Jump to content

Alexandra/Roxana Iuliu Maniu 0733178485 / 0730253379


Root

Recommended Posts

Dacă asta te  face sa te simți puțin mai bine și sa fi mai puțin frustrat voi modifica anunțul și voi șterge faza cu "nouă în domeniu" zi frumoasa și ție. Măcar ziua dacă sufletul nu😉 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SMB2122 said:

Prestat la mandra doar oral(bun), dar nu e de revenit. Neprotejat pentru clientii fideli. Pentru mine e "NO-NO". Faceti ce stiti cu sanatatea voastra ....

Ti-a zis ea ca face normal neprotejat cu clienții fideli?

Link to comment
Share on other sites

Ști ca sunt destule boli pe care le poți lua oricum? Mai ales prin oral neprotejat.  Te pup si eu și sa sti ca ai fost rautacios 😉

Nu vreau și nu sunt rautacioasa (chiar dacă unii din voi asa credeți) iar asta va fi ultimul răspuns dat dupa un "hate: pe aceasta pagina. Cred ca unii ar trebui sa nu mai fiți asa răutăcioși având în vedere ca ma port destul de dragut cu voi când sunteți aici și încerc sa va fac sa fiți cât mai confortabili, nu va grăbesc niciodată și nu ma uit la ceas. Lăsați răutatea aia la o parte pentru ca eu cred ca fiecare face ce vrea cu viata lui. Nu e treaba nimănui cine și ce face cu viata lui. Sincer. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Alexandra080325, ca sa lamurim odata chestia asta, care vad ca revine in discutii, in serviciile pe care le prestezi exista si sex normal neprotejat ? Ai omis sa-i raspunzi lui MeganVale la intrebarea directa, asa ca te mai intreb si eu inca o data, prestezi si sex normal neprotejat, da sau nu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Futuloiu changed the title to Alexandra/Roxana Iuliu Maniu 0733178485 / 0730253379
  • 2 weeks later...

@Idk..., numai si pentru asta  "ma urc pe mobra, destination Militari" si ai fi meritat un CIM, dar daca fata nu presteaza, asta e...

Tot respectul pentru mers pe vremea asta cu mobra.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu știu dacă este o recenzie negativa sau pozitiva, dar îți mulțumesc pentru recenzie. PS:nu e vina mea ca schimb locația ma încurcă mereu tipul care îmi da chirie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...