Jump to content

Miruna, tanara slim, Unirii - 0734210255


BlackEye

Recommended Posts

La început a avut antrenor cam prost. Cand mi-a dat oferta și locația pe la Dorobanți m-am gândit din prima la o țeapă 

15 min 100 lei
30 -200 lei
1 hr 400
Totul protejat 
Oral neprotejat fără finalizare orala e extra

Acum vad ca și-a revenit 

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandokan

Vizitat domnisoara. Tarif 200 cu 50 extra ON si FK pt 30 min. Destul de scump, parerea mea. Apartament curat la Unirea. Domnisoara pare noua in domeniu. Zice ca nu vrea sa stea prea mult, doar cit isi face suma, pentru ca are nevoie de bani si apoi se retrage. Nu stie de programari. Primul venit primul servit. Am incercat sa.i dau cateva sfaturi, pare receptiva. Nu stia de forum, zice ea.

Curata, frumusica, naturala, piele alba. Prietenoasa, gen vecina de la 2, pe care ai vrea sa o futi.  1,65 la 45 kg estimez eu, deci o pot incadra la slim. Asa cum imi place mie. Sani mici naturali. Fund ferm, piele alba alba, super misto. Pasarica mica, stramta, gust bun. O prospatura, ce mai ! GFE Ok.

Nu a avut prosop. E crizata sa nu se rupa prezervativu. A cerut banii inainte. Vine cu ceasu si iti arata: uite e atit, stai pina la atit. Deci, e noua in domeniu, nu stie cum sa se comporte cu clientii. ON ajutat cu mina, dar am ghidat.o si la sateliti si nu s.a impotrivit. Se uita in ochii tai. ANAL nu face, oricum nu ma interesa. Pasarica buna, nu geme, dar e ok.

Mie mi.a placut chiar si asa, a meritat investitia. Cred ca ma mai duc daca o mai fii activa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...