Jump to content

Cuplu Costy_Anastasia Dr Taberei 0799222311


Costy_Anastasia
 Share

Recommended Posts

 

Salut ! Suntem cuplu , fata-baiat , 24 și 28 de ani . Suntem la inceput de drum în acest domeniu dar ne place ceea ce facem.Suntem curați , atletici și dornici de întâlniri memorabile.Locatia noastră este una modesta , situata in Drumul Taberei.Suntem cuplu , deci oferim servicii numai în cuplu.Primim bărbați,femei și cupluri .Pentru alte detalii sunați la numărul de tel din titlu sau vb pe whatsapp,rugam fără discuții interminabile.Curand vom reveni cu poze incendiare.Serviciile oferite de noi ,servicii clasice , dar acceptam și alte fantezii , tot ce trebuie e sa ne întrebați!

0799222311 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Cuplu Costy_Anastasia Dr Taberei 0799222311

0799222311 

 

 

Screenshot_20230509-000232~2.jpg

Screenshot_20230509-000223~2.jpg

Screenshot_20230509-000152.jpg

Screenshot_20230509-000144~2.jpg

Screenshot_20230509-000208.jpg

Oferim și dominare soft , cuckold și alte fantezii 

400 de lei o ora 

Daca nu răspundem la tel sau whatsapp înseamnă că suntem ocupați , mai reveniți 

0799222311

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Depinde acum ..într-o ora ,da se fac două finalizări . Daca clientul vrea jocuri , dominare soft , etc ..și finalizează o singura data in 45 de minute , e clar că nu se fac două finalizări.Dar in general daca se vine strict pentru sex , da,sunt două finalizări într-o ora 

Locația exactă o comunicam când se face programarea , e mai bine așa .

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salut ! Eu sunt Costy și împreună cu Anastasia vă așteptăm la noi pentru o partida de sex in trei .

Am fost întrebați pe whatsapp și răspund și aici , da , îmi place să privesc cum iubita mea se fute cu alt bărbat , dar să și particip daca e cazul.Pt detalii puteți să ne scrieți pe whatsapp. 0799222311

Screenshot_20230603-151118.jpg

Screenshot_20230603-151049.jpg

Screenshot_20230603-151031.jpg

Screenshot_20230603-151025.jpg

Screenshot_20230603-151015.jpg

Eu cu iubita mea ! 

0799222311 

Whatsapp pt detalii ! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Disponibili de azi până miercuri 

Deschiși la propuneri și fantezii 

Daca nu răspundem înseamnă că nu suntem disponibili sau suntem cu un client sau cuplu.

Reveniți voi cu un mesaj pe whatsapp , nu vrem sa facem probleme și să răspundem la ms sau sa sunam înapoi daca au trecut mai mult de 30 de min.

0799222311 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sex oral , sex normal din partea ei , cunilingus ,anilingus (sa i se facă) , footfetish,footjob , handjob (facem amândoi) , finalizare orala , corporala (ea).

Eu pot sa particip sau sa privesc.

400 de lei o ora 

0799222311 

Tel sau whatsapp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

@gangbanger1, modul in care pui problema, la caterinca, e ofensator, oamenii astia isi anunta disponibilitatea pentru niste servicii, pe care esti liber sa le accesezi sau nu, nu sa vii sa comentezi, superior, ca la banii astia le futi eventual si pisica, dupa ce termini cu ei. Nu e forum de canterinca si mistouri.

Link to comment
Share on other sites

Iertati-ma ca ma bag in discutie, dar fiindca am fost la ei ( i-am recenzat la momentul respectv) as putea spune ca pisica e optiunea cea mai buna :) 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Futuloiu said:

@gangbanger1, modul in care pui problema, la caterinca, e ofensator, oamenii astia isi anunta disponibilitatea pentru niste servicii, pe care esti liber sa le accesezi sau nu, nu sa vii sa comentezi, superior, ca la banii astia le futi eventual si pisica, dupa ce termini cu ei. Nu e forum de canterinca si mistouri.

Nu am avut intentia de caterinca. Pe modul MMF pot fi mutiple combinatii. Sunt cupluri cu amandoi bi activi/pasivi si accepta diverse fantezii. Toti avem fantezii garla in cap. Eu cea pe care am descris-o inca nu am pus-o in practica si am sugerat ca as da modica suma de 700 leusteni pentru genul asta de combinatie. One time thing. Ca sa bifez si asta si sa-mi scot fantezia din cap. Ok am inteles de la colegu ca nici in formula actuala nu ar fi de vizitat .. cu atat mai putin sa imi fac filme in cap. Va multumesc pentru consiliere. Seara buna

Link to comment
Share on other sites

@gangbanger1: Am şters eu postul. Mă bucur că te-ai clarificat.

Ei au scris mai sus că el este bi activ - deci nu pune fundulețul la bătaie. Dacă nu era suficient şi erai atât de dornic (de ai mai scris odată) au mai scris şi că sunt deschişi la propuneri, deci tot ce trebuia să faci era să suni şi să întrebi.

On 08.05.2023 at 14:27, Costy_Anastasia said:

Serviciile oferite de noi ,servicii clasice , dar acceptam și alte fantezii , tot ce trebuie e sa ne întrebați!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...