Jump to content

Karina Slim Piata Romana 0748371015


Root

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Root changed the title to Karina Slim Piata Romana 0748371015

In apropiere de Piata Romana, vav de Mc, apartament open space, gen B&B, foarte ok ptr activitate desfasurata. camera de supraveghere pe holul din fata apt, eu personal nu am o problema cu asta, dar e bine de stiut.

am stat de vorba la cate o tigara, la televizor rula ceva hiphop mai underground. 

fata.. o pustoaica vesela, simpatica, miniona, slabuta, aranjata… colegii au apreciat ca arata mai bine la corp decat la chip, eu zic ca e invers. pozele sunt cinstite, doar posteriorul poate are nevoie de niste fandari in viitorul apropiat 😄

igiena ok, a facut dus intre ture presupun ca si inainte sa urc la ea. mirosea bine desi nu purta parfum, epilata complet. make-up cu bun gust.

activitatea buna dar nimic de povestit la betie… este ascultatoare, te intreaba cum vrei, nu prea se omoara cu GFE, dar este prezenta in timp ce faceti sex, nu se uita in tavan 😅, comunica, nu geme fals sau exagerat.

desi nu are vreo tehnica deosebita am insistat partea de ON, unde a rezistat fara nazuri cat de mult am vrut eu. 

contributie 250+100 (2xcim) dtd 60min


mie unu mi-a placut Karina, in special pentru atitudine, este simpatica moldoveanca, mai ales cum mai arunca ea cate o injuratura, fara a fi vulgara per total.

de luat acasa, daca nu era profesionista 😅 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Poze reale in locatia descrisa mai sus,curat,dezordine in baie,prosop curat.

Draguta,curata,open mind.

Are o atitudine pozitiva,limbaj un pic suburban,ii place sa regizeze actul sexual daca o lasi.

ON sustinut,fara DT,are doua viteze,intreaba cum preferi.

NP,orice pozitie,se implica,nu este falsa.

Recunoaste ca tot ce face depinde de starea ei curenta,deci se poate foarte bine sau foarte prost.

150 lei.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4 hours ago, Nick Name said:

Mai foloseşte numărul din titlu? Am încercat de mai multe ori, în diferite zile, la diverse ore, fără succes.

nu mai e in Bucuresti de cateva saptamani.  e plimbareata.
si cel mai probabil raspunde doar pe whatsapp.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...