Jump to content

Nicoleta Delfinului (ON inclus) 0730687961


ChiarEu

Recommended Posts

2 minutes ago, simplicity said:

Eu ma limitez la o singura finalizare / ora … finalizez mai greu …🙈🙈

A mărit prețurile ori ai dat tu 400, că așa ai vrut? 400 era cu două finalizări.

Link to comment
Share on other sites

Nu a marit nimic. Asa am primit “mercurialul”, de la ea, prin mesaj pe whatsapp.

Varianta1:masaj de relaxare,masajul il fac nud, pe pat si se termina cu finalizare orala.Ma poti atinge,ma poti saruta( în limita bunului simt).Atentie,o singura finalizare orala!Aceasta varianta costa 200 lei.
Varianta2:masaj cu doua finalizări, adică sex oral la început cu finalizare, dp masaj iar la sfârșitul masajului din nou sex oral cu finalizare-aceasta varianta costa 300 lei.
Varianta3: asta foarte rar,doar daca exista o chimie,masaj cu sex oral și sex normal protejat 300-400lei(300 o finalizare, 400 doua finalizări oral+normal)
EXCLUS finalizare pe față si tot ce tine de anal.Sexul oral se poate face si cu prezervativ.
Dacă stabilim programare rog confirmare cu o ora înainte ca poti ajunge.Nu este salon!

Deci eu cu o finalizare la 45 min “m-am incadrat” la 400 RON/ora. Foarte corect dpmdv. “Door to door” , cu dus inainte si dupa actiune, am stat 70 min.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare

Fratilor,mie mi-a placiut tipa , am fost deja de 3 ori și am de gând să îmi fac abonament.

Locatie:8, zona își spune cuvântul!

Dameza: 9, carne tare , cur, picioare ok, țațe cam mici !

Masaj:6. nu comentez nota , fiecare să creadă ce vrea!

Erotic: 9 cu felicitări . Oral super , fără grabă acceptă indicati,mai puțin faza cu finalizarea ca îi place să vadă cum stropește . Mângâieri , pupături pe tot corpul , păsărica curată și dornică , păcat ca nu o dă la oricine. Nu am reușit să o fut dar mai încerc 

Cadou 200 o fin. prima dată și apoi câte 300  . A doua oară am avut parte de două finalizări 

Concluzie:De revenit SIGUR.Exista totuși o problemă , contează foarte mult în ce stare o găsești . Eu am fost de trei ori și a fost diferit .

Recomand varianta 300 !( dacă ar fi și cu futai ar fi ideal.Mi s-a pus pata pe ea ,are o pizda super și cred ca atunci când se fute o face pe bune.

SPOR!

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Nicoleta Delfinului (ON inclus) 0730687961
  • 3 weeks later...

Da, am fost ieri la ea. Sunt ceva probleme cu apa calda in zona si poate de aceea nu prea ia programari in perioada asta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Te grabesti, mesajele le primeste mai putin cand nu lucreaza, am remarcat ca isi tine telefonul inchis atunci. Prefera discutiile pe whatsapp celor telefonice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Citește și tu mai atent ce s-a scris pe aici și o să înțelegi că: dacă nu lucrează, nu răspunde; dacă ești nou (și nu numai) comunicarea cu ea este extrem de greoaie și nu în ultimul rând, e reticentă cu clienții noi. Dar dacă i-ai blocat numărul, degeaba mai aștepți semn.

Link to comment
Share on other sites

Off topic: Domnul  l-a blocat sa nu fie deranjat intr-o situatie inoportuna,ulterior scrie ca l-a deblocat DAR este o mare gresala ,daca v-a cauta in telefoane si se duce in meniul de numere blocate,eu asa as face,ai mai multe explicatii de dat decat sa spui ca este o gresala,acelea fiind premeditat puse acolo.Trecand peste faptul ca nu folosesti un telefon dedicat,mai bine nu te apuci de prostituate  si iti vezi de treaba ta.

Setati whatsapp ul sa nu faca backup niciodata,v-as sterge Contul si dupa l-as instala iarasi si iar ati avea explicatii de dat.

Stergeti ce aveti de sters dupa din nou din Gunoi

LE se poate muta,parca era un Topic,cu pilde si cugetari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...