Jump to content

Galati - 0750789686 - Antonia


pidsadera
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Deci, dupa ce domnita a stat 2 saptamani pe la Galati, cred ca ar fi cazul sa spargem gheata .......    :lol:   .....   Notele, mai jos 

Atitudine - a ramas in continuare  o prezenta la fel de agreabila ca si acum 2 anisori , la vizita precedenta , ffff ok la conversatii si primeste nota 9 (nu exista GFE , si as zice ca exista si o mica tendinta de graba dar cumva e de inteles avand in vedere ca e destul de aglomerata,  din cate am auzit..... )   

Fizic - e in continuare buna de maciuca , a mai pus un pic de carnita pe ea dar nu ii sta rau deloc , nu e vreo mare frumusete dar nici muma padurii, de altfel cine vrea sa o vada in detaliu cred ca o poate vedea in poza de whatsapp  :D  

La servicii este peste media pietei, oral bun cu schimbari de ritm si mai multe viteze , cu CIM inclus in tariful de baza , iar la normal se descurca si acolo cu brio, cu implicare, contre si sunete ambientale  :D   asa ca si aici pot nota cu 9 , ambele servicii .....  :D  

Media generala este (Atitudine 9 + Fizic 9 + Oral 9 + Normal 9 )/4 =9 , o nota foarte buna pentru zona Galati-Braila , iar halatul este de 150 /300. Sper sa mai ramana pe la noi fiindca din pct meu de vedere este un castig pentru zona noastra , am auzit ceva zvonuri ca are intentia sa isi ia zborul dupa revelion si inca speram sa se mai gandeasca .... :D    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

RECENZIE:
Locatie: 8 (reper Tiglina 1 )
Aspect: 8.7 (chip: 8.6 / corp: 8.8 domnisoara simpatica, undeva la 1.70 cm, ochi caprui inchisi la culoare, sani mici placuti la atingere erecti, slim, fund bombat tare, piercing in buric, carne tare, cateva tatuaje, recent si-a pus botox in buze)
Oral: 8 (neprotejat, bun, cu atentie la sateliti, lins obiectivul de sus pana jos)
Normal: 8.5 (protejat, accepta pozitii, ca o panteruta, se implica in pat, pisicuta stramta)
Gfe: 8.5 (FK se implica, geme natural, este cu tine pe durata sexului)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (curata, a facut dus in prezenta mea)
Halat: 300 RON (pentru o ora)  

Naratiunea: 
Va salut,
Asa de final de an am zis sa mai dau o fuga prin Tiglina 1 sa revad mai multe domnite. Asa ca am ajuns la Antonia, 150/300 tragerea, la A-urile din Tiglina 1. Am parcat repejor la LMK si in cateva minute eram deja la ea. Am recuperat timpul si m-am facut comod in pat, un minus este ca patul a vazut multe razboaie si bombardamente. 
La oral a fost bine, buzele se simt foarte misto pe pula, are o miscare anume, vartejuri pe capul pulii. Dupa ce a montat prezervativul s-a infipt bine de tot deasupra si a trecut la treaba. Antonia arata in mare fel, fund si solduri de poveste, aveam mainile lipite de ea :))) . Dupa ce am schimbat mai multe pozitii am finalizat glorios si am mai stat la un chit-chat. Sper sa mai vina pe la noi, eu m-am simtit bine in compania ei.
Recomand!

Notite)
1)Nu am auzit telefonul ei sunand pe durata intalniri, era pus pe silentios 
2)Accepta 69

Eu m-am simtit bine in compania domnisoarei si am sa mai revin
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...