Jump to content

Ema Diham 0759751870


Root

Recommended Posts

  • 1 month later...
3 hours ago, Subterana said:

@Torq cu ce te pot lămuri colegu?

am văzut ca ai dat “confuz” 

Excluzand mercurialul care a luat-o razna in multe cazuri, ai scris " Vârsta si modul in care arata(nu e urata dar nici tanara nu mai este) nu se pupa cu suma cerută așa ca am abandonat gândul de a face vizita."

Nedumerirea mea este de unde sti cum arata, daca totusi n-ai ajuns la vizuina ei.

Nu de alta, dar la corp, dupa umila mea parere, arata bine (ma refer la ce se vede in poze) si chiar zilele trecute am fost la un pas de ai impinge o vizita, nestiind pana astazi ca are thread deschis aici si ca parerile nu sunt tocmai foarte bune.

Link to comment
Share on other sites

Tot din poze imi dau seama. Are o poza cu sanii pe afara unde se vede ca sunt lasati nu sunt ca la una tanara, inclusiv in prima poza postata de tine mai sus se vede ca nu e tocmai o trufanda. Are corp de Milf si pentru o Milf e ok dar pentru mine nu merita banii ceruți am variante mult mai bune la tariful ei(Milfe care arata mult mai bine sau altele mult mai tinere).

Plus ca la faza cu fk extra 50 pentru fiecare finalizare imi denota ca nu-i face placere deloc sa ofere acest serviciu ori eu dacă vad ca nu-i place câtuși de putin imi piere tot cheful.

Acum fiecare cu gusturile lui si fiecare fata cere cât dorește si merge cine dorește.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...