Jump to content

Alina Milf Piata Alba Iulia 0791377348 / 0791377320


Root

Recommended Posts

Am fost acum un an la doamna din poze. Același număr de telefon, locația pe atunci era undeva pe lângă casa de pensii de la Vitan.

Este voluptoasa, undeva la 1.70m înălțime, cu fundul mare.

Femeia cu foarte mult bun simt, foarte curata, a făcut dus atât înainte cât și între numere (optasem pentru doua finalizari, 100 ron finalizarea).

Acțiunea a constat în oral neprotejat și normal protejat, nimic spectaculos, însă servicii corecte, fără graba sau comentarii nepotrivite. Îmi aduc aminte ca a zis ca face anal doar la prima finalizare, ceea ce mi se pare just.

 

P.S. In ultimele doua poze de mai sus din postarea lui Root nu este ea.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root changed the title to Alina Milf Piata Alba Iulia 0791377348 / 0791377320

In ultimele poze apare un tatuaj destul de mare pe pulpa/coapsa dreapta , tatuaj care nu se vede in primele poze 
Este nou tatuajul, sau este alta tipa?? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Fata este cea din poze, cu tatuajul pe coapsa. Am inteles ca are si colega, dar eu n-am vazut-o.

Locatia ok, curata, la fel si fata. Cu bun simt, se implica, oral bun, la fel si normalul, fk cu masura, finalizare orala.

Din punctul meu de vedere de revenit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am fost la aceasta domnisoara de dimineata si am ramas cu o impresie relativ buna. Este o tigancuta trecuta de prima tinerete dar foarte draguta, amabila si.....curata. A facut dus de fata cu mine si din punct de vedere al igienei nu am nimic de reprosat. Mirosea bine si fresh...tocmai buna de pupacit pe corp si dat cateva limbute.  Sexul in sine nu a fost cine stie ce....mi s-a parut ca se implica si e atenta dar nu foarte mult. Asa cum o zicea un coleg mai sus....o prestatie corecta si mediocra. Iar cand zic asta...nu o zic peiorativ. Mediocritatea uneori este foarte okay si de apreciat.😅 La tariful de 100 ron finalizarea chiar nu am nimic de reprosat. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Am fost, nu mai revin. Pozele sunt edificatoare, femeia face de cat cere. A inceput cu un oral okish, dar mi a taiat maioneza dupa nici un minut cand m a intrebat daca anvelopam cazul. 

La normal sta cum o pui dar mare feedback nu e. M am strauduit sa termin si am ridicat ancora. Repet, la banii astia e ok, dar nu straluceste la niciun capitol.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Confirm cele spuse de colegi mai sus ! Am fost de doua ori la ea , ultima dată ieri , amândouă întâlnirile aproape identice.Locatie rond Alba Iulia ,aproape de nori..Am vb calm și dulce cu ea la tel și a acceptat doar anal cu fin corporala la 150 de lei fin.M-am dus și a doua oară pentru curul ăla mare.Din punctul meu de vedere pentru pasionații de anal e ok 150 finalizarea , doar anal,fără normal.Prima data finalizare pe sânii ei , a doua oară pe bucile ei.Nu se vaită , nu face figuri , dar sta doar capra pt sex anal și e ok..Sex normal nu am incercat cu ea și la oral nu am avut nimic împotriva sa îmi monteze repede prezervativul deoarece vroiam sa o fut mai mult timp in cur.

Fir întins ! (Pula în erecție maxima) 

 

Pozele de mai sus sunt reale , dar are curul mai mare in realitate.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Si eu o urmăresc pt ca îmi plac formele ei însă când am sunat o mi-a răspuns colega si mi-a zis că pot să vin dar trebuie să mai aștept pt ca mai sunt 2 la rând, așa că anveloparea în primele minute se justifică. Am zis pas definitiv. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 Efectiv este de cat cere. A facut dus de fata cu mine, m-a intrebat si pe mine daca fac insa venem de acasa deja, este o prezenta primitoare,amabila, are niste forme interesante pentru cei care sunt fani mai ales, face un oral placut, nu e ceva sa te dea pe spate neaparat mai ales ca pare putin in varsta. De apreciat totusi ca nu incearca sa joace vreun personaj, pare naturala. 200 ora, finalizare orala, fara graba, cu pauze. Per total ok

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Am cunoscut-o cu ceva ani in urma,impartea locatia cu o pustoaica buna rau de pula.Am vazut-o intamplator intr-o zi cand am fost la colega ei,mi-a placut cum arata asa ca am vizitat-o.Poate am prins-o intr-o pasa proasta,dar serviciile au fost de tot rahatul,totul pe repede inainte

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...