Jump to content

Laura - Plazza 0767238786


bigscula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

150lei finalizarea 300 lei ora și ca servicii sex normal protejat, oral neprotejat in funcție de igiena(piercing in limbă), masaj de relaxare și diferite poziții!

(Finalizare orala extra 50lei)🥵

Nu accept persoane dotate, cu bile, Silicon, etc

Nu accept persoane in stare de ebrietate!

Nu primesc persoane cu vârsta mai mare de 40 de ani și nici minori!!!!

Nu ma incadrez in categoria varsta

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost la domnișoara azi , sector 6 plazza residence 

Aspect  1.60 m drăguță rău la fața  , la corp bună de pla - locație nota 10

Pt 150 ron ....merită plm 

E puțin pe fast fuck da wtf la banii ăștia la cum arata merita:)) 

Note .. ce note sa mai dau ... bruneta slim merită *bună de pla eu o încadrez în top 5 

Speram sa rămână în sector 6 mult și bn 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Salutare!

Am vorbit cu ea, a zis ca finalizarea e maxim 20 de min, de ora n-a mai zis, a inceput sa rada dupa ce am intrebat daca are aceeasi unitate de masura si dureaza doar 40 de min, a spus ca vedem atunci... Ce sa inteleg? Ca platesc o ora si dupa primu numar poate imi zice ca asta a fost tot?

I-am zis si ca vreau sa fac o programare si a zis ca nu e nevoie, ca sun cu 20 de min inainte si e bine 😂

150/300 ar trebui sa fie mai mult decat decent, dar pare ca e echivalentul 70/150 de acum 2-3 ani...

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca doar partea financiara va preocupa?!

Eu mi-as face griji ca nu ‘trec de interviu”.Are niste conditii stricte si daca nu corespundeti nu va primeste nici cu banii in mana.

In alta oridine de ideei domisoara inca presteaza in Exigent,acum mutandu-se in cladirile noi construite cu adresa pe Bdul Timisoara nu Sergent Cutieru

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Exista , lucreaza , raspunde cum o prinzi trb sa insisti .  Am mai vizitat-o odata intr-o noapte pe la 1.30 si inainte m-a intrebat insistent si repetat  daca am baut ceva alcool .Evident ca nu bausem nimic eram cu masina si am asigurat-o de acest aspect. Aceeasi locatie , se uita pe geam , nu era greu sa ma ocheasca deoarece la ora aia nu era mai nimeni  .Ajuns , decartat 150 , mers la dus , revin , este intr-un fel de  rochita -furou de care scapam repede , trecem la oral , e cu rabdare , de -a lungul si de-a latul . miine ei sunt pe bucile mele , ii da ce ii da , trecem si punem preze nu inainte de ai da mozol pe sanii misto , gat , craci si un pic la pussy . Trecem la mama iedului unde se cracaneaza cat se poate , ii dau ce ii dau apoi solicit sa se craceasaca pe spate pentru misionar vin peste , alternez umeri craci , apoi iar revin , ea se intinde , se pisiceste , cuprinde , sanii sunt misto , o sarut pe gat , dau din cur in ea , ea geme participa (fals sau nu ...cred ca fals dar suna bine ) si bum bum in balon .  Este draguta , frumusica , finuta, sociabila . Mi-a spus ca pe clientii ei regulati ii trateaza prioritar ca este selectiva dupa bun simt ..., de obicei programul i se termina la 12 cu unele exceptii (o zi , doua pe sat)  cum fusese si in ziua aceea de la inceput de an  .

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hai ca pana la urma am ajuns la domnișoara Laura. Trebuia sa merg la fata unde merg eu de fel dar nu s-a simțit bine..

Asa ca la plesneala i-am dat mesaj pe telefon Laurei, pe whatsapp ma avea la ban din trecut când nu a onorat vizita.

"Prețul este : 150 de lei finalizarea, 300 de lei h ( 2 finalizări)
Oralul este protejat dar se poate și neprotejat în funcție de igiena (piercing în limba ).Masaj de relaxare și diferite poziții.
Finalizare orală +100 de lei , finalizare corporala +50 de lei.
Nu accept marimi mari, cu bile, silicon etc , persoane în stare de ebrietate "

Totul a mers ca uns de data asta prin mesaje și c-un apel când am ajuns lângă locație. Ea de fapt sta pe strada Constantin Moise acum. 

Mi-a deschis ușa o fata drăguță cu ochi verzi cu tente de albastru. Poarta ochelari dar i-a dat jos în timpul actului. I-am propus sa facem mai multa lumina și a fost de acord. Are cam 1.60, sâni micuți dar fermi, fundulet mic și bombat. Pentru fanii slim e ce trebuie. A fost ON, apoi puțin sex eu deasupra (accepta orice poziție) apoi ON cu finalizare exploziva orala. 

Locația e ok, îți oferă prosop și la baie ai tot ce trebuie. Un 7.5 per total nota

Spor la treaba băieți! 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...