Jump to content

Denisa Bd. 1 Decembrie / 0748394524


simplu
 Share

Recommended Posts

0748394524

Pare o aparitie noua pe piata sau cel putin numarul de telefon nu apare pe nicaieri. Are anunt pe OLX. Poze generice care nu o reprezinta.

Locatie pe Bd. 1 Decembrie. Promite un masaj de relaxare care include mai multe tipuri de masaj la 200 lei / ora si extra 50 lei pentru finalizare. Foarte amabila si deschisa pe whatsupp.

A vizitat-o cineva?

Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Denisa Bd. 1 Decembrie / 0748394524
On 20.03.2023 at 5:03, simplu said:

A vizitat-o cineva?

Da am vizitat-o eu de mai multe ori. Are anunt de cativa ani. Dar nu-ti dau alte detalii ca esti un bulangiu.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

On 21.03.2023 at 14:56, dasinu said:

Da am vizitat-o eu de mai multe ori. Are anunt de cativa ani. Dar nu-ti dau alte detalii ca esti un bulangiu.

Tu sa fii sanatos..

25 postari si nici macar o recenzie. Doar comentarii precum cel de mai sus si o atitudine pentru care te-am mai atentionat o data dar vad ca perseverezi. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 21.03.2023 at 18:16, simplu said:

Tu sa fii sanatos..

25 postari si nici macar o recenzie. Doar comentarii precum cel de mai sus si o atitudine pentru care te-am mai atentionat o data dar vad ca perseverezi. 

Sir, nu ai pus poze ca sunt generice. Ok. Daca sunt false, o trecem la tepare. Dar stim sa ne raportam la ceva. Daca nu ne lasi nici macar link catre anunt, nu putem sa postam noi pozele pentru tine (fara munca de cercetare, pe care uneori avem timp sa o facem, alteori chiar nu avem). 

Asta ca sa nu fiu mama-soacra si sa zic ca nu ai pus nr de tel in corpul postarii, ca deja cer prea mult. 

 

Link to comment
Share on other sites

Sir - sunt mai mult decat sigur ca am pus nr de telefon in titlu. Dar poate m-am senilizat de tot si am avut doar intentia sa o fac.

Pozele generice sunt poze generice pentru orice salon/anunt de masaj. Nu au cum sa fie false... le atasez totusi ca sa ne lamurim...

Si link catre anunt, desi nu inteleg la ce ajuta, pentru ca in maxim o saptamana expira. Mai nou pe olx anunturile sunt valabile 14 zile.

https://www.olx.ro/d/oferta/masaj-de-relaxare-deep-tissue-IDfUdqu.html

Salutare tuturor!
Fiindcă uneori cu toții avem nevoie de un moment de răsfăț și deconectare,vă invit într-un cadru liniștit cu muzică în surdină pentru a încerca un masaj foarte relaxant constituit dintr-o gamă largă de tehinici de masaj.
Acest tip de masaj are costul de 200 lei/o ora și 250 lei/ o ora jumătate.
Masaj Deep Tissue - 230 lei/o ora și 150 lei/30 min doar pentru o parte a corpului. Acest serviciu îl desfășor doar în cadrul domiciliului meu (Sector 3 - 1 Decembrie 1918).
Masaj capilar - 100 lei/40 minute
Masaj facial - 100 lei/40 minute
Răspund doar la mesaje pe wapp și la telefon în limita timpului disponibil.
Program: Luni - Dumincă în intervalul orar 11:00-19:30.
Mulțumesc!"

image;s=1000x700-5.jpg

 

image;s=1000x700-4.jpg

image;s=1000x700-6.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Masajul clasic de relaxare - 200 lei/ora ..si e în combinație cu tehnici din deep tissue adaptat la corpul și nevoile fiecărei persoane 

Masaj de relaxare (ce am scris mai sus) + masaj în zona intima - 300 lei 

Masaj de relaxare nud (în care stau și eu nud) + zona intima - 400 lei 

Masaj prostatic - 400 lei

Pentru persoane care optează sa am o ținută sexy în timpul masajului este 350 lei

 

e o indexare serioasa a preturilor dpmdv. dar mi-a trimis o poza foarte inspirationala. din pacate nu am putut sa o salvez. inca astept o recenzie din partea unui membru de incredere ca sa ma conving sa scot din buzunar 400 lei.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie să mai adaug ceva ,mulți mă vor întreba de ce am fost și a doua oară . Răspuns: Am crezut ca a trecut la nivelul următor , adică ca se fute . M-am înșelat !

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...