Jump to content

Masaj de relaxare 0720883292 - Str. Turda 125


realmcsar
 Share

Recommended Posts

Masaj de relaxare pe tot corpul - 0720883292

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/masaj-de-relaxare-pe-tot-corpul/h6ee38h6higi723e106h4g515g6fh072.html

 

Poste la masaj, cu toate ca este posibil sa ofere si sex, dupa ce lista de programari avea.

In ziua aceea nu aveam foarte multe alternative si atunci am facut o programare la ea incantat fiind de pozele postate in anunt si de serviciile oferite: masaj si sex oral dupa spusele ei.

Am facut o programare peste o ora fata de ora comunicarii telefonice, locatia fiind pe Mosilor, confirmandu-i ca plec chiar in acel moment catre ea. Aveam posibilitatea sa aleg o sedinta de 30 minute sau una de 60. Am ales-o pe cea de 60 minute.

Am ajuns dupa 45 minute, am gasit zona cu aproximatie si am sunat-o. Nu a  raspuns. M-am gandit ca poate a facut loc unui doritor pentru o sedinta de 30 minute si i-am trimis mesaj ca sunt jos si astept un mesaj de la ea. Dupa 10 minute am sunat iar.

Dupa 20 minute de cand am ajuns m-a sunat si m-a rugat sa mai astept inca 5 minute ca sa coboare clientul ce facea acum dus. Increzator am asteptat cuminte sa ma sune.

Intre timp a iesit clientul de la ea si vad cum altul intra in scara blocului cu viteza. Astept... astept... si o sun iar.

Intr-un final imi trimite mesaj ca ma roaga sa decalam sedinta cu o ora jumatate fata de ora stabilita initial.

Cat timp comunicam prin mesaje cu ea a mai aparut inca un client ce astepta cuminte la scara blocului sa urce la duduie.

Deci la ea este un du-te vino, probabil conteaza si faptul ca eu eram client nou si ....

Dar la ce coada si la ce zumzet am vazut in fata scarii merge pe descarcare, nu pe masaj, liniste si relaxare nu mai zic de curatarea mesei de masaj, aerisire si alte pretentii d-astea.

t4.jpg

t3.jpg

t2.jpg

t1.jpg

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Mosilor - Masaj de relaxare pe tot corpul 0720883292
  • Futuloiu changed the title to Str. Turda - Masaj de relaxare 0720883292
  • 9 months later...

Am fost si eu la ea pe la jumatatea lui decembrie, dar nu am ramas. A fost cam aceeasi abordare - dupa ce am ajuns m-a "plimbat" 10 - 15 min ca nu stiu ce treaba are... nu stiu de ce am asteotat dar cred ca am gandit cu "capul" gresit. Cand in final a binevoit sa ma primeasca, fata nu prea corespundea cu pozele, dar asta nu era un impediment neaparat, dar una vorbisem la telefon referitor la servicii si alta mi-a spus la usa - la tel mi-a spus de oral + normal + masaj, dupa care ca ea nu face normal... In principiu as fi acceptat dar in apartament era agitatie destul de mare, cred ca cel putin inca 2 persoane plus ca pe un dulap la intrare erau niste adidasi cam mari pentru a fi ai unei fete/femei. Cand am zis ca plec mi-a spus ca are colega care presteaza oral si normal si ca poate vorbii cu ea, dar cred ca atunci am gandit cu capul care trebuie si am plecat. Nu a comentat dar nici bine nu ia parut.. Adresa - Turda 123.  Cam atat, concluziile le trage fiecare. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Futuloiu changed the title to Masaj de relaxare 0720883292 - Str. Turda 125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...