Jump to content

Simona Deplasari 0762901610


Root
 Share

Recommended Posts

Foarte ciudat, dar și frustrant. După ce s-a inspirat de la noi, brusc un asa zis coleg s-a dus dincolo și a făcut recenzie fetei. Colegu'! ... rușinică ⛔❗

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Root changed the title to Simona Deplasari 0762901610

Am fost eu azi la ea. Extrem de multumit de intalnire, e o pustoaica "cruda", fara prea multa experienta in meseria asta. 

Ca om e de nota 10: atenta, sociabila, m-a servit si cu un suc, cat am stat impreuna la o tigara. 

S-a mutat acum, e cam la 4-5 minute pe jos de Sheraton, adiacent blvd. Dacia. 

Am stat 1 ora, am platit 300, fara finalizare orala, care e +50. Foarte pasionala, cu preludiu, imbratisari, saruturi. 

Actiunea in sine a fost clasica, la oral nu straluceste. La normal e mai bine, e stramta, isi da tot interesul, pare (daca nu ma insel) ca s-a simtit si ea bine. 

P.S. Pare ca au fost cativa care au platit, au futut, si la plecare si-au luat si banii inapoi... Urat! Cu alea versate nu faceti din astea :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 22.01.2023 at 20:54, wexav46557 said:

S-a mutat acum, e cam la 4-5 minute pe jos de Sheraton, adiacent blvd. Dacia. 

Nu mai are Locatie,doar deplasari pentru 100 de lei in plus.

Mi-a confirmat preturile de mai sus.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Modalitate de contact: 1/10 am incercat sa o contactez de mai multe ori pe whatsapp...si mereu imi dadea acelasi mesaj cu lista de preturi, servicii...intr-un final am reusit sa obtin o programare dar greu. Foarte incoerenta in exprimare....

Profesionalism 1/10: ii dau eu mesaj ca vin in 10 minute...si ea imi zice...."auzi...du-te si cumpara niste prezervative....ca am ramas fara..." Okey...ma plimb eu ca un idiot pe langa romana, gasesc un mega si iau o cutie. Gasesc eu blocul...intru in apartament..si o vad pe domnisoara imbracata in papucei...niste pantaloni dezlanati si un tricou alb....o aparitie foarte sexy si incitanta ce sa zic😅 Cica hai mai repede inauntru ca e frig....si se duce repede la plita din bucatarie...ca cica nu merge caloriferul....okay...

Aspect 9/10: Se dezbraca domnisoara si aici lucrurile devin mai interesante....Tipa e mica de inaltime 1,60, niste sani medii dar frumos proportionati, un cur dragut si bombat....un aspect oarecum atletic as putea zice...dar are  o putina burtica si o urma de la cezariana.

PSE, GFE 5/10: tipa nu prea are treaba cu meseria asta.... oral foarte slab, la normal la fel...dupa cateva minute a inceput cu clasicul..."mai ai mult?"...

De revenit ? Poate ca da....daca alte alternative mai bune la 150/ron finalizare nu se gasesc...poate....

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...