Jump to content

Scrisit vs Ema - Ema Diham 0759751870


Emma
 Share

Recommended Posts

On 2/27/2023 at 20:43, azamantes2077 said:

Sigur are peste +35 probabil si cativa copii la activ. Mi s-a parut foarte matura...

🤣🤣🤣🤣🤣Dacă va spun vârsta reala și nu credeți 

Atunci am 50 😉

Poate asa credeți 🤣🤦‍♀️

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, scrisit said:

Munca e grea, incerca sa vezi cum e sa muncesti doua zile pentru 150lei, nu sa dai din buze de doua ori.

Faci afirmații fără sa știi ceva despre mine 🤨

Da și tu din buze de doua ori 😉😉😉

 

Link to comment
Share on other sites

brava,răspuns bun, excelent pentru oamenii care judecă fără să știe,apoi vin la tine cu cereri absurde, fără respect pentru ființe umane

 

Link to comment
Share on other sites

@scrisit, nu sintem o adunatura de taici pocaiti care infieram Mariile Magdalene pe unde le vedem.

Nu iti place prostitutia dar iti plac prostituatele... Ca daca n-ar fi ele, sireacele.....

Daca muncesti doua zile pentru 150 lei inseamna ca ceva nu e in regula, nici macar salariul minim nu ti-l dau aia acolo....

Hai sa ne controlam limbajul oleaca, da ? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@scrisit, nu te tine nimeni cu forta in comunitatea asta, sa stii...

Platim sa facem ce vrea pula noastra, pe banii nostri, nu cred ca ti-am cerut vreun ban sa-ti imprastii ideile pe aici. 

Vrei sa fondezi o comunitate de barbati Alfa, adevarati, care se duc la curve sa traga la muie ? Fa-ti un forum, plateste gazduire si licente, pierde bani si timp si o sa ai o platforma pe care sa poti sa te exprimi cum vrei tu si pe care sa discuti cu semeni de-ai tai, fara sa-ti ceara unii si altii sa ai grija la exprimare.

Daca tu nu iti permiti sa platesti mai mult, aia e, take it like a man, fa ceva sa cistigi mai mult, daca la virsta ta cistigi inca salariul minim ar trebui sa incepi sa-ti pui niste intrebari.

Esti in aceeasi categorie ca si noi, platesti femei pentru servicii sexuale, insa tu faci virtue signaling ca vezi doamne, tu le tragi la muie, esti deasupra tuturor. Nu esti.

Nu te pune nimeni sa te duci la curvele cu pretentii, de aia scriem aici, ca cei ca noi sa poate evita figurantele si pe cele puse pe japca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...