Jump to content

Lavinia22 0753653892 fost 0740337101 / D.Cantemir


Torq
 Share

Recommended Posts

Numele meu este Lavinia și m-am hotărât sa încep aceasta activitate în orașul vostru.

Sunt o fata blonda cu ochii albaștri în vârstă de 22 de ani, 1,63 înălțime și 60kg, sani maricei as spune eu si forme bine conturate.

Nu ma încadrez în genul Slim sau Skini dar nici în genul BBW, as spune mai degrabă ca sunt o fata la care ai pe ce sa pui mana atunci când o atingi si cu siguranță o sa va placa.

Va pot oferi servicii de MASAJ EROTIC cu finalizare prin tehnici erotice sau puteți alege serviciile clasice acestea fiind:

sex oral protejat sau neprotejat strict în funcție de igiena pe care eu o consider în regula.

Sex normal fără discuții doar protejat.

GFE.

Sărutări pe corp.

Fk doar în funcție de chimia dintre noi.

Masaj de relaxare cu ulei cald.

Hand job. 

Foot job.

Sex între sânii mei frumoși , dar și alte fantezii pe care le putem stabili direct în locația mea

Servicii extra vor fi: Finalizare orala (50 de lei) Finalizare facială (50 de lei) Uro activ (50 de lei)

Dominare soft sau hard cu jucăriile mele (100 de lei)

Prețul pentru o finalizare va fi de 150 de lei fără masaj erotic (30 de minute)

Prețul pentru o ora va fi de 250 de lei o Finalizare plus masaj erotic sau 2 finalizari fara masaj erotic(60 de minute)

Sunt la început de drum în aceasta activitate și v-as ruga sa nu fiți foarte duri cu mine.

As dori sa cunosc doar persoane care știu ce înseamnă respectul reciproc.

️Nu accept sub nici o forma persoane în stare de ebrietate, sub influenta altor substante sau cu accesorii la penis.

Programările va rog sa le facem doar pe Whatsapp, SMS sau PM și va rog sa fie confirmate cu 1ora înainte. În caz contrar ma vad nevoita sa blochez numărul de telefon pentru a evita aceeași situație și a 2-a oara

 0740337101

image.png.1c5ad7977c8190cba79b66286dc46876.pngimage.png.fa406b9b255b6033e59aeb08bd56cd7f.png

Numar nou 0753653892

Lavinia, daca citesti pe aici, iti uram bun venit 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Torq changed the title to new entry Lavinia22 0753653892 fost 0740337101 D.Cantemir
  • Futuloiu changed the title to Lavinia22 0753653892 fost 0740337101 / D.Cantemir

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...