Jump to content

Georgiana NN ex RIN, acum Oborul Nou - 0723762434/ 0799131028


pidsadera
 Share

Recommended Posts

0721052913 Salut, daca ii gaseste anuntul cineva sa il posteze aici nu stiu cum dar nu apare dupa numar de telefon pe google

Am gasit anuntul de dimineata, apoi am mers la tipa tot pe dimineata, ideea e ca nu gasesc pe publi desi este pe publi, daca dau cautare pe google nu apare

Rog puneti aici anuntul si daca mai are anunturi vechi...

Experienta 

Sunat dimineata, stabilit o finalizare, ajuns in zona punctuala deschis usa blonda tinerica aprox 22 ani

Aspect 

Inceput actiunea, nu prea face mare lucru pare robot 

GFE 0

Finalizat caprita si am plecat

Suge ok, doar protejat, nu prea pune deloc dinamism in ce face... genul scandura

Decartat 200 finalizare

300 ora, alte aspecte nu stiu ce sa mai mentionez

Blonduta, skinny, dar nu as reveni

Ciocane tari !

update : dupa un mic research am gasit diverse informatii cum ca ar avea chlamydia si gonoreea, tipa asta imprastie asa ceva si isi schimba telefonul ? haideti sa o raportam la politie daca e adevarat asa ceva  este inuman, deja sunt panicat, in cat timp apare gon / chla ? 

multumesc

mentionez ca la fata locului era blonduta, ochii intradevar usor bulbucati dar nu a parut drogata, s-a vopsit ? ea este, va rog confirmati

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • steroidu changed the title to Georgiana NN ex RIN, acum Nerva Traian - 0792292411 / 0725665919
  • 3 weeks later...

Din pacte Oborul Nou nu ofera nimic wow, sunt vreo 2 cuiburi etaj inferior si superior unde cam asta sunt serviciile… fst fck sau sa fure la cm. Singura experiența ok ptr mine a fost cu “psihoterapeuta”, (care a disparut) si asta daca faceai abstracție de trancaneala ei

Link to comment
Share on other sites

Am vizitat-o spre finalul anului trecut, când presta pe Șos. Pantelimon. În cazul meu, a avut o atitudine puțin reținută, dar nu de sictir cum a descris colegul mai sus. Oral decent, la normal a folosit lubrifiant, deci nu au fost probleme. Experiența banala per total, aș zice că nu merită suma cerută.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Georgiana NN ex RIN, acum Oborul Nou - 0723762434/ 0799131028
  • steroidu changed the title to Georgiana NN ex RIN, acum Oborul Nou - 0723762434
On 06.09.2023 at 23:15, Marian Fecioroiu said:

0721052913 Salut, daca ii gaseste anuntul cineva sa il posteze aici nu stiu cum dar nu apare dupa numar de telefon pe google

Am gasit anuntul de dimineata, apoi am mers la tipa tot pe dimineata, ideea e ca nu gasesc pe publi desi este pe publi, daca dau cautare pe google nu apare

Rog puneti aici anuntul si daca mai are anunturi vechi...

Experienta 

Sunat dimineata, stabilit o finalizare, ajuns in zona punctuala deschis usa blonda tinerica aprox 22 ani

Aspect 

Inceput actiunea, nu prea face mare lucru pare robot 

GFE 0

Finalizat caprita si am plecat

Suge ok, doar protejat, nu prea pune deloc dinamism in ce face... genul scandura

Decartat 200 finalizare

300 ora, alte aspecte nu stiu ce sa mai mentionez

Blonduta, skinny, dar nu as reveni

Ciocane tari !

update : dupa un mic research am gasit diverse informatii cum ca ar avea chlamydia si gonoreea, tipa asta imprastie asa ceva si isi schimba telefonul ? haideti sa o raportam la politie daca e adevarat asa ceva  este inuman, deja sunt panicat, in cat timp apare gon / chla ? 

multumesc

mentionez ca la fata locului era blonduta, ochii intradevar usor bulbucati dar nu a parut drogata, s-a vopsit ? ea este, va rog confirmati

Salut,

Ai fost la ea? Te-am procopsit cu ceva?

Eu am fost recent si m-am cam speriat dupa ce am citit aici, dar doar oralul a fost neprotejat, fara alte atingeri.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...