ca sa ma folosesc de un termen din limbi straine. 

Manners maketh Man...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Stratocaster said:

Tango La Rece versul 8 (sau 13, dacă includem intro-ul 😉)

Ce kkt sa mai zic. Prost sunt ca pun intrebari aici si dupa aia ne impiedicam in raspunsuri pline cu metafore. Si tot nu atingem scopul discutiei. Timp irosit. Clasic romanesc

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, steroidu said:

Tu intrebi si tot tu te plangi apoi.

Am intrebat si am asteptat un raspuns obiectiv. Nu caterinca. Acolo imi pierd timpu....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gigi_gigi said:

@gangbanger1 daca dai de Sarah sa ne zici cum fu, daca e sau nu ce trebuie aka  fara hartie igienica ramasa intre buci sau alte mirosuri ;) 

O sa ma duc. Pare ce trebuie. Dar stai sa gaseasca o locatie stabila si in afara razei de actiune a radarului. Si abia atunci intru in modul stealth 🤣🤣. Intre timp am fost la o alta fatuca recomandata de colegu @stratocaster. Nu are rost sa las recenzie pentru ca nu mai e pe piata. Nu i-a placut meseria si s-a retras din Buc. Sper ca nu din vina mea. Am futut cum am stiut eu mai bine 🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...