Jump to content

Alina 1,80 cm , Mosilor-Obor / 0767319710


Meganvale11

Recommended Posts

  • Futuloiu changed the title to 0767319710 Alina Moșilor - Vodafone

Zice ca are 24 de ani, singura in locatie, accepta CIM fara nimic in plus, disponibila pana la 7-8 seara. Discutie ok, zona cu renume prost, preturi rezonabile, astept o recenzie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Futuloiu changed the title to Alina 1,80 cm , Mosilor-Obor / 0767319710
  • 2 weeks later...
7 hours ago, gigi_gigi said:

Avand in vedere ca cere pe ora cat altele pe numar e clar ca nu o sa gasesti pe frumoasa adormita, cred ca s-a/am pct cele bune si cele rele restu e cancan sau de gustibus. 🍷

nici la alea de 150 finalizarea nu ai garantia ca primesti servicii bune.si nici prea frumoase nu sunt

totusi doua lucruri...putina apa intre clienti si sa raspunda la telefon nu sa-l inchida cand ajungi acolo poate sa respecte

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, new.user said:

totusi doua lucruri...putina apa intre clienti 

Daca tot ati adus dumneavoastra  vorba,raportul este 2:1 in favoarea ei,m-am abtinut cand ati scris pe alt topic de "recenzie nefavorabila"

On 18.01.2023 at 21:48, gigi_gigi said:

de apreciat ca s-a dus sa se spele si nu a folosit servetelele umede.

 

 

On 10.01.2023 at 10:02, olivertwist said:

curata,

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai e o mica diferenta intre "s-a dus" si "s-a spalat". Eu am fost primul client in ziua respectiva (cel putin asa mi-a zis) si nu a fost ok. Dpmdv e subiect inchis, am trecut-o in catastif unde consider ca ii e locu'. Oricum nu o sa ii scada numarul de clienti, are balta peste. Din pacate asta e unul din motivele pentru care la nivelul asta e "piata" acum :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu sapt trecuta si parerea mea coincide cu cea a lui @papuasul.

Cred ca fata se spala, dar este ceva trafic creat si de pretul mic pe finalizare. Chiar daca te speli dupa fiecare client, cand bagi 4 pule cu prezervativ pe ora e posibil ca flora vaginala sa fie un pic afectata.

In rest, info sunt corecte: cearceaf super tavalit, baie naspa, prosop nema. Doar atitudinea ei este ok, un pic submissive...cumva pacat ca a intrat intr-o rutina de facut bani mai multi pe termen foarte scurt prin volum. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salutare! Vad ca n-a mai spus nimeni nimic de ea in ultimul timp si cum ultima postare nu reflecta realitatea din momentul de fata... Preturile sunt cele prezentate la inceputul topicului.

Am fost recent la alina/ fosta karina si i-as da un 6.50 😂 

Comunicare usoara, te ghideaza la telefon, se ajunge destul de usor, in zona sunt strazi cu sens unic pe care gasesti sa parchezi...

Fata pare a avea undeva la 30 de ani, nu 24 cum spune in anunt... Dar cine stie...

Actiune: Deschis usa si sa inceapa actiunea de fast fuck. Nici nu ma descalt ca ea era langa pat, din proprie initiativa ii las banii pentru o finalizare, imi arunc privirea spre ea, deja era goala, ma dezbrac si eu, ma sterge cu un servetel, ma intreaba cum vreau oralul 

Ii spun ca np, se apuca de treaba... Pana s-a intarit, a prestat bine, dupa doar capul si ajutata de mana. Propune sa trecem la normal, ii spun sa mai continue asa putin, apoi punem protectia si pe la spate. Incepe sa geama fals, nu tare, dar din repriza ei de vaitaturi, imi spune cu seninatate ca putem sa schimbam daca vreau.... Trecem in misionar, impun un ritm mai lent, pare ca nu ii place pt ca spune ca ar fi din nou mai bine pe la spate, ok trecem... Dau cateva minute bune, din nou "muncita", geme, sta cu capul plecat si ma intreaba daca o sa termin... Deja statusem prea mult :))) cred ca trecusera 15 min

Propune sa trecem la oral, sunt de acord, o las sa-si faca de cap vreo 5 min, capul si frecat la greu, ma abtineam sa nu-i spun ca a stricat tot ce reusisem pana atunci cu normalul... O vad cum ar fi vrut sa se incheie, ma concentrez si dupa cateva min reusesc sa finalizez oral. A strans tot, a asteptat, apoi a fugit la baie, de apreciat...

Aspecte negative:

N-am punctat foarte bine atitudea de fast fuck, dar e una cu un oarecare bun simt, fata nu e nesimtita, dar la o finalizare se asteapta sa termini repede, probabil

Si la imbracat am fost grabit ca mai astepta pe cineva... M-am simtit ca in finalul acelor filme "bangbus"

Cred ca persoana respectiva a urcat la cateva min dupa mine, ea s-a inbracat repede, n-a facut dus, dar totusi fara mirosuri suspecte cat a fost cu mine

Are niste alunite pe spate care nu mai merita diminutiv... Destul de inestetice, sper ca facut vreun control

Stiu ca e inalta si e normal sa fie vaginul mai mare.... Dar eu n-am prea simtit mare lucru cand am intrat acolo... 

 

De mentionat ca prima vizita la ea a fost mult mai reusita( in 2019)

Era mai plina de viata, avea zambetul pe buze, am simtit-o atunci inca de cand am intrat si m-a salutat... Oraul era altfel, avea tot felul de artificii, saruta si pe piept, abdomen... Se vedea ca se straduieste si ii iesea

M-am gandit ca poate a avut un comportament mai bun atunci si pt ca luasem o ora...

 

A avut cineva probleme de sanatate dupa ce a vizitat-o?

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...