Jump to content

Matinal, masaj + diverse 0734340585 Auto Perugia


Torq

Recommended Posts

  • Torq changed the title to Matinal, masaj + diverse 0734340585 Costin Georgian
  • 4 weeks later...

@redeagle222 Vulture, vulture! Io să am pardon, dar nu pricepui câte ceva...

Primo, domnița îți făcu masajul în chiloți și sutien?

Secundo, odată rămasă și fără sumara textilă sus-pomenită, ce te-a oprit din a-ți lăsa amprentele digitale pe ici și pe colea prin părțile importante? E genul care se dezbracă dar se poziționează astfel încât nici nu contează dacă e goală sau are șubă pe ea? Sau doar nu ai avut niciun chef să pui mâna pe o bucă?

Mulțam în avans de lămuriri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ai banuit bine . Masajul e in chilotei si sutien. Suptul  pulii se face complet nud. 
Se pozitioneaza bine. Ai loc sa te joci cu pasarica, dar eu m-am multumit doar s-o tin de buci . Nu am mers mai departe, nu stiu, nu cred ca ar fi dat inapoi daca bagam si vreun deget pe ici, pe colo. Incerc data viitoare. Eram asa relaxat de la masaj si nu am vrut sa ma concentrez pe altceva. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Am cont nou pe forum dar urmaresc de ceva timp anumite discutii cum este si asta.

Am vizitat doamna de cateva ori si pot spune ca mi-a placut masajul (facut fara graba) si tehnica la oral. Nu se grabeste si are grija sa pleci multumit sau cel putin asa a fost la mine. 
Este o doamna la a doua tinerete cu un corp fara pic de grasime sau semne de imbatranire. Epilata perfect peste tot, foarte curata si ingrijita.

Locatia foarte ok si curata dar la mama naibii fata de unde am eu treaba de obicei.

Vreau sa intreb daca cineva a incercat mai mult de masaj si oral (ex. normal, anal, cim, cof, fingering sau alte nebunii). 
Mi-a lasat impresia ca se poate mult mai mult chiar daca este destul de timida si oarecum distanta dar cu oarecare tenta submisiva.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
42 minutes ago, Alex1980 said:

Am vizitat doamna de cateva ori

Cat ai platit, pentru ce - si locatia e corect mentionata? Mersi

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, steroidu said:

Cat ai platit, pentru ce - si locatia e corect mentionata? Mersi

300 ptr o ora de masaj si oral protejat (la cererea mea)

Locatia este cea mentionata de colegi mai sus. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-relaxare-26PoQE#0QQ23o

Descriere
Masaj profund al tesuturilor, masaj de relaxare si aromoterapie. Prefer domni 40+. Pret 300 lei/ora. Locatie in sect. 3;
Detalii suplimentare
Program matinal 8-15. Miniona, slim, singura in locatie.
Poze reale aici. Nu trimit alte poze.
Nu raspund la telefon. Doar sms si mesaje whatsapp 0734340585
image.png.8c667b09f3378394f14d38fbfd2711c1.png
 
image.png.6f7760f19bf1bca7b06cc1317f2e09ec.png
 
image.png.4ec40bd92d050a00eb56c7445e5a529b.png
 
image.png.35308eed9c46922ca438bc03b152f9fa.png
 
image.png.857ee1305394aa8c4d48e957bd0b39e2.png
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu,cel putin la nivel declarativ,i-am trimis un masaj in care am specificat ca as dori ceva mai mult si a confirmat doar Serviicile de mai sus

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca va raspunde prin mesaje la propuneri.

La fata locului cred ca se pot negocia serviciile suplimentare. Pare ca are experienta mai vasta la cum presteaza oral.
Nu am mai avut cum sa trec pe la ea sa incerc sa scot ceva mai mult.

Poate este un coleg care a experimentat mai mult si ce se poate in plus. 

Link to comment
Share on other sites

o sa incerc eu sa-i fac o vizita zilele urmatoare.

sper sa se alinieze astrele caci deocamdata nu am reusit sa ne sincronizam agendele

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Matinal, masaj + diverse 0734340585 Auto Perugia

Confirm si eu cele spuse mai sus legate de GFE. 
Face totul mecanic dar profi. Probabil nu mai are chef de GFE la cati km de pula a inghitit pana acum. 
Interesant ca accepta si normal. Ma gandesc ca poate accepta si anal. Merita largit un pic funduletzul ala mic. 
 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@Alex1980, fata nu e deloc noua in peisajul asta, daca advertizeaza masaj+oral merita incercat sa vezi daca se poate umpic mai mult, respectiv si normal, insa sa sari de la masaj+oral la anal cred ca e cam mult si sincer, mi-ar fi oleaca frica sa incerc anal cu ea.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Merge cam orice, dar fata este destul de rece. Sta sa o futi si atat. Eu i-am bagat-o o data de curiozitate. E stramta, nu se uda deloc, intra greu si sta ca o scandura. I-am dat asa vreo 2 minute si am rugat-o sa treaca iar la oral unde am finalizat. Nu e cine stie ce pentru futut . Pentru o muie este buna, dar cam atat 

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salutare, dupa ce am citit topicul am zis sa fac si eu o incercare. Am facut programare pe whatsapp cu cateva zile inainte si in ziua programarii am revenit cu mesaj pentru confirmare. Am primit detaliile si m-am deplasat la locatie. Un plus aici pentru doamna deoarece a venit special la locatie nemaiavamd alta programare in ziua respectiva. Din acest motiv am mai astsptat putin ca sa faca si ea un dus. Serviciile standard sunt cele din anunt iar pentru restul discutati in privat. Cu mine nu a fost chiar asa rece  dar repet depinde de la caz la caz cum va intelegeti si ce chimie e intre voi.  

Recomand ca experienta one time si daca e atractie pentru mai mult e de revenit.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 08.05.2024 at 19:20, timidul984 said:

Salutare, dupa ce am citit topicul am zis sa fac si eu o incercare. Am facut programare pe whatsapp cu cateva zile inainte si in ziua programarii am revenit cu mesaj pentru confirmare. Am primit detaliile si m-am deplasat la locatie. Un plus aici pentru doamna deoarece a venit special la locatie nemaiavamd alta programare in ziua respectiva. Din acest motiv am mai astsptat putin ca sa faca si ea un dus. Serviciile standard sunt cele din anunt iar pentru restul discutati in privat. Cu mine nu a fost chiar asa rece  dar repet depinde de la caz la caz cum va intelegeti si ce chimie e intre voi.  

Recomand ca experienta one time si daca e atractie pentru mai mult e de revenit.

bani, locatie, timp petrecut, ce ati facut? hai ca nu e greu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...