Jump to content

Mistress Anja si Natasha 0735354963


Torq
 Share

Recommended Posts

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/mistress-anja/e60df331ii2579dhee2d559066387724.html

Descriere

Stapana Anja te astepta într-un cadru intim și select pentru a te elibera de stresul zilnic si poate ca îți vei gasi sensul și rolul în viata .

Fie ca ești un sclav obedient și submisiv care știi ca locul tau este la picioarele Stapanei, fie ca te simți atras de ideea ca o femeie frumoasă sa dețină control total asupra ta, Porțile Iadului se vor deschide în momentul în care vei îngenunchia în fata Stăpânei Anja.

Daca nu raspund, nu insista, scrie mesaj pe WAap sau astepta sa te sun inapoi.

Fara contact intim. Doar sedinte de dominare

0721635066

image.png.026f22149b898e7e1e18f33a2cd75497.png  image.png.b45ca93ff87c64b5ba3c6936704c45f8.png

image.png.68ce64a0104a8d6e5418ec7e2d9a5487.png  image.png.a16d919b9d564cb1054af3006568fac4.png

image.png.1cf48dd3787688d031d24ee12681eb72.png

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

25 de ani

• Bondage• Discipline  • Sadism •Fetish( feet worship, body worship )• Tease & denial            

• Cunni/anni  • Face sitting  • Nipple torture • Joc de roluri (madam & slave, teacher & student , home owner & maid or butler etc....)

• House work curățenie spălat etc • Educare ca animal de companie ( pet play )• Controlul orgasmului (orgasm control)

• Pedepse verbale si corporale (punishments) whipping, caning  , • Infășurare in folie corp, față

• Jocuri anale cu jucării, dopuri etc,• Palme peste față • Chastity cage / key holder play  

• Full mobilization • Spitting• Feminizare • Fetiș pentru latex, pantofi , ciorapi, ținute, cizme, etc..... 

• Imobilizări, restricții ( eye contact, speech, motion , breathe etc.....)

                                   Zona Tineretului

Tributul este de 350 lei pt sedinta de MINIM 1H

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Stapana Anja zona Tineretului 0721635066
  • 4 weeks later...
  • Administrators
1 hour ago, Mistress Natasha said:

Buna, sunt Mistress Natasha, am 29 ani, si va astept in studioul meu pentru a experimenta cea mai incredibila sedinta de dominare.

Singurele mele limite sunt Scato si Medical

Sedinda dureaza 1h15m, pentru a ne permite 15m inaintea sedintei pentru a stabili placerile, fanteziile si limitele tale, iar tributul este de 400 lei

Esti Anja sau Natasha?

Link to comment
Share on other sites

 

Buna, sunt Mistress Natasha, am 29 ani, si va astept in studioul meu pentru a experimenta cea mai incredibila sedinta de dominare.

Singurele mele limite sunt Scato si Medical

Sedinta dureaza 1h15m, pentru a ne permite 15m inaintea sedintei pentru a stabili placerile, fanteziile si limitele tale, iar tributul este de 400 lei

Dominare soft, hard si initiere.

Fara contact.

Joi, Vineri, Luni ( 12:30-22:00 )

Sambata, Duminica ( 14:00-22:00 )

0735354963

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, steroidu said:

Esti Anja sau Natasha?

Eu sunt Natasha, alea sunt anunturile mele si numerele mele de telefon.

Anja nu mai lucreaza aici

Link to comment
Share on other sites

  • steroidu changed the title to Mistress Natasha 0735354963
8 hours ago, steroidu said:

Esti Anja sau Natasha?

S-au unit pagina creata de mine azi,cu cea creata de Torq

Acum pe pagina mea exista

6 link-uri de la alte persoane

3 persoane diferite

Poze fake

Ca sa nu mai spunem ca alte fete au mai multa reclama pe pagina mea, decat mine

Acum se mai poate modifica ceva, sau trebuie sa dau report si sa sterg tot?

Pentru ca nu e nimic clar aici.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Nu poti sa stergi, ca nu suntem pe nimfoame. Ai dat report, rezultatul e ce s-a inteles din reports.

Mai bine ne explici (sau mie, in privat) care sunt postarile valide, numerele de telefon valide si pozele adevarate, si care nu au treaba cu tine. Asa ne ajutam cel mai bine.

Multumesc 

PS - pe ddcforum.com nu exista reclama, pe pagina nimanui. Daca vrei, poti vedea si rubrica de "Disponibilitate", unde iti poti face atatea updates cate vrei, nu se supara nimeni. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 02.03.2023 at 18:52, steroidu said:

Nu poti sa stergi, ca nu suntem pe nimfoame. Ai dat report, rezultatul e ce s-a inteles din reports.

Mai bine ne explici (sau mie, in privat) care sunt postarile valide, numerele de telefon valide si pozele adevarate, si care nu au treaba cu tine. Asa ne ajutam cel mai bine.

Multumesc 

PS - pe ddcforum.com nu exista reclama, pe pagina nimanui. Daca vrei, poti vedea si rubrica de "Disponibilitate", unde iti poti face atatea updates cate vrei, nu se supara nimeni. 

 

Nimic de aici nu mai este valabil.

Am sters Public, numar, whatsapp, tot

Ma suna lumea pe numarul meu si ma intreba de alte persoane

 

Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mistress Anja si Natasha 0735354963

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...